Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Feb 2010 ob 08:58

Hvala za prijazne besede. :hmm:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Malkec » 25. Feb 2010 ob 09:09

Enako. Če ne poznaš ozadja problema je lahko pljuvat. Itak ma T-2 najslabše tehnike, nič ne znajo zrihtat. In ne, jaz tudi nisem resen. In vedno manj bom ob takih besedah.
;-)

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Feb 2010 ob 09:15

Kako te bom jemal za resnega, ko mi razlagaš, da je treba Koper prestavit bližje Italiji. Upam pa, da je tvoj izbruh le posledica tvojega trenutka slabosti in ne odraža politiko T-2 do uporabnikov. Še vedno pa čakam, da obelodaniš kakšen je ta tehnični problem.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Malkec » 25. Feb 2010 ob 09:27

A zdaj smo pa spet tam ko T-2 neuradni forum odraža politiko do T-2 uporabnikov. Ahjej :grrpc:

Malo razmisli zakaj sem to napisal, v čem bi lahko bil problem. Če pa to ne zadostuje, pa se lahko obrneš na kontaktne naslove.

Ene stvari ste začeli jemat kot samoumnevne kar mi ZELO ni všeč. Dokler boste imeli taki odnos do vseh informacij ki jih izdamo, bomo pač imeli enak odnos nazaj.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 25. Feb 2010 ob 10:00

sej vem da vas večina zagovarja neumnosti po službeni dolžnosti, tko da je prepričevanje nesmiselno, no ampak za vsak slučaj, če kdo res misli kar piše.

V vaši vasi odprejo neskončno velik trgovski center. Ob odprtju ponudijo do takrat nepredstavljivih 120 vrst sadja. Navdušeni ste nad izbiro. Kmalu se navadite na dnevno nakupovanje sadja v centru. Všeč vam je njihova ponudba sort jabolk, marakuj in mangov. Izmed enajstih sort jabolk, so vam še posebej všeč štiri. O marakujah in mangih ne veste dosti, zato vsakič izberete drugo sorto, a razlike ne opazite. Občasno kupite kakšno nagnito sadje, a se ne sekirate preveč, ker so cene sadja ugodnejše kot pri konkurenci in vedno se najde kaka sorta, ki je tisti trenutek optimalno zrela. Nekega dne vam soseda, ki kupuje sadje na uveljavljenjem kiosku ponudi jabolko, ki vam je še bolj všeč od vseh sort, ki jih imate na izbiro v centru. Na ponudbo v svojem centru postanete še bolj pozorni. Opazite, da se izbira sadja dejansko povečuje. Naštejete kar 23 sort hrušk, večina od njih pa je ali nedozorela ali kar gnila. Čeprav ostajajo jabolka na istem mestu v trgovini vedno težje pridete do njih, občasno morate tudi prestaviti kakšno gajbico hrušk, da pridete do svoje sorte jabolk. Ko sorte, ki ste jo probali pri sosedi v centru kar ni in ni, se pri vodstvu centra pisno pozanimate zakaj je temu tako. Po nekaj neuspelih poizkusih, s spomočjo vez, pridete do odgovora, da trenutne razmere na trgu ter logistične in prostorske težave trenutno ne omogočajo širitve ponudbe jabolk. Dobro, si rečete, saj tudi te štiri sorte niso slabe. Sčasoma pa slišite ob gajbicah jabolk vse več negodovanja drugih kupcev. Ta vas vzpodbudi, da spet malo poškilite ko greste mimo kioska. Ugotovite, da cene v centru sploh niso več tako ugodne in da je cena sosedinih jabolk celo nižja od teh, ki jih kupujete v centru. Ampak ne boste se pustili sosedi, ki vam je 2 leti trobila, da so jabolka v kiosku boljša. Trmasto še naprej nakupujete v centru. Ampak iz dneva v dan je hrušk v centru več, ponudba ostalega sadja pa se dosti ne spreminja. Trgovina je neskončno velika in preprevava vas nerazumljiv strah, da se bodo jabolka nekega dne izgubila v neskončni ponudbi hrušk. Začnete se spraševati ali je z vami kaj narobe, ker ne marate hrušk. Kje so vsi ti ljudje, ki kupujujo tudi nezrele in gnile hruške? Zakaj vi poznate le ljudi, ki imajo radi zrele hruške? Ali moram tudi jaz kupovati gnile hruške, da bom normalen? Vedno bolj ste negotovi in si več ne zaupate v svojih odločitvah. Temu boste naredili konec. Odločite se, da boste naslednji teden povabili sosedo na kavico in ji priznali, da je imela prav. To je res težek korak za vas, a drugače ne gre več naprej.


V vaškem glasilu naslednji teden preberete.

Uveljavljeni vaški veletrgovec, ki je na robu propada, je v upanju, da bo s svojo ponudbo prodrl v sosednje vasi, tam pri lokalnih pridelovalcih kupoval hruške in jih pod nakupno ceno prodajal v našem vaškem centru. Vaščani, ki v veliki večini ne marajo mešati jabolk in hrušk se počutijo opeharjeni in se kot v starih časih spet zgrinjajo pred kiosk.



Upam, da je še čas, da se naslednji teden ne zgodi in da vam bo že enkrat jasno, da bi negodovanju zarad hrušk ne gre za nacionalizem ali karkoli sovražnega, ampak za vse bolj neuravnoteženo programsko shemo.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
t0r0
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 20:33
T-2: Že imam
Paket: 4/skor 1, IPtv, 2x tel
Kraj: Škofja Loka

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a t0r0 » 25. Feb 2010 ob 10:59

kekoke :plosk:
Slika

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 25. Feb 2010 ob 11:12

Malkec napisal/-a:A zdaj smo pa spet tam ko T-2 neuradni forum odraža politiko do T-2 uporabnikov. Ahjej :grrpc:

Malo razmisli zakaj sem to napisal, v čem bi lahko bil problem. Če pa to ne zadostuje, pa se lahko obrneš na kontaktne naslove.

Ene stvari ste začeli jemat kot samoumnevne kar mi ZELO ni všeč. Dokler boste imeli taki odnos do vseh informacij ki jih izdamo, bomo pač imeli enak odnos nazaj.
se strinjam, še posebej z zadnjim stavkom.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 25. Feb 2010 ob 11:59

kekoke napisal/-a:Upam, da je še čas, da se naslednji teden ne zgodi in da vam bo že enkrat jasno, da bi negodovanju zarad hrušk ne gre za nacionalizem ali karkoli sovražnega, ampak za vse bolj neuravnoteženo programsko shemo.
No, to je tisto, o čemer sem pred časom že jaz pojamral... pa sva samo zapela, ker se nisva razumela iz prve. :pivo:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
sini
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 13. Jan 2009 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sini » 25. Feb 2010 ob 14:52

kekoke :pivo:

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 25. Feb 2010 ob 15:27

Pa kaj vam je spet? A mislite, da na t2 sedijo v pisarni in študirajo: " A čmo dat jrt+ ali axn? Ah, dajmo rajši jrt+!" Ali pa mogoče kakašno vlogo igra tudi cena in gre bolj tako: "axn nas stane x centov na naročnika in če ga vključimo ne bomo nikoli prišli na zeleno vejo, ampak v stečaj. Bomo počakali, da sony zniža ceno. Smo pa opazil nov "turbo" program, ki je zastonj. Naše spremljanje gledanosti kaže, da so vsi še kar gledani - recimo precej bolj kot duna in magyar tv -, tako da ga bomo dodali."

Obnašate se kot razvajeni otroci, ki hočejo svojo igračo, pa če mama zaradi tega od lakote crkne!

Nastaviš na preskakovanje in je zgodba končana.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Feb 2010 ob 17:02

Malkec napisal/-a:A zdaj smo pa spet tam ko T-2 neuradni forum odraža politiko do T-2 uporabnikov. Ahjej :grrpc:

Malo razmisli zakaj sem to napisal, v čem bi lahko bil problem. Če pa to ne zadostuje, pa se lahko obrneš na kontaktne naslove.

Ene stvari ste začeli jemat kot samoumnevne kar mi ZELO ni všeč. Dokler boste imeli taki odnos do vseh informacij ki jih izdamo, bomo pač imeli enak odnos nazaj.
Zdaj odloči se, ali boš igral uradnika ali neuradnika, ne pa da se po vetru obračaš kot ti paše. Ko žališ uporabnike si neuraden, za ostalo pa uraden. Glede kontaktnih naslovov bi bil zelo vesel, če mi jih zaupaš, saj dosedanje poizvedovanje na HD1 in 2 ter na info@ je brca v temo. Konkretnega odgovora nisem do sedaj dobil niti en krat. Še najbližji je bil neuradni NN z 18.11.2007. Glede stvari, ki ste jih začeli jemat kot samoumevne mi ni SPLOH nič všeč odnos do uporabnikov. Mogoče pa leži tukaj razlog ki tebi ni ZELO všeč.

p.s. To sem zapisal uradno in se ne bom skliceval na neuradnost, zaradi neuradnega foruma. :namrec:


@ kekoke
Vsa čast za tak post. Mogoče pa bo kdo zdaj razumel bistvo. :pivo:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 25. Feb 2010 ob 18:01

Še najbližji je bil neuradni NN z 18.11.2007.
ki je pa prišel iz HD ali HD2, odvisno od tipa napake oz. teme, ki si jo hotel vedeti.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 390
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA - OPTIKA
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a manic » 25. Feb 2010 ob 19:38

In zakaj je morala informacija potovati prek NN-ja do tonimoneta? Zakaj HD oz HD2 ni ponudil takoj željeno informacijo? Ti povem zakaj? Ker, če kličeš HD oz HD2 skor vedno dobiš študente, kateri delajo po skriptah in jim ni dovoljeno vezat uporanika do bolj odgovorne osebe (bog ne daj, da bi to naredili). NN pa je po vsej verjetnosti kontaktiral stručkota iz HD oz HD2 in ne študenta. Zato pa je lahko izvedel to, kar zanima tonimoneta. Opažaš slabost vašega HD-ja? Za male napake so uporabni, za konkretne informacije pa je boljš, da sončno upravo kličeš.
Zadnjič spremenil manic, dne 25. Feb 2010 ob 19:48, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Feb 2010 ob 19:44

skymaniak napisal/-a:
Še najbližji je bil neuradni NN z 18.11.2007.
ki je pa prišel iz HD ali HD2, odvisno od tipa napake oz. teme, ki si jo hotel vedeti.
Nope, info je prišel iz tehnične službe in ne iz HD-jev. Žal se tudi ta info ni uresničil. Glej podpis. :jao:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Malkec » 25. Feb 2010 ob 20:06

tonimona napisal/-a:Zdaj odloči se, ali boš igral uradnika ali neuradnika, ne pa da se po vetru obračaš kot ti paše. Ko žališ uporabnike si neuraden, za ostalo pa uraden. Glede kontaktnih naslovov bi bil zelo vesel, če mi jih zaupaš, saj dosedanje poizvedovanje na HD1 in 2 ter na info@ je brca v temo. Konkretnega odgovora nisem do sedaj dobil niti en krat. Še najbližji je bil neuradni NN z 18.11.2007. Glede stvari, ki ste jih začeli jemat kot samoumevne mi ni SPLOH nič všeč odnos do uporabnikov. Mogoče pa leži tukaj razlog ki tebi ni ZELO všeč.

p.s. To sem zapisal uradno in se ne bom skliceval na neuradnost, zaradi neuradnega foruma. :namrec:
1. Ti si začel z nesposobnimi tehniki in da sem neresen.
2. Lej. Dokler boste imeli fer odnos do nas, bomo mi meli fer odnos do vas in povedali stvari, da boste obveščeni. Vendar je žal tako, da se ne spomnim nazadnje ko sem podal kakšno informacijo in niste mene in T-2 napizdli s čisto kontra reakcijo kot bi jo normalni človek ki želi pomagat, pričakoval.
3. NN-ja ni več in ga ne bo več. Kam si pošiljal in kakšen odgovor si dobil?
4. Spomni se kaj se je dogajalo z Mediaset programi ko so bili nezatemnjeni. Še en clue več za problem.

Ne vem zakaj iščeš teorijo zarote v mojem pisanju. Rad pomagam, ampak če neboste niti malo hvaležni za stvari ki jih neobvezno tukaj delamo, se bo pač situacija obrnila in se vsaj jaz nebom oglašal več. In vem da bo tudi druge T-2jevce minlo.

Lp :pivo:

Zaklenjeno