Izbira jezika

Vse o T-2 IP televiziji
ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Izbira jezika

Odgovor Napisal/-a ally12 » 1. Mar 2010 ob 23:12

Ali je kaj aktivnosti v smeri pridobitve možnosti izbire originalnega zvoka na ORF?
Slika

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Izbira jezika

Odgovor Napisal/-a susanowo » 1. Mar 2010 ob 23:37

Mene tudi zanima če se kaj tukaj premika oz. kdaj bo možna izbira med zvočnim virom nemščino ali angleščino.
Večinoma ORF1 uporablja to funkcijo !

Uradno na helpdesku (telefon) razlagajo da te funkcije ni in ne obstaja, dobil sem občutek da nas imajo za omejene !

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Izbira jezika

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Mar 2010 ob 23:50

Ta funkcija obstaja. Saj preko VLC-ja se da lepo nastavit na Angleščino.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Izbira jezika

Odgovor Napisal/-a ally12 » 2. Mar 2010 ob 20:05

Na VLC se da nastavit samo pri določenih oddajah in ne pri vseh - taka je moja izkušnja. Nekajkrat se mi je zgodilo, da je na TV bil originalen ton - še pred možnostjo izbire jezika. In kot sem že napisal - ko sem preveril pri nekem drugem ponudniku, imajo možnost izbire ves čas, ko ORF to ponuja. Kar pa me najbolj moti, pa je (in žal to ni samo pri tej situaciji), da se T-2jevci poskrijejo v luknjice in ne dajejo nobenih uporabnih informacij za področja, kjer je T-2 šibek. In pri ORF - izbiri jezika definitivno niso močni. Že skoraj dva meseca čakam odgovor na moje vprašanje...
Re: Izbira jezika

Odgovor Napisal/-a ally12 » 5. jan 2010 ob 22:36
Napisal sem že, da sem preko nekega drugega ponudnika z lahkoto spremenil zvok iz sinhro v original, ko so na ORF predvajali nek ameriški film. In ne verjamem, da bi pri tistem ponudniku imeli drugačno oz. boljšo pogodbo. Res me zanima, v čem je problem.

Najbolj sem se veselil po zadnji nadgradnji, da so uredili možnost nastavitve zvoka. Ampak je zadeva popolnoma brez učinka. Dodana je bila samo možnost spremembe navadnega formata zvoka v DD.

@T-2jevci oz. (ne)uradniki kak odgovor?
Slika

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Izbira jezika

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 17. Mar 2010 ob 15:48

offtopic: a kdo slučajno ve zakaj na sioltvju SLO1 program, konstantno šumi nekaj zraven, če prešaltaš na SLO2 tega šuma ni več?
:rtmT2:

Odgovori