Našli ste 2 zadetka
- 27. Jun 2026 ob 18:57
- Forum: IP TV
- Tema: Ima T-2 res opazno boljšo sliko kot ostali operaterji?
- Odgovori: 2
- Ogledi: 49
Re: Ima T-2 res opazno boljšo sliko kot ostali operaterji?
Ne vem imam Telekom optiko
- 27. Jun 2026 ob 17:49
- Forum: IP TV
- Tema: Ima T-2 res opazno boljšo sliko kot ostali operaterji?
- Odgovori: 2
- Ogledi: 49
Ima T-2 res opazno boljšo sliko kot ostali operaterji?
Živijo!
Trenutno sem v fazi menjave operaterja in veliko poslušam o tem, kako naj bi imel T-2 med vsemi najbolj čisto sliko na TV programih (baje zaradi manjše kompresije in višjega bitrata).
Zanima me, kakšne so vaše izkušnje v praksi – predvsem tisti, ki ste preklopili iz Telekoma ali Telemacha ...
Trenutno sem v fazi menjave operaterja in veliko poslušam o tem, kako naj bi imel T-2 med vsemi najbolj čisto sliko na TV programih (baje zaradi manjše kompresije in višjega bitrata).
Zanima me, kakšne so vaše izkušnje v praksi – predvsem tisti, ki ste preklopili iz Telekoma ali Telemacha ...