bo tole kdaj zazivelo tudi na t2 ?
Na platformi NEO (Telekom Slovenije) lahko samodejno generirane podnapise in prevode vklopite neposredno med gledanjem televizije. Ta funkcija z uporabo umetne inteligence omogoča spremljanje tujih vsebin s slovenskimi podnapisi
Našli ste 210 zadetkov
- 28. Maj 2026 ob 10:19
- Forum: IP TV
- Tema: Podnapisi + EPG (ni podnapisov, podnapisi v drugem jeziku)
- Odgovori: 529
- Ogledi: 704430
- 14. Apr 2026 ob 20:41
- Forum: IP TV
- Tema: IPTV na računalniku
- Odgovori: 3735
- Ogledi: 3787182
Re: IPTV na računalniku
mi lahko kdo razlozi zakaj na tv preko iptv (STB) imam samo cca 5 megabitov na sekundo pretok (SLO 1 HD), ce pa na racunalnik streamam z playlisto navlc isti program pa 12 ? na tv se dejansko vidi kocke na racunalniku pa je ok.
bugimen: deluje se vedno..pravkar testiram tole
hvala
bugimen: deluje se vedno..pravkar testiram tole
hvala
- 10. Apr 2026 ob 14:20
- Forum: IP TV
- Tema: Tuje omrežje
- Odgovori: 8
- Ogledi: 7475
Re: Tuje omrežje
STB nastavljen v HLS nacin deluje pri vseh operaterjih znotraj slovenije.
- 29. Jan 2026 ob 13:04
- Forum: IP TV
- Tema: Novi Android TV vmesnik Arris VIP 7300
- Odgovori: 170
- Ogledi: 179900
Re: Novi Android TV vmesnik Arris VIP 7300
kaj stare sprejemnike lahko kar zamenjam za tega novega ? ali mora biti star pokvarjen ?
Re: Euro 2024
ok sedaj dela...sam wtf ? se da kje pogledat, kdo je bil prijavljen ?
Re: Euro 2024
sem zamenjal...meni je takoj javilo, da se moram senkrat prijavit v t2togo ampak se vedno isto
Re: Euro 2024
ok bom. sam ga nisem nikoli nobenmu dal...
Re: Euro 2024
smem vprasat zakaj mi t2togo javlja, da sem prekoracil "Oprostite
Ogled programa ni mogoč, saj ste že dosegli največje dovoljeno število naprav, ki lahko hkrati uporabljajo storitev tv2go."
ampak sem edini uporabnik tega ? zmeraj imam na enem prenosniku...najvec na dveh...
Ogled programa ni mogoč, saj ste že dosegli največje dovoljeno število naprav, ki lahko hkrati uporabljajo storitev tv2go."
ampak sem edini uporabnik tega ? zmeraj imam na enem prenosniku...najvec na dveh...
- 18. Jun 2024 ob 23:14
- Forum: Splošno
- Tema: Telemach kupuje T2
- Odgovori: 409
- Ogledi: 347064
Re: T2 bo kupil Telemach
mah. konc koncu. vazno, da normalno zivimo. pa nej nardijo kr hocejo. da se bomo sekirali zarad interneta in vsega kar je zdraven.
- 18. Jun 2024 ob 23:01
- Forum: Splošno
- Tema: Telemach kupuje T2
- Odgovori: 409
- Ogledi: 347064
Re: T2 bo kupil Telemach
mene sam zanima ali bo t2 ostal kot je ? za telefone me ne zanima. ker tako kot je je najboljsi
- 20. Jul 2023 ob 10:08
- Forum: IP TV
- Tema: Nasvet glede routerja, VPN, Multicast,..
- Odgovori: 18
- Ogledi: 21494
Re: Nasvet glede routerja, VPN, Multicast,..
da ne odpiram nove teme ...kako je sedaj z gledanjem t2 tv na hrvaskem ? samo preko t2togo ali lahko nesem stb dol ?
Re: Router
https://www.linksys.com/cz/support-arti ... Num=138535
ip od racunalnika kjer imas torrent odjemalec
ip od racunalnika kjer imas torrent odjemalec
- 31. Mar 2023 ob 17:20
- Forum: IP TV
- Tema: NAKUP ROUTERJA -Multicast
- Odgovori: 813
- Ogledi: 1115377
Re: NAKUP ROUTERJA -Multicast
nevem kolko mas velike datoteke ampak 10GB bi blo vprasanje par sekund
pa se lokalnega omrezja nebi obremenjeval
- 31. Mar 2023 ob 16:37
- Forum: IP TV
- Tema: NAKUP ROUTERJA -Multicast
- Odgovori: 813
- Ogledi: 1115377
Re: NAKUP ROUTERJA -Multicast
v tvojem primeru potem ja. dober plan. jaz bi samo, ce je moznost dal v server 2 x sfp 10gbit. pa se eno kartico sfp 10gbit v racunalnik. pa direktno zvezal.
- 30. Mar 2023 ob 18:16
- Forum: IP TV
- Tema: NAKUP ROUTERJA -Multicast
- Odgovori: 813
- Ogledi: 1115377
Re: NAKUP ROUTERJA -Multicast
se strinjam z razliko med tema dvema routrjema. ma smem vprasat zakaj potrebujes doma 2.5gb na port ? interneta nimas vec kot 1gb downloada pomoje. lokalno pa tudi "pomoje" ne potrebujes vec kot 1gb doma. vprasam. lahko mi pa razlozis kaj bi rad imel doma