Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

Vse o T-2 internetu
Odgovori

Ali ste zadovoljni z uporabo storitve interneta T-2?

da
620
81%
ne
144
19%
 
Skupaj glasov: 764

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 11. Jan 2007 ob 22:05

Po 8 dneh je moja ocena 10+ , upam, da bo takšna tudi ostala Slika
Slika
Slika FTTH

Alha
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 07:01
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Alha » 12. Jan 2007 ob 02:50

Internet je OK, telefon pa "KAKOR KDAJ"! Zanimivo je, da se zatika samo pri dohodnih klicih, odhodni so sedaj v redu. Večkrat prekine sredi razgovora, na ekranu se pojavi napis Loading... in ni omrežja, kar traja kako minuto, potem je stanje zopet popravljeno. Velikokrat me klicoči ne sliši, čeprav halojam v slušalko, ko jo dvignem. :roll: Ko ga pokličem nazaj, je zveza normalna.
Pravzaprav sem vesela, če opravim kakšen bolj delikaten pogovor :oops: brez zapletov....

Uporabniški avatar
edenpač
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 5. Okt 2006 ob 18:42
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+TV

Odgovor Napisal/-a edenpač » 12. Jan 2007 ob 10:09

Nisem, z samo linijo še, vse ostalo pa za nič, že 3 mesece imam same probleme. Najprej me niso odjavili kot je bilo dogovorjeno (kar dva meseca je moralo preteči da so me odjavili pri drugem uprobaniku) in še ta odjava je nekam čudno še vedno dobivam položnice od drugega uporabnika. Pisal že 5-krat dobil komaj en odgovor po zakonu moraš dobiti odgovor v 8 dneh ti pa kar odlašajo zadev sploh ne urejajo kot je potrebno. Če sem že moral podpisati pooblastilo da me odjavijo potem to tudi naj naredijo kot je potrebno........itd

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Jan 2007 ob 10:27

Številko priključka mi pošljite na Zasebna sporočila.
Optika 100/10

ata
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 14. Nov 2006 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: T3 Tera
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a ata » 12. Jan 2007 ob 23:39

Zaenkrat vec kot odlicno, ni crknil net se nikoli. *trk trk trk* =P
Slika

Uporabniški avatar
edenpač
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 5. Okt 2006 ob 18:42
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+TV

Odgovor Napisal/-a edenpač » 29. Jan 2007 ob 13:02

edenpač napisal/-a:Nisem, z samo linijo še, vse ostalo pa za nič, že 3 mesece imam same probleme. Najprej me niso odjavili kot je bilo dogovorjeno (kar dva meseca je moralo preteči da so me odjavili pri drugem uprobaniku) in še ta odjava je nekam čudno še vedno dobivam položnice od drugega uporabnika. Pisal že 5-krat dobil komaj en odgovor po zakonu moraš dobiti odgovor v 8 dneh ti pa kar odlašajo zadev sploh ne urejajo kot je potrebno. Če sem že moral podpisati pooblastilo da me odjavijo potem to tudi naj naredijo kot je potrebno........itd
Vse po starem nobenega odgovora :x

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 29. Jan 2007 ob 13:28

Začelo se je vse skupaj bolj tako. Po neskončnih usklajevanjih od maja do decembra in 3x pošiljanju podatkov in računov za prenos tel številke je poba prišel in prinesel robo razen Amina, ki jih je kao zmanjkalo. No pa so me čez en teden klicali iz Kranja da ga lahko pridem iskat.
Paket 4/512.
Po treh tednih je takole: Net dela 100% skoz. Sedaj lahko hkrati laufam torrent in GuildWars.
IP telefon je en čas zajeb... (se sliši, se ne sliši..), sedaj ne vem ali so zrihtali sistem ampak že kakšen teden dela 100%
TV razen tistega izpada zadnjič za eno uro dela v redu, sem pa tja je kakšna kockica, ampak če primerjam kvaliteto slike prej na kablu in sedaj se ne bom pritoževal sploh.
Zahtevamo optiko v Radovljico!!!!
Splošna ocena 90%
Keep on :D
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 29. Jan 2007 ob 16:50

edenpač napisal/-a:
edenpač napisal/-a:Nisem, z samo linijo še, vse ostalo pa za nič, že 3 mesece imam same probleme. Najprej me niso odjavili kot je bilo dogovorjeno (kar dva meseca je moralo preteči da so me odjavili pri drugem uprobaniku) in še ta odjava je nekam čudno še vedno dobivam položnice od drugega uporabnika. Pisal že 5-krat dobil komaj en odgovor po zakonu moraš dobiti odgovor v 8 dneh ti pa kar odlašajo zadev sploh ne urejajo kot je potrebno. Če sem že moral podpisati pooblastilo da me odjavijo potem to tudi naj naredijo kot je potrebno........itd
Vse po starem nobenega odgovora :x
Glede uporabnika najbrž misliš na operaterja (ISP). Drugače si pa nejasno napisal.. kateri ISP te ni odjavil in kateri ti pošilja položnice?

Če te T-2 ni odjavil, potem klliči na HD ali pa pošlji ZS dežurnim T-2jevcem. Lahko pa tudi sam napišel dopis na Siol in odjaviš storitev za tri mesece nazaj. Konec koncev bi tudi Telekom lahko sporočil Siolu, da je modem vrnjen in da uporabnik ni več pri njem.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
kury
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 2. Jun 2006 ob 17:06
T-2: Že imam
Paket: 1mb
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a kury » 29. Jan 2007 ob 18:36

zadovoljen...
lp kury Slika
klikni me

Uporabniški avatar
edenpač
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 5. Okt 2006 ob 18:42
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+TV

Odgovor Napisal/-a edenpač » 30. Jan 2007 ob 10:26

Cobane napisal/-a:
edenpač napisal/-a: Vse po starem nobenega odgovora :x
Glede uporabnika najbrž misliš na operaterja (ISP). Drugače si pa nejasno napisal.. kateri ISP te ni odjavil in kateri ti pošilja položnice?

Če te T-2 ni odjavil, potem klliči na HD ali pa pošlji ZS dežurnim T-2jevcem. Lahko pa tudi sam napišel dopis na Siol in odjaviš storitev za tri mesece nazaj. Konec koncev bi tudi Telekom lahko sporočil Siolu, da je modem vrnjen in da uporabnik ni več pri njem.
Da bo jasno večkrat klical na T-2 in Siol glede zadeve tudi pisal priporočeno.
Od T-2 mi je bilo obljubljeno(podpisal pooblastilo), da me bodo odjavili
kar pa so storili komaj po 2 mes. S telekom nimam že leto dni nič sem bil
uporabnik interneta in IP telefonije pri Siolu.

Vse po starem pa pomeni, da sem že kontaktiral z moderatorjem tega foruma in mi je nekaj obljubil zato sem tudi napisal vse po starem.
Sem pisal T-2 30. 12.06 tudi klical in prosil, da sem mi nekaj uredi do danes še nič(pri zadnjem klicu mi je sama uslužbenka T-2 povedal
kaj pa delajo tile v administraciji ko je pogledala vso dokumentacijo)

Zadeva je v končni fazi in bo v kratkem urejena pri Siolu kot pri T-2.
Preprosto gre se za to, če nekdo nekaj ponuja oz obljublja potem naj
tudi to storitev opravi korektno. Poleg tega izguba časa, živcev in finančne
posledice.

p.s: Mi je pa tale zadeva v dober pouk kar narediš sam je najboljše, nikomur ni več zaupati.

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 30. Jan 2007 ob 12:01

Steni napisal/-a:Čeprav sem pred petimi dnevi napisal, da se tema lahko zaklene, je prav, da se ni.
NN seveda se ne morem načuditi, da sem priklopljen, kot se ne morem načuditi ADMINISTRACIJI T-2. 17 dni po priklopu, mi niso uspeli poslati pogodbe. Na helpdesku imajo menda ?! zabeleženo, da mi je bila poslana pogodba 12.01.2007, vendar je do danes še nisem prejel. Morda so jo poslali okrog sveta ?! Če lahko razumem, da je problem z Pattoni, pa ne morem razumeti, da se ne uredi takšna enostavna formalnost, kot je pošiljanje podpisane pogodbe.
Če si TEHNIČNI del T-2 zasluži čisto 10, pa jim administracija ne seže niti do kolen in meče slabo luč na celoten kolektiv.
To sem napisal 20.01.2007 v eni drugi temi na tem forumu. Do danes se ni spremenilo nič. Zato trdim, da povdarjen del citata drži 120 %. Administracija na T-2 je najslabši del te firme.
Če imajo problem z najenostavnejšimi deli, kot je vlaganje pogodbe v kuverto in pošiljanje na določen naslov, potem se ni za čuditi, da malo bolj zapletenih opravil ne opravijo kvalitetno in pravočasno.
Slika
Slika FTTH

Danger
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 13. Nov 2006 ob 19:49
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Danger » 4. Feb 2007 ob 13:35

nezadovoljen , mam server ustiman pa mi ob vikendih skoz net pada.sovrazim te padalske vaje

Uporabniški avatar
kury
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 2. Jun 2006 ob 17:06
T-2: Že imam
Paket: 1mb
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a kury » 12. Feb 2007 ob 18:08

Z adovoljen že od samega začetka.
lp kury Slika
klikni me

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 18:17

Steni napisal/-a:
Steni napisal/-a:Čeprav sem pred petimi dnevi napisal, da se tema lahko zaklene, je prav, da se ni.
NN seveda se ne morem načuditi, da sem priklopljen, kot se ne morem načuditi ADMINISTRACIJI T-2. 17 dni po priklopu, mi niso uspeli poslati pogodbe. Na helpdesku imajo menda ?! zabeleženo, da mi je bila poslana pogodba 12.01.2007, vendar je do danes še nisem prejel. Morda so jo poslali okrog sveta ?! Če lahko razumem, da je problem z Pattoni, pa ne morem razumeti, da se ne uredi takšna enostavna formalnost, kot je pošiljanje podpisane pogodbe.
Če si TEHNIČNI del T-2 zasluži čisto 10, pa jim administracija ne seže niti do kolen in meče slabo luč na celoten kolektiv.
To sem napisal 20.01.2007 v eni drugi temi na tem forumu. Do danes se ni spremenilo nič. Zato trdim, da povdarjen del citata drži 120 %. Administracija na T-2 je najslabši del te firme.
Če imajo problem z najenostavnejšimi deli, kot je vlaganje pogodbe v kuverto in pošiljanje na določen naslov, potem se ni za čuditi, da malo bolj zapletenih opravil ne opravijo kvalitetno in pravočasno.
Se strinjam - danes sem dobila pogodbo datirano na (he, he) 19.10.2005!!! Administracija jim ne funkcionira, bonton je nekaterim neznan - nasrkajo pa fantje iz tehnične službe..

Uporabniški avatar
siruche
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 09:46
T-2: Že imam
Paket: 10/10 + IPTV+ VoIP
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a siruche » 13. Feb 2007 ob 13:19

Imam 1/1 (Mb/s) in sem zadovoljen. :lol: Včasih se mu utrga :twisted: (1 krat na mesec) in je download celo 150 KB/s in več :D ... vendar le za približno pol minute. :cry:

Srečno!
Slika

Odgovori