Problem IP? T-2?

Vse o T-2 internetu
Odgovori
Neznanec
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 9. Dec 2006 ob 18:47
T-2: Že imam
Paket: 1Mb/256Kb
Kraj: Celje

Problem IP? T-2?

Odgovor Napisal/-a Neznanec » 9. Dec 2006 ob 19:04

Imam 1 vprašanje,situacija je pa takšna :arrow: Doma imam 2 računalnika povezana med seboj na eni strani modem T-2-ja ter na drugi mrežna kartica.Imam pa tudi statični IP.Problem se pojavi ko hočem igrati direktno preko IP naslova.V igro sta vedno lahko samo 2(jaz in še 1),tretjega zavrne(notri spusti tistega ko je prej).Isto se naredi če naredi server kdo drug.Ali je kriv statični IP ali T-2?Pred tem ko še nisem imel statičnega IP-ja niti T-2 je delalo.Prosim za pomoč,nasvet.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a oyoy » 9. Dec 2006 ob 19:50

daj se malo skoncentriraj in nam potem razločno napiši, kaj te muči. to da je na eni strani modem, na drugi mrežna, je jasno. kako sta povezana računalnika? koga zavrača? tvoj drugi računalnik ali kateregakoli 3. igralca? kaj pomeni "Problem se pojavi ko hočem igrati direktno preko IP naslova". napisal si "tretjega zavrne" - kaj konkretno se zgodi? verjetno se izpiše kakšno obvestilo. napiši tudi, za katero igro gre.

in ne, ni kriv niti statični ip, niti t-2. imam statični ip pri t-2 in lahko igram z vsemi računalniki hkrati na serverju, ki je postavljen pri meni v mreži ali kje drugje.
Slika

Neznanec
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 9. Dec 2006 ob 18:47
T-2: Že imam
Paket: 1Mb/256Kb
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Neznanec » 9. Dec 2006 ob 20:20

Trije hočemo igrat igro Warhammer:Dark Crusade.Js naredim server,1 frend lahka pride v igrco,tretjemu napiše ...Connection was refused by the host.Tist kok sta moja 2 računalnika povezana sm sam informativno še zravn povedu drgač nima nobene veze s tem.Drgač mata pa oba frenda ADSL.

Neznanec
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 9. Dec 2006 ob 18:47
T-2: Že imam
Paket: 1Mb/256Kb
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Neznanec » 12. Dec 2006 ob 16:07

Problem rešil z Hamachijem. :wink:

Odgovori