Drugi telekom - pod nadzorom mariborske nadškofije

Vse o T-2 internetu
razigranmb
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 3. Dec 2006 ob 03:00
T-2: Še nimam
Paket: 12/2Mbit
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a razigranmb » 21. Jan 2007 ob 19:39

Razor pa ne jih zmerjat no ... T2 namreč :D
1. I h8 copper! 2. Nothing is impossible! 3. If you don't agree with 2 you're too lazy! 4. WOMAN: if any of my statements could be interpreted in two ways and one of them makes you cry I ALWAYS ment it the other way!

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 1. Feb 2007 ob 16:53

Navadni Nimda napisal/-a:A si dobro pogledal, kdo je asfaltiral? wink:
Po mesecu in pol, pa vendarle... Čeprav nihče ne bo več tega prebiral. :cry: :lol:

Klinc, slabo sem takrat pogledal. :? Zdelo se mi je, da je bil Rešet, ampak sem potem podvomil, ko si tako suvereno razlagal o pogodbi s Komunalo, kot edinim asfalterjem. Danes sem se peljal mimo Spara na Slovenčevi in tudi tam veselo asfaltira taisti Rešet, ne Komunala.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Feb 2007 ob 17:14

Ne vem točno, kako imajo zmenjeno. Mislim, da ima vse stranske ulice čez Rešet. Tiste so seveda popolnoma po pravilih narejene (dokaz je Brilejeva, kjer živim). Tam, kjer dela pa Komunala, pa je "kao" v javnem interesu, da dela to državno podjetje KPL. Primer okoli gostilne "pri Gusteljnu (Kitajska restavracija v Dravljah)", kjer morajo "kao" pol cestišča asfaltirati, če delajo karkoli na eni strani (dejansko so ga, vendar s 3 mesečno zamudo). Kar se mene tiče, so Dravlje lepše asfaltirane, kot prej.

Da o edini pravi optiki FTTH (Gratel) sploh ne govorimo! 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 1. Feb 2007 ob 18:17

Nimda, nehaj stare poste brat, ker potem novih težav ne moreš reševati.
:lol:

Narod se pa itak zgraža samo zato, ker je težko pričakovana posodobitev omrežja kapitalsko podprta s strani tega in tega!? Da mesece po luknjah vozijo, pa ne opazijo... In tu je glavni krivec spet tisti, ki naj bi nadzor vršil.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Feb 2007 ob 18:59

Luknje so itak povsod. Ni mi jasno, zakaj se ravno na Gratel spravljajo, ki hoče ponuditi folku spodobno storitev za konkurečno ceno. :x
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a Seeker » 1. Feb 2007 ob 20:13

Nimda: folk ni dovolj osveščen in pol mislijo "kaj že spet koplejo pred bajto, sej mamo že vodovod". Treba bo mal delat v smeri osveščanja folka.

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 2. Feb 2007 ob 08:59

Ljudje predvsem pričakujejo(mo), da se, v tretjem tisočletju in številnih obljubah pristojnih, kakršnokoli razkopavanje začne in konča v zglednem roku.

Če izvajalcu dela organizacija probleme (ker mora pač čimprej zagotoviti operativnst), naj za to poskrbi MOL (če o LJ govorimo), ne pa, da se naklada in prereka, ta kratko potegnemo pa prebivalci. V končni fazi gre za oseben profit, "dobrobit naroda" je le priročen argument, čeprav bo pridobitev res koristna... :wink:

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 2. Feb 2007 ob 10:35

Seeker napisal/-a:Nimda: folk ni dovolj osveščen in pol mislijo "kaj že spet koplejo pred bajto, sej mamo že vodovod". Treba bo mal delat v smeri osveščanja folka.
Ma ja sam res, folk nima pojma, sam dvomim da bi kaj vec reklame naredilo razliko. Kle v mojem bloku je totalna stala ker je vsak odgovor, zakaj ne, totalno neumesten (ko so zbiral podpise).
Odgovori ala, sej jaz ne rabim interneta in ja sej jaz ze prek kabelske lahko TV gledam (sam za svojo ritko)
Kle mam okol same bake in dede tko da sm ze kr odmislu optiko :)


edit: Aja pa pozabu sm najbl popularn odgovor. Sej imamo ze to omarico (LJ-Kabel), a ta ni dobra? :lol: :lol:
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
krjefrej
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 23. Nov 2006 ob 11:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a krjefrej » 2. Feb 2007 ob 13:56

Jerry, vsak ima pač svoje potrebe. Hebi ga, ne moreš penzionerja prisiliti, da plača del napeljave, ki jo boš ti uporabljal in je njemu povsem nepomembna.

:idea: Mogoče bi pa gospod župnik kako iz prižnice rekli za dobrobit optike, ko je že naslov teme s tem povezan? :idea:

BTW, Gratel PE Kranj že po ljubljanskih Vevčah hišno napeljavo gradi (baje gratis!?), pa ne vem, da bi se že kaj o optiki na tem delu mesta govorilo.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Feb 2007 ob 14:43

Nihče ne bo nič plačal, saj Gratel napelje vse brezplačno! Kdor trdi drugače, naj se prej pozanima o dejstvih. Jaz nisem plačal niti tolarja (in vsi ostali prebivalci mojega bloka tudi ne), pa že imamo Gratelovo optiko FTTH (edino pravo optiko). Kdor jo ne želi imeti, pa mu je ni treba imeti, to pa drži!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 2. Feb 2007 ob 14:45

moj skromni komentar :
če bi (pa ne) že ob načrtovanju gradbenih parcel (ali pa vsaj pred asfaltiranjem cest in ulic) predvideli ustrezne jaške za komunalo in ostale zadeve,ne bi bilo treba za vsak kabel posebej razkopavat asfalta,kar je pri nas v Sloveniji že kar narodni šport - pa naj zameri kdor hoče...
tudi če Gratel oz.Rešet,po končanem polaganju zadevo spravi v prvotno stanje,pa so sledi vidne,ponovno položen asfalt,pa se zelo rad ob nizkih temperaturah dvigne...
Heca ni več !

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 2. Feb 2007 ob 14:46

Navadni Nimda napisal/-a:Nihče ne bo nič plačal, saj Gratel napelje vse brezplačno! Kdor trdi drugače, naj se prej pozanima o dejstvih. Jaz nisem plačal niti tolarja (in vsi ostali prebivalci mojega bloka tudi ne), pa že imamo Gratelovo optiko FTTH (edino pravo optiko). Kdor jo ne želi imeti, pa mu je ni treba imeti, to pa drži!
a si že prkloplen ?
a maš kej kock na tv programih,al mate to t-2-jevci privilegije... :D :D :D
Heca ni več !

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 2. Feb 2007 ob 15:07

krjefrej napisal/-a:Jerry, vsak ima pač svoje potrebe. Hebi ga, ne moreš penzionerja prisiliti, da plača del napeljave, ki jo boš ti uporabljal in je njemu povsem nepomembna.

:idea: Mogoče bi pa gospod župnik kako iz prižnice rekli za dobrobit optike, ko je že naslov teme s tem povezan? :idea:

BTW, Gratel PE Kranj že po ljubljanskih Vevčah hišno napeljavo gradi (baje gratis!?), pa ne vem, da bi se že kaj o optiki na tem delu mesta govorilo.
Pa sej je use zaston :D
SpaceInvader!
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Feb 2007 ob 15:27

Slowhand napisal/-a:
Navadni Nimda napisal/-a:Nihče ne bo nič plačal, saj Gratel napelje vse brezplačno! Kdor trdi drugače, naj se prej pozanima o dejstvih. Jaz nisem plačal niti tolarja (in vsi ostali prebivalci mojega bloka tudi ne), pa že imamo Gratelovo optiko FTTH (edino pravo optiko). Kdor jo ne želi imeti, pa mu je ni treba imeti, to pa drži!
a si že prkloplen ?
a maš kej kock na tv programih,al mate to t-2-jevci privilegije... :D :D :D
Nobenih kock, vse OK. Sem priklopljen kot vsaka stranka, tudi plačujem isto. Vse po pravilih.

Če imaš pa ti kocke, ali kakšne druge težave, dobro veš kam poklicati. Evo če ne veš: 0590-00-002. 8)
Optika 100/10

Odgovori