Prek ftp nestabilen upload

Vse o T-2 internetu
Odgovori
heeroy
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 10. Apr 2006 ob 22:50
T-2: Že imam
Paket: 10/2 zgleda ne za dolgo
Kraj: Jesenice

Prek ftp nestabilen upload

Odgovor Napisal/-a heeroy » 16. Apr 2006 ob 17:44

Ko mi z mojega ftp-ja sosed cukne file dol,mi upload siba od 20-250kb/s Je to normalno da se ne ustavi na neki brzini temvec non-stop skace dol in gor Naj povem da ma kolega kabelsko povezavo 4Mbs/256kbs Jaz mam T-2 10/2 povezavo Naj se dodam da mi speed test pokaze cist v redu upload in download Hvala za odgovore!!

l.p. heeroy

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a oyoy » 16. Apr 2006 ob 18:11

glih normalno to ni. vzroki, zakaj je temu tako, so pa lahko različni.
verjetno se ti bolj sekiraš za svoj upload, kot njegov dl, zato se probaj prepričat, če je pri tebi vse ok. če uporabljaš kakšne p2p programe - je tam ul normalen, ali je tudi poskočen. naj se na tvoj ftp konekta še kdo drug in proba dolpobirat. ko pošiljaš maile s kakšno večjo priponko - dela v redu?
Slika

heeroy
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 10. Apr 2006 ob 22:50
T-2: Že imam
Paket: 10/2 zgleda ne za dolgo
Kraj: Jesenice

Odgovor Napisal/-a heeroy » 16. Apr 2006 ob 18:24

Pri p2p je ta stvar relativna Vse odvisno koliko je priklopljenih,koliko jih priklaplja Dela kar stabilno,ok saj niha,sam ni panike,ko enkrat zasiba gre od 170 do 240 Bom pa probal da se kdo drug cukne kaksen file dol,mogoce ni pri meni problem Mail je pa tko al tko limitiran 30 Mb tko da kaksnih odstopanj niti nimas cajta ocitat Za enkrat pri posiljanju mailov nisem opazil kaksnih problemov

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a oyoy » 16. Apr 2006 ob 18:35

saj p2p ni niti slučajno pravo merilo, ampak če bi bila težava pri tebi, bi se tam še bolj videlo ....
če ima kdo od kolegov postavljen ftp, lahko probaš uploadat kak malo večji file, pa boš videl, če je hitrost stabilna.
Slika

Odgovori