Preveritev največje možne hitrosti

Vse o T-2 internetu
Odgovori
hat
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 21. Avg 2007 ob 15:40
T-2: Že imam
Paket: 5M/5M in 4M /512Kbps

Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a hat » 21. Avg 2007 ob 16:01

A se da mogoče preveriti, s kolikšno največjo hitrostjo se modem lahko sinhronizira.
Rad bi povečal paket z 1/1 na 5/5 in me zanima, če bi bilo to možno.

Hvala za odgovore.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Avg 2007 ob 16:05

Pokličeš 0590 00002 in ti tehnik pove na koliko se maks sinhronizira modem.
Slika


Lp, Kitl

damjanmi
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 7. Sep 2006 ob 17:58
T-2: Že imam
Kraj: LJ

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a damjanmi » 28. Avg 2007 ob 14:46

Pozdravljeni,

Danes sem klical na *2, da bi izvedel sinhronizacijo modema, ker nekaj menjam kable. Oseba na drugi strani mi je rekla, da je sinhronizacija dovolj velika za zagotavljanje narocenih soritev, ni pa mi hotel povedati tocnih stevilk, ces, da je to zaupna informacija. Od kdaj/zakaj je to zaupna informacija (kaksna 2 meseca nazaj sem dobil tocne stevilke)?


LP, Damjan

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a madpanter » 28. Avg 2007 ob 14:54

Pokliči nazaj in naj ti povejo. Če bo kaj pameten naj ti veže nekoga drugega.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Taj
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 12. Nov 2006 ob 19:37
T-2: Že imam
Paket: 20/1
Kraj: Lj-okolica

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a Taj » 28. Avg 2007 ob 16:23

verjetno so razumeli kot da hočeš izvedeti profil...ti samo povej da te zanima pač max. sinhro, ki je možna na tvoji lokaciji. Razen če se je zdej v dveh tednih spremenila politika podjetja...

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a madpanter » 28. Avg 2007 ob 16:56

Nima se kaj spreminjat politika. Mene če to zanima mi bo dal, če ne bom že drugače zvedel. Lahko bi pa to tako uredila kakor majo na siolu. Da sam videš vse parametre od modema spreminjat jih ne moreš. Dobesedno kot da se na router priklopiš. Verjamem da bi zmanjšalo klice na HD kajti max sync podatek je uporaben podatek tudi za t-2 s poslovnega vidika. Naročnik brez jajcanja na HD zve da ma dober sync in avtomatsko gre poslat dopis za višji paket. Malo v to smer poglejte :roll:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

jery
Model
Prispevkov: 224
Pridružen: 9. Feb 2007 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera
Kraj: Kranj

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a jery » 28. Avg 2007 ob 17:39

damjanmi napisal/-a:Pozdravljeni,

Danes sem klical na *2, da bi izvedel sinhronizacijo modema, ker nekaj menjam kable. Oseba na drugi strani mi je rekla, da je sinhronizacija dovolj velika za zagotavljanje narocenih soritev, ni pa mi hotel povedati tocnih stevilk, ces, da je to zaupna informacija. Od kdaj/zakaj je to zaupna informacija (kaksna 2 meseca nazaj sem dobil tocne stevilke)?


LP, Damjan
Prejle sem klical na tehnično podporo, oglasila se je prijazna gospodična in mi natančno razložila koliko se mi sinhronizira modem.
Ne vem na koga si ti naletel, da te je tkole nasamaril, al pa se nisi pravilno izrazil.
Slika

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a Antrax » 28. Avg 2007 ob 22:27

madpanter napisal/-a:Nima se kaj spreminjat politika. Mene če to zanima mi bo dal, če ne bom že drugače zvedel. Lahko bi pa to tako uredila kakor majo na siolu. Da sam videš vse parametre od modema spreminjat jih ne moreš. Dobesedno kot da se na router priklopiš. Verjamem da bi zmanjšalo klice na HD kajti max sync podatek je uporaben podatek tudi za t-2 s poslovnega vidika. Naročnik brez jajcanja na HD zve da ma dober sync in avtomatsko gre poslat dopis za višji paket. Malo v to smer poglejte :roll:

Se samo podpišem!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Irmscher
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Maj 2006 ob 00:12
T-2: Že imam
Paket: 20/20
Kraj: Ljubljana

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a Irmscher » 28. Avg 2007 ob 22:31

jery napisal/-a:
damjanmi napisal/-a:Pozdravljeni,

Danes sem klical na *2, da bi izvedel sinhronizacijo modema, ker nekaj menjam kable. Oseba na drugi strani mi je rekla, da je sinhronizacija dovolj velika za zagotavljanje narocenih soritev, ni pa mi hotel povedati tocnih stevilk, ces, da je to zaupna informacija. Od kdaj/zakaj je to zaupna informacija (kaksna 2 meseca nazaj sem dobil tocne stevilke)?


LP, Damjan
Prejle sem klical na tehnično podporo, oglasila se je prijazna gospodična in mi natančno razložila koliko se mi sinhronizira modem.
Ne vem na koga si ti naletel, da te je tkole nasamaril, al pa se nisi pravilno izrazil.
Sej so mu pravilno rekli.

damjanmi
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 7. Sep 2006 ob 17:58
T-2: Že imam
Kraj: LJ

Re: Preveritev največje možne hitrosti

Odgovor Napisal/-a damjanmi » 29. Avg 2007 ob 08:45

Bom poskusil danes ponovno.


LP, Damjan

Odgovori