Čakanje na odgovor

Vse o T-2 internetu
Odgovori
Docko
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 10:46
T-2: Še nimam
Kontakt:

Čakanje na odgovor

Odgovor Napisal/-a Docko » 14. Sep 2007 ob 11:11

Pozdrav vsem!

Ne vem, če sem izbral pravo izbo, da napišem.
Veliko se govori o tem in onem. Za pomoč kliči in kliči. Vse lepo in prav, da lahko kličejo vsi tisti, ki nimajo težav s sluhom. Kaj pa tisti, ki ne slišijo? Ravno tak problem imam jaz.
V imenu gluhega gospoda, sem poizkušal urejati zadeve. A kaj ko moraš po navadi biti na licu mesta, kjer je bivališče. In žalostno je tudi to, da ko se v kakšnem dopisu napiše (elektronska pošta), da komunikacija preko telefona ni možna zaradi gluhote, se vedno pojavi odgovor, pokličite na to in to številko. Pa kako naj gospod kliče, če ne sliši. In žal to ni samo ene primer. kar nekaj ljudi, ki imajo težave s sluhom, se je obrnilo na mene. Jaz pa jim ne morem biti vedno na voljo in ne morem čepeti pri telefonu.
Najbolj jih zanima, ali je možen pridobiti paket VDSL -polno razvezan, s paketom TV+telefon in ta v samem Šentjerneju. Gospod ima sedaj ponudnika VoljaTel (Tuš Telekom) in isto časno plačuje še naročnino na telefonski priključek. V bistvu si gospod želi samo enega ponudnika in operaterja. Ravno tako bi rad dobil informacijo, ali je možen priključek v Beli krajini v vasici bogu za hrbtom Butoraj in Zorenci in še in še imam teh vprašanj, ki jih dobivam.
Na koga naj se obrnem? Kdo mi bo podal prave informacije?

Se opravičujem tem litanijam.
Bodi to kar si

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Čakanje na odgovor

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Sep 2007 ob 11:13

Napiši TOČEN naslov: kraj + ulica + številka (+ morebitna črka, če je v naslovu). Bom preveril razdaljo.

Lahko se pa probate prijaviti tudi po elektronski poti:
http://www.t-2.net/?AUID=B51A65010521617000C89

Lahko pa prideš tudi v poslovalnico na Brnčičevo v Ljubljani (ali Celovško v Ljubljani) in se s prijaznimi operaterji vse osebno pomeniš! :)
Optika 100/10

Docko
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 10:46
T-2: Še nimam
Kontakt:

Re: Čakanje na odgovor

Odgovor Napisal/-a Docko » 14. Sep 2007 ob 12:06

A ni nobene poslovalnice v Nove mestu?

Žnidaršič
Šmalčja Vas 8
Šentjernej

Kuzma
Zorenci 1
Črnomelj

Kocjan
Dragovanja vas 8
Dragatuš

Šercelj
Gregorčeva 4
Dolenjske toplice

To so trenutno najbolj aktualni, ki mi pihajo na dušo.
Kakršna koli možnost uporabe.
Edino za Šentjernej pa vztraja pri polnem razvezanem dostopu. (je malce bolj težka oseba ;-) )
Bodi to kar si

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Čakanje na odgovor

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Sep 2007 ob 14:05

Docko napisal/-a:A ni nobene poslovalnice v Nove mestu?
Bo v naslednjih par mesecih

Žnidaršič
Šmalčja Vas 8
Šentjernej
580 metrov zračne do centrale: Cesta oktobrskih žrtev 8 , Šentjernej (Šentjernej) :)

Kuzma
Zorenci 1
Črnomelj
(4078 metrov, predaleč :( )

Kocjan
Dragovanja vas 8
Dragatuš
(4652 metrov, predaleč :( )

Šercelj
Gregorčeva 4
Dolenjske toplice
198 metrov do centrale: Zdraviliški trg 3 , Dolenjske Toplice (Dolenjske Toplice) :)
Optika 100/10

Docko
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 10:46
T-2: Še nimam
Kontakt:

Re: Čakanje na odgovor

Odgovor Napisal/-a Docko » 14. Sep 2007 ob 14:19

Hvala :)

To se pravi da bo gospod Žnidaršič lahko izbral omenjeni paket in s tem tudi ukinil telefonsko naročnino od Telekoma? In kakšen je postopek, glede na to, da je že dobil pogodbo za T-2?
Bodi to kar si

Odgovori