Negativen odgovor

Vse o T-2 internetu
Odgovori
tado
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 12:36
T-2: Še nimam

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a tado » 6. Jun 2008 ob 07:19

slosplet napisal/-a:Danes teče že 45 dan od kadar sem naročil PSTN priključek. V pogodbi, ki so mi poslali piše, da je čakalna doba 10 ali 30 dni. Koga ima Telekom za norca? :cry: :?
Popolnoma vse.

poiuztrewq

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 6. Jun 2008 ob 14:53

RobertM napisal/-a:MORA !!-ce na pogodbi oznaci "zelim dostopati do drugih omrezij in operaterjev" oziroma nekaj v temu stilu !!!!
Seveda ti TS rajonec da podpisati pogodbo sele ob priklopu in ob tem jamra,... - NE NASEDAJTE-pravica je na vasi strani !!!
Klinc... Zakon o elektronskih komunikacijah predpisuje, da je nacionalni operater dolžan nuditi vsakemu gospodinjstvu RS parico, na kateri lahko opravlja govorne klice, faks in funkcionalen dostop do interneta, kar je po zakonu celih 28800bps (preverjeno pri Apeku). S tega vidika dobiš mirne duše PCM.

Ko sem klical na Telekom za naročilo SiOL (na istem priključku, kjer so mi že 9x zavrnili T-2 SRD, ker se nobene parice ne da razvezati) so mi rekli, da niti SiOL ne gre. Ko sem vprašal, kaj pa če naročim PSTN in nato skupno razvezan dostop, mi je bilo rečeno da ne ker mi lahko ponudijo "takšno linijo, ki bo samo za telefoniranje in dial-up".

Tako da če ni paric ni. Tiste rezerve v multicore kablih pa itak morajo bit, ker bo če ne vsem ostalim delalo slabo.

Ma jaz se ne sekiram, se preselim iz LJ tja, kjer bo optika...

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a kekoke » 16. Jun 2008 ob 11:18

Opomba pri odgovoru Na funkcijski lokaciji ni skupne lokacije

Zg. Gameljne ???
1600m zraka

PSTN od 2001
Novi kabli (po tleh) od 2004
Poizvedba na Siolu 2006, odgovor telefonski, pozitiven
Kaj sedaj?
Še enkrat poizvedba na Siolu? Tokrat zahtevati pisni odgovor in uradno podpisan? Pa sej niso kljukci....
Kaka druga ideja, komu ušesa navit?
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 16. Jun 2008 ob 11:28

Gameljne še niso v vseh evidencah TS aktivirane.. Počakat bo treba malo.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Negativen odgovor

Odgovor Napisal/-a kekoke » 17. Jun 2008 ob 09:31

Pa saj to ni res. Ker telekom nima posodobljenih evidenc moram sedaj 30 dni čakat na ponovno poizvedbo. In kako flegma ti to razložijo na 0590 00000 :jao: :grr:
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Negativen odgovor

Odgovor Napisal/-a kekoke » 27. Jun 2008 ob 10:04

Teženje se izplača
Izgradnja pričeta 26.6.2008
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori