Negativen odgovor

Vse o T-2 internetu
Odgovori
poiuztrewq

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 26. Nov 2007 ob 22:12

slosplet napisal/-a:Več kot mesec dni je naokrog in še zdej mi niso prišli prikopit PSTN priključka. Katastrofa!!!
Pa si zihr, da ne boš fasu PCMja?

LPD

Uporabniški avatar
slosplet
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 10. Okt 2007 ob 17:31
T-2: Še nimam
Kraj: Sežana
Kontakt:

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a slosplet » 28. Nov 2007 ob 16:24

Nisem prov nč siguren. Kako izvem, da ne bom dobil PCMja? Kaj če dobim PCMj?
Slika
slosplet.net

balty
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 8. Avg 2007 ob 00:12
T-2: Še nimam

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a balty » 30. Dec 2007 ob 17:14

Zdravo
Tudi jaz sem dobil negativen odgovor in so mi svetovali naj dobim pogodbo pri siolu.
Tudi siol mi je dal negativen odgovor. Čudno se mi zdi ker imajo vsi sosedje internet pri siolu tudi oni ki so dlje od centrale kot jaz.
Sicer sem potem še 1x klical na siol zakaj ne dobim interneta, pa so mi rekli nekaj v tem smislu da je polna centrala.
Sicer imam sedaj internet od soseda prek ruterja, samo mi ne odgovarja ker precej izpada internet.
Pa želim si tud TV prek operaterja.
Je mogoče da siol preveri če si že oddal prošnjo za internet drugje in potem zaradi tega zavrnejo pogodbo?
In kaj lahko storim da se prepričam ali res ni mogoče priti do lastnega dostopa na internet na moji lokaciji?
Hvala za pomoč :)
LP

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 30. Dec 2007 ob 18:08

Da, točno tako delajo. Počakaj 30 dni in spet zahtevaj pri T-2.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a Cobane » 31. Dec 2007 ob 11:47

Kaj pa če zahtevaš na siolu 10/1 paket in vidiš, kako ti bodo odgovorili v tem primeru?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a RobertM » 31. Dec 2007 ob 18:17

dpavli napisal/-a:
slosplet napisal/-a:Več kot mesec dni je naokrog in še zdej mi niso prišli prikopit PSTN priključka. Katastrofa!!!
Pa si zihr, da ne boš fasu PCMja?

LPD
Se enkrat-ko podpisujete pogodba za PSTN obkrozite "zelim dostopati do omrezij drugih operaterjev,..."
Jaz cakam se 12 delovnih dni od 28.12.07 - nov PSTN od 15.12.07(pa pa 88 ojrov)
Interna je pripravljena poldrugo leto - toliko casa se intenzivno bodem z Siol-telekom navezo :roll:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

poiuztrewq

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 3. Jan 2008 ob 13:43

Navadni Nimda napisal/-a:Da, točno tako delajo. Počakaj 30 dni in spet zahtevaj pri T-2.
Jaz pa mislim, da ne. Seveda to zgolj mislim.

Jaz sem poslal prvo na T-2, dobili negativen odgovor (centrala je nabita). Nato je poslala punca (brez vpletanja mojega imena) poizvedbo za SiOL in smo dobili isti odgovor. Tudi uradni dopis na Telekom nam je dal vedeti, da na centrali res ni drugih možnosti kot PCM.

Tako da vsaj v mojem primeru sem prepričan, da mi niso zavrnili SiOL-a, ker bi vedeli, da ciljam na T-2, temveč zato, ker je centrala prezasedena. Je pa res, da bi šel celo na SiOL, če bi se dalo vzeti pod dobrimi pogoji - raje kot da ostanem pri kablaših, tej so še največji lopovi.

LPD

Uporabniški avatar
slosplet
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 10. Okt 2007 ob 17:31
T-2: Še nimam
Kraj: Sežana
Kontakt:

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a slosplet » 14. Jan 2008 ob 19:36

Danes teče že 45 dan od kadar sem naročil PSTN priključek. V pogodbi, ki so mi poslali piše, da je čakalna doba 10 ali 30 dni. Koga ima Telekom za norca? :cry: :?
Slika
slosplet.net

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Jan 2008 ob 19:56

Daj mi številko priključka na Zasebna sporočila in pogledam...
Optika 100/10

Uporabniški avatar
slosplet
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 10. Okt 2007 ob 17:31
T-2: Še nimam
Kraj: Sežana
Kontakt:

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a slosplet » 15. Jan 2008 ob 19:55

Ti bom poslal. Pogodbo imam v novem stanovanju. :roll:
Slika
slosplet.net

pusnik
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 2. Jun 2008 ob 19:10
T-2: Že imam

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a pusnik » 2. Jun 2008 ob 19:20

Pozdravljeni.

Imam podobno težavo kot ostali, in sicer dobil sem negativen odgovor(parica ni primerna za razvezavo) s strani T2. Dal sem tudi poizvedbo na Siol, kjer so mi rekli, da ni mozno ker je centrala zasedena - ni mozna razvezava. Podoben odgovor sem dobil pri TUŠ-u, kjer so rekl da nas je več na eni bakreni žici.
Trenutno imamo navaden telefonski priključek. Torej če dam zahtevek za PSTN bo potem razvezava možna in bom lahko imel normalno T2 storitve(telefon,tv,internet)?
Vem, da se je v tej temi že nekaj pisalo o tem, vendar še nihče ni poročal, če mu je tako uspelo priti do T2 storitev. Ali je mogoce se kaksna druga alternativa?

Hvala za odgovor!

LP!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Jun 2008 ob 19:33

Dejansko je tako - če naročiš novo PSTN parico, dobiš celo parico zase. Obvezno na pogodbi označi, da želiš imeti tudi širokopasovni dostop. Slaba stran: koštalo te bo ene 90 Evrov, da dobiš telefonski priključek, ki ga potem po enem mesecu odpoveš (če boš želel polno razvezan dostop; sicer ga lahko ohraniš na skupno razvezanem dostopu).
Optika 100/10

poiuztrewq

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 2. Jun 2008 ob 23:38

Ne mu niti zbujat lažnih upov... če je centrala prezasedena, ne bo dobil parice zase... It's a PCM world.

Lpd

pusnik
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 2. Jun 2008 ob 19:10
T-2: Že imam

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a pusnik » 5. Jun 2008 ob 22:45

Mogoče mau smešno vprašanje, ampak PSTN telefonijo se da naročiti preko interneta ali je potrebno klicati na Telekom Slovenije oz. se oglasiti v njihovi poslovalnici? :oops: :oops:

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Negativen odogovor

Odgovor Napisal/-a RobertM » 6. Jun 2008 ob 00:01

dpavli napisal/-a:Ne mu niti zbujat lažnih upov... če je centrala prezasedena, ne bo dobil parice zase... It's a PCM world.

Lpd

MORA !!-ce na pogodbi oznaci "zelim dostopati do drugih omrezij in operaterjev" oziroma nekaj v temu stilu !!!!
Seveda ti TS rajonec da podpisati pogodbo sele ob priklopu in ob tem jamra,... - NE NASEDAJTE-pravica je na vasi strani !!!

BDW: pri dveh strankah(v isti hisi) sem naletel na skoraj unicen kabel do krajevne omarice-polagali so ga po izjevah strank "dobrih pet let nazaj"-sploh pa mi ni jasno zakaj ima kabel v zemlji nosilno "zajlo"-verjetno so se bali tektonskih premikov :hudicek: ali pa so reciklirali kaksen star kabel :owned:

@pusnik : Bo treba v njihovo poslovalnico(teletrgovino) in tam jamrat,pa vprasat za vse njihove cene,...
Pomembno - ne omenjaj drugih operaterjev,... dokler ne dobis pogodbe v roke :!:
To ti pisem iz lastnih izkusenj ;-)
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Odgovori