preklop T1->T2?

Vse o T-2 internetu
Odgovori
evgen
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 18. Jan 2008 ob 17:04
T-2: Še nimam

preklop T1->T2?

Odgovor Napisal/-a evgen » 19. Jan 2008 ob 00:50

Pozdravljeni,
trenutno imam ISDN in ADSL pri Telekomu. Rad bi oboje prenesel na T2. Zanima me, koliko casa traja preklop? Oziroma, bolj me skrbi, koliko casa lahko pricakujem da bom brez interneta ter brez telefona. Zanimajo me predvsem prakticne izkusnje pri prestopu v zadnjem casu.

Ravno temu je ta forum tudi namenjen, da si uporabniki med seboj izmenjajo izkušnje... Le prebrati ga je treba. ;-)

Hvala za odgovor pack, forum sem pregledal in tega nisem nikjer zasledil, zato sem tudi naredil nov post.
Imas mogoce link na primerno temo?

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: preklop T1->T2?

Odgovor Napisal/-a NoName » 19. Jan 2008 ob 01:09

ce sem mal pikolovski, pol bom reku takole...
isdn in adsl ne mores prenest. t2 namrec uporablja voip (lahko pa dobis isdn vmesnik za obstojec telefon) ter vdsl/vdsl2 ali se raje ftth. preklop traja kak mesec od podpisa pogodbe (najprej izpolni online pogodbo, ko jo dobis domov preveri pravilnost vpisanih podatkov - za dodatna navodila se lahko po mojem brez skrbi obrnes na 0590-00-000 - prilozi fotokopijo davcne ter zadnjega racuna in zadevo poslji ali se raje prinesi na firmo, ce ti ob poti).
brez interneta in telefona si pri preklopu iz adsl na vdsl po izkusnjah par ur - ravno toliko da te na centrali preklopijo na pravi dslam, za telefonijo pa se ponavadi billing, torej obracunavanje klicev praviloma vkljuci v 24 urah.

drugace pa pobrskaj malo kaksne so izkusnje uporabnikov v forumu Vaša zgodba
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

evgen
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 18. Jan 2008 ob 17:04
T-2: Še nimam

Re: preklop T1->T2?

Odgovor Napisal/-a evgen » 19. Jan 2008 ob 03:54

Super, se pravi da lahko pricakujem dokaj hiter preklop na T2. Sem se bal, da se situacija ni spremenila od prihoda T2, ko se je govorilo o tednih brez interneta.
Hvala za link, noname, si bom ogledal.

Uporabniški avatar
cakani
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 1. Nov 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: 10/10 ftth
Kraj: Koper

Re: preklop T1->T2?

Odgovor Napisal/-a cakani » 19. Jan 2008 ob 05:03

Ubistvu ma t2 3 delovne dni cajta da te priklopi;-)
Slika

Odgovori