Čakanje

Vse o T-2 internetu
Odgovori
Boriss
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Nov 2009 ob 00:45
T-2: Še nimam

Čakanje

Odgovor Napisal/-a Boriss » 18. Nov 2009 ob 01:05

Lep pozdrav. Sem iz Ljubljane natančneje živi na ulici Pot do šole. To je v hrušici-lj.bizovik in me zanima zakaj na našem koncu ni možen priklop? Naj povem, da kličem na t2 že kakšne 3 leta in zmeraj mi zavrnejo. Enkrat mi je nekdo celo rekel, da bom dobil internet čez 2 meseca, seveda od tega ni bilo nič. Kakšen študent pomoje. Naj povem, da mi je gratel že skopal do hiše tako, da res ne razumem kaj čakajo? Kopali so mi že 1 leto nazaj. Drugače pa mi telekom skoz zavrača vdsl internet češ, da imamo preslabo parico in pa, da je baza že prepolna ali nekaj takega. Zanima me, če je kdo toliko pripravljen pomagati, ki ima vsaj malo veze pri t2, da zvem , če bom kdaj dočakal optiko, ko pa imam že dolgo skopano do hiše. Sem pa resen in bi imel komplet od t2. Hvala za pomoč, če mi sploh je pomoči, ker počasi res obupavam.... Lp :nevem:

Uporabniški avatar
robida
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Jun 2007 ob 12:55
T-2: Že imam
Paket: T2 NET + MOBIL
Kraj: Koper

Re: Čakanje

Odgovor Napisal/-a robida » 18. Nov 2009 ob 08:23

Čeprav imaš kanal do hiše v njem očitno še ni napeljana optika. Tudi mi v Kopru (Bertoki) smo čakali od izkopanega kanala pa do dejanske prklučitve na optiko eno leto in pol. Ne preostane ti drugega kot da potrpežljivo čakaš :oops:

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: Čakanje

Odgovor Napisal/-a gjural » 18. Nov 2009 ob 11:59

kot si verjetno opazil, je celotna tema optika polna vprašanj, kdaj bo na določenem naslovu T-2, in vsem je jasno, da če imaš optiko vzameš storitve pri t-2, ker so najcenejše in najkvalitetnejše. če pa imaš VDSL pa je zadeva enaka in ponovno vzameš T-2 (je pa drugače odvisno od oddaljenosti od centrale, katere storitve lahko imaš). Kdaj pa bo pa ti zaenkrat tudi tukaj ne bodo znali odgovoriti, predlagam, pa da spremljaš forum OPTKA in tvoj okoliš.

na helpdesku pa ti ne odgovorijo, ker odgovora nimajo.
Slika
Slika
Slika

Boriss
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Nov 2009 ob 00:45
T-2: Še nimam

Re: Čakanje

Odgovor Napisal/-a Boriss » 18. Nov 2009 ob 14:22

Ja samo problem je, ker nimam druge izbire kot simobil prenosni internet, katerega so sedaj nesramno omejili. Vdsl-ja pa ne morm imeti, ker je parica "prešvoh" Logično, da me zanima kaj moram čakati, če pa so pri meni že kopali! Se pa ne spoznam na to, zato me zanima kaj čakam....

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Čakanje

Odgovor Napisal/-a kekoke » 18. Nov 2009 ob 14:47

čakaš:
da nekdo v cev povleče optični kabel
da nekdo na drugi strani kabla zgradi hišico
da nekdo najde Kitajca, ki bo izdelal opremo za hišico
da nekdo prinese neko drugo opremo k tebi
da več ljudi vse stvari prov poveže

Da plačaš vse te ljudi rabiš denar.
Torej ubistvu čakaš denar. Ker je kriza denarja ni. Torej čakaš konec krize.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
dr.1m
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 18. Jan 2009 ob 10:01
T-2: Še nimam
Kraj: Goriška Primorska
Kontakt:

Re: Čakanje

Odgovor Napisal/-a dr.1m » 18. Nov 2009 ob 15:10

Dobra ta :lol:
Ker pa je v Sloveniji kriza precejšnja in napovedujejo otoplitve šele v letu 2011, pomeni da še eno leto ne bo nič... :roll:
Upam vsaj da tiste centrale ki imajo biti odprte v letošnjem letu dejansko tudi bodo :neutral:
Biti ali ne Biti oz Bajti?

Boriss
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Nov 2009 ob 00:45
T-2: Še nimam

Re: Čakanje

Odgovor Napisal/-a Boriss » 18. Nov 2009 ob 19:38

Se pravi bom res še čakal lahko.... Ja dobr, vsaj vem kje sem! ;)

Odgovori