Ni možnosti priklopa interneta

Vse o T-2 internetu
Odgovori
Cuf
Znanec
Prispevkov: 94
Pridružen: 28. Jul 2008 ob 23:04
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: Medvode

Ni možnosti priklopa interneta

Odgovor Napisal/-a Cuf » 11. Mar 2012 ob 13:14

Lep dan vsem.

Imam sledečo situacijo, pri kateri bi bil zelo vesel odgovorov »Neuradnikov«. Punca in cimre so podnajemnice v hiši dvojčku, oz. vrstni hiši. Oglasil sem se v T-2 poslovalnici zakaj je Telekom zavrnil poizvedbo o priklopu interneta in so mi povedali, da kot vidijo, ni proste parice oziroma, da je omarica že zasedena s strani 2 uporabnikov in ni prostora, nekaj v takem smislu. Kot alternativo so rekli, da ima Telekom (SiOL) nek paket, ki je za take primere, ampak je hitrost smešno nizka.
Do pred kratkim so imeli še telefon prek Telekoma, vendar so lastniki le-tega odklopili (verjetno, ker nočejo plačevati naročnine).

Sedaj me pa zanima, ali je sploh možnost dobiti tukaj T-2 internet?
Če ne bi bilo odveč, ali lahko morda kdo od Neuradnikov pogleda zadevo in bolj natančno razloži, zakaj ni možen priklop na internet? V poslovalnici zaposlena ni znala točno povedati oz. zakaj je do tega prišlo.

Naslov bi sporočil po ZS kateremu izmed Neuradnikov, ki bi bil pripravljen pomagati.

Bil bi neizmerno hvaležen za kakršne koli (dodatne) informacije ali pomoč.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9110
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Ni možnosti priklopa interneta

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 11. Mar 2012 ob 14:53

preberi zadnje dve strani v tej temi: viewtopic.php?f=1&t=5206&hilit=parice&start=30

Cuf
Znanec
Prispevkov: 94
Pridružen: 28. Jul 2008 ob 23:04
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: Medvode

Re: Ni možnosti priklopa interneta

Odgovor Napisal/-a Cuf » 11. Mar 2012 ob 21:00

Hvala za odgovor :). Bomo premislili kaj in kako naprej.

Odgovori