Manjša hitrost kot nekdaj.

Vse o T-2 internetu
Odgovori
SterlingDuches
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 31. Okt 2014 ob 14:27
T-2: Že imam

Manjša hitrost kot nekdaj.

Odgovor Napisal/-a SterlingDuches » 31. Okt 2014 ob 15:01

Zanima me ne morem imeti hitrosti večje od 8/1 ( upload komaj 1Mbps, download pa 8.5Mbps samo kdar izklopim TV modem). Situacija je takšna 5 let nazaj sem na tem istem naslovu v Celju imel internetno povezavo 20Mbps/4Mbps (nisem siguren glede upload sem pa glede download) povezava je delovala brez problema vedno je bilo 20Mbps download oz včasih še malo čez tudi kadar je bil TV priklopljen. Nato sem se preselil v Ljubljano sedaj pa sem nazaj doma v Celju na istem naslovu ampak ta hitrost ni več mogoča največ kar lahko dobim je 8.5 download če ugasnem TV drugače je nekje 2-3Mbps, upload je bolj bogi komaj doseže 1Mbps ampak ta niti ni tako problematičen.

Zanima me kaj se je zgodilo v teh 4-5ih letih, da ta hitrost več ni mogoča ? Na T-2 klicnem centru mi niso znali obrazložiti problema mi je pa čudno kajti isto število ljudi živi v bloku kot tedaj število ljudi z internetno povezavo je prav tako enako večina jih je tako ostarelih, de sploh vejo na kaj je internet. Razumel bi nekako, da če bi sedaj vsi preklopili na T2 in hoteli max paket, da nebi delovalo ampak ni takšna situacija.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9104
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Manjša hitrost kot nekdaj.

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 31. Okt 2014 ob 15:45

poslji mi podatke o prikljucku na zasebno sporocilo.

Odgovori