Projekt RUNE

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
raners
Novinec
T-2: Še nimam

Re: Projekt RUNE

Odgovor Napisal/-a raners » 1. Feb 2021 ob 11:25

Kolikor vem, jih je v Jarenini že kar nekaj priklopljenih... Pa vidim, da marsikje v okolici (občina Pesnica) polagajo optiko... Jaz tudi upam, da se bo čimprej priklapljalo.. Pozna kdo mogoče koga, ki je dejansko že priklopljen? Deluje vredu? So kaki problemi?

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 1. Feb 2021 ob 12:42

T2 ima nekaj priključkov in zaenrkat ni bilo pripomb nad delovanjem.

blackmack
Navdušenec
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum 20/1 + app

Odgovor Napisal/-a blackmack » 3. Feb 2021 ob 17:19

Pri nas so položene samo še cevi. Okvirni priklop na straneh za naročilo priključka piše majn kot 3 mesece.
Slika

Mirc26
Novinec
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a Mirc26 » 1. Mar 2021 ob 11:53

Tudi pri nas na štajerskem delu so kak teden nazaj polagali cevi po celi vasi, zaenkrat še ni končano in se je malo ustavilo, prijatelj, ki se ukvarja z optiko na štajerskem delu pravi, da je plan do spomladi urediti priklope, kar se sliši super, ampak nimam veliko pričakovanj, se pa zelo veselim, če bo optika :)

Torej nekaj se dejansko premika, ko preverim na uradni Rune strani za stanje priklopa piše sledeče:

Stanje na naslovu: Omrežje v zaključevanju

Gradnja priključkov na vašem območju se bo pričela kmalu. Ko bo aktivna razvodna omarica (PAN), ki omogoča priklop na omrežje se bodo predračuni avtomatsko poslali naročnikom.

Se morem še enkrat naročit ali je bilo dovolj že kakšno leto nazaj, da sem poslal podpise? Mislim, da ni potrebno. Če bo kaj novega vam sporočim. Pisal sem tudi na Telemach in A1, na A1 še nimajo infomacij. Telemach še ni odpisal na mail.

Odgovori