Optika Ankaran

Vse o FTTH in Gratelu
Sabur
Znanec
Prispevkov: 96
Pridružen: 28. Sep 2007 ob 11:40
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re:

Odgovor Napisal/-a Sabur » 17. Jul 2009 ob 13:05

Navadni Nimda napisal/-a:Ja, ampak je moj stric od tam in ima ZELO dober Refošk! :D
Alora si kaj uredil stricu optiko, preko vez mislim. :mrgreen:

Gledal sem za Ankaran na T-2 strani pa nič ne piše kdaj bil lahko bilo? Imaš ti NN kakšno info?

morosito
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Maj 2013 ob 04:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Capodistria

Re: Optika Ankaran

Odgovor Napisal/-a morosito » 9. Dec 2013 ob 12:15

Minilo vec let pa o optiki izven kopra nic. To je res sramotno. Po mojem bi optika in zasluzek vec teku ce bi potegnili kable v naseljih ker je res miljarda his ena cez drugo in vsi cakajo to optiko ;)

Uporabniški avatar
zlatorog
Znanec
Prispevkov: 77
Pridružen: 11. Feb 2007 ob 21:21
T-2: Že imam
Paket: TV - 4/512 - VoIP 2x
Kraj: Ankaran

Re: Optika Ankaran

Odgovor Napisal/-a zlatorog » 18. Feb 2015 ob 22:56

No končno od prvih znakov oz. vonja po optiki je GVO napolnil jaške z optičnimi kabli...tudi T-2-ju so jo ponudili v najem...tako da še moram izbrat samo pravi paket in svetlobni hitrosti naproti....Še dobro da poznaš koga da so se zadeve premaknile...
bolje biti pijan, nego star....

morosito
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 1. Maj 2013 ob 04:01
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Capodistria

Re: Optika Ankaran

Odgovor Napisal/-a morosito » 12. Nov 2018 ob 22:29

Na gvo pravijo da optike niso mogli postavit v ankaranu ko je elektro primorska obnavljala celotno elektricno infrastrukturo od centra vse do zadnje hise lani, ker je zupan obcine ankaran in stranka radi imamo ankaran mocno nasprotovali k izgradnji le te. Zdaj me zanima kako bodo postavljali optiko ko so vse ceste na novo asfaltirane...?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Optika Ankaran

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Nov 2018 ob 08:57

Ja kako ? Kako misliš ? Preprosto ! Spet bodo na novo kopali nov asfalt! Tako se dela v naši Sloveniji.

Ali druga opcija, dobili boste optiko po zraku, tako kot jo že veliko primorske ima.

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Optika Ankaran

Odgovor Napisal/-a RobertM » 13. Nov 2018 ob 19:36

morosito napisal/-a:Na gvo pravijo da optike niso mogli postavit v ankaranu ko je elektro primorska obnavljala celotno elektricno infrastrukturo od centra vse do zadnje hise lani, ker je zupan obcine ankaran in stranka radi imamo ankaran mocno nasprotovali k izgradnji le te. Zdaj me zanima kako bodo postavljali optiko ko so vse ceste na novo asfaltirane...?
Torej veš kako moraš voliti čez par dni - tistih, ki so za leseno žlico nikakor ne :owned:

Žalostno, da župani oziroma UE sami ne skličejo zainteresiranih za infrastrukturo pred večjimi posegi v naseljih.
Pa ravno Ankaran (zgornji del) je lepo zgrajen za razvod raznih kanalizacij.
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Odgovori