Optika Ankaran

Vse o FTTH in Gratelu

Re:

OdgovorNapisal/-a Sabur » 17. jul 2009 ob 13:05

Navadni Nimda Napisal/-a:Ja, ampak je moj stric od tam in ima ZELO dober Refošk! :D

Alora si kaj uredil stricu optiko, preko vez mislim. :mrgreen:

Gledal sem za Ankaran na T-2 strani pa nič ne piše kdaj bil lahko bilo? Imaš ti NN kakšno info?
Sabur
Znanec

T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Optika Ankaran

OdgovorNapisal/-a morosito » 9. dec 2013 ob 13:15

Minilo vec let pa o optiki izven kopra nic. To je res sramotno. Po mojem bi optika in zasluzek vec teku ce bi potegnili kable v naseljih ker je res miljarda his ena cez drugo in vsi cakajo to optiko ;)
morosito
Znanec

Kraj: Capodistria
Paket: T4 Mega

OdgovorNapisal/-a zlatorog » 18. feb 2015 ob 23:56

No končno od prvih znakov oz. vonja po optiki je GVO napolnil jaške z optičnimi kabli...tudi T-2-ju so jo ponudili v najem...tako da še moram izbrat samo pravi paket in svetlobni hitrosti naproti....Še dobro da poznaš koga da so se zadeve premaknile...
bolje biti pijan, nego star....
Uporabniški avatar
zlatorog
Znanec

Kraj: Ankaran
Paket: TV - 4/512 - VoIP 2x

OdgovorNapisal/-a morosito » 12. nov 2018 ob 23:29

Na gvo pravijo da optike niso mogli postavit v ankaranu ko je elektro primorska obnavljala celotno elektricno infrastrukturo od centra vse do zadnje hise lani, ker je zupan obcine ankaran in stranka radi imamo ankaran mocno nasprotovali k izgradnji le te. Zdaj me zanima kako bodo postavljali optiko ko so vse ceste na novo asfaltirane...?
morosito
Znanec

Kraj: Capodistria
Paket: T4 Mega

OdgovorNapisal/-a MrTwelveTrees » 13. nov 2018 ob 09:57

Ja kako ? Kako misliš ? Preprosto ! Spet bodo na novo kopali nov asfalt! Tako se dela v naši Sloveniji.

Ali druga opcija, dobili boste optiko po zraku, tako kot jo že veliko primorske ima.
"you know what? you know what? you know what?"

comeback.exe not found
Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator

Paket: imam

OdgovorNapisal/-a RobertM » 13. nov 2018 ob 20:36

morosito Napisal/-a:Na gvo pravijo da optike niso mogli postavit v ankaranu ko je elektro primorska obnavljala celotno elektricno infrastrukturo od centra vse do zadnje hise lani, ker je zupan obcine ankaran in stranka radi imamo ankaran mocno nasprotovali k izgradnji le te. Zdaj me zanima kako bodo postavljali optiko ko so vse ceste na novo asfaltirane...?

Torej veš kako moraš voliti čez par dni - tistih, ki so za leseno žlico nikakor ne :owned:

Žalostno, da župani oziroma UE sami ne skličejo zainteresiranih za infrastrukturo pred večjimi posegi v naseljih.
Pa ravno Ankaran (zgornji del) je lepo zgrajen za razvod raznih kanalizacij.
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika
Uporabniški avatar
RobertM
Moderator

Kraj: Okolica Tolmina
Paket: Oranžni Diamant BRO FTTH

Prejšnji

Vrni se na Optika in Gratel