Optika v Izoli in Piranu

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Uporabniški avatar
I_KP
Gratelovec
Prispevkov: 181
Pridružen: 2. Feb 2007 ob 15:45
T-2: Že imam
Paket: najhitrejši
Kraj: Koper

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a I_KP » 19. Sep 2007 ob 09:31

Kot sem že napisal,bo pa Izola naslednjo zimo dobila rdeče črtice po cesti.
Nič bat, se bomo potrudili.

Muki, kaj so že bli pri nonotu za pogodbo.Javi mi ko bo kaj znanega da poteram tesuxa.
LP

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2007 ob 09:32

Tole so pa dobre novice za prebivalce tega bisera Jadrana! Slika
Optika 100/10

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a tonimona » 19. Sep 2007 ob 14:55

I_KP napisal/-a:Kot sem že napisal,bo pa Izola naslednjo zimo dobila rdeče črtice po cesti.
Nič bat, se bomo potrudili.
Naslednja? Misliš zimo ki se začne 2007 ali tisto od 2008?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
I_KP
Gratelovec
Prispevkov: 181
Pridružen: 2. Feb 2007 ob 15:45
T-2: Že imam
Paket: najhitrejši
Kraj: Koper

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a I_KP » 19. Sep 2007 ob 15:49

2007-Piran,Portorož,Lucija
2008-Izola in še kaj se bo našlo.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a maxus » 19. Sep 2007 ob 16:37

I_KP napisal/-a:2007-Piran,Portorož,Lucija
2008-Izola in še kaj se bo našlo.
Vem kolko je "trenutek" pri tebi,za "naslednjo" pa ne bom nikoli zvedel ker nisem tartaruga :twisted: :mrgreen:

:? sn vre hitu škljop u frmenton :cry:
Slika

Muki
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 21. Sep 2006 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a Muki » 21. Sep 2007 ob 09:55

I_KP, ja, je bila ena lušna deklica pri nonotu in so vse papirje uredili! Tako da ti kar lepo prosim nateraj tesuxa s švasaparatom, da pride čimprej! Zabava med švasanjem zagotovljena, mu bo nono povedal kakšno zgodbo iz partizanov! :) Pa še admirala lahko hkrati reši, je sosednja hiša.

Eh, kar se pa tiče Izole, je sicer novica dobra, ampak začetek gradnje decembra 2008 žal po dosedanjih izkušnjah pomeni konec gradnje spomladi-poleti 2009 in začetek priklopov spomladi-poleti-jeseni 2010...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Sep 2007 ob 12:19

Muki, vidim, da te kar razganja od optimizma! :mrgreen:
Optika 100/10

ghdgfdhsf

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 21. Sep 2007 ob 16:47

Muki ni tvoj nono edini ki govori zgodbe o partizanih sem bil pri enemu drugemu nonotu kateri me je zaklenil in na to govoru zgodbe od 1913 do 1945 mogoče se preusmerim v zgodovinarja in pustim švajsaparat pri miru :D

Muki
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 21. Sep 2006 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a Muki » 21. Sep 2007 ob 19:56

Tesux, pa si siguren, da ni bil to že moj nono? :) Mogoče bi pa moral začet počasi snemat te tvoje obiske pri strankah, po mojem bi se nabralo za kakšno knjigo... Drugače pa le pridi na obisk, trt pred hišo sicer ni več, ampak kakšna flaša vina se zna vseeno najt, če bo nonotu začela televizija delat brez kock! :D

Nimda: raje sem realist v upanju, da se motim in me bo kaj prej presenetilo.... Ampak težka je, težka, ko imam škrjančkovo steklo v kanalčku pri vhodnih vratih in škrjančkov promocijski kamper parkiran pod blokom (delno sicer na intervencijski poti, ampak nevermind) - zdolgočasene škrjančkove hostese pa talajo prospekte o škrjančkovi optiki.

ghdgfdhsf

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 21. Sep 2007 ob 21:01

Muki napisal/-a:Tesux, pa si siguren, da ni bil to že moj nono? :) Mogoče bi pa moral začet počasi snemat te tvoje obiske pri strankah, po mojem bi se nabralo za kakšno knjigo... Drugače pa le pridi na obisk, trt pred hišo sicer ni več, ampak kakšna flaša vina se zna vseeno najt, če bo nonotu začela televizija delat brez kock! :D

Nimda: raje sem realist v upanju, da se motim in me bo kaj prej presenetilo.... Ampak težka je, težka, ko imam škrjančkovo steklo v kanalčku pri vhodnih vratih in škrjančkov promocijski kamper parkiran pod blokom (delno sicer na intervencijski poti, ampak nevermind) - zdolgočasene škrjančkove hostese pa talajo prospekte o škrjančkovi optiki.
Res da imaš škrjančka v kanalu in pred vhodom v hišo kar bo za kr nekaj časa ostalo v takem stanju od T2 pa nimaš niti kanalov in stekla vendar ko pride ti garantiram da ne bo bil samo v kanalu ampak v tvoji hiši in predvsem v 100% uporabi :D (prišlo bo pa tako hitro da ne boš niti dojel kaj se dogaja :mrgreen: )

Muki
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 21. Sep 2006 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a Muki » 21. Sep 2007 ob 21:11

Naj se ti besede pozlatijo!

Muki
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 21. Sep 2006 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a Muki » 27. Sep 2007 ob 16:44

Tesux, žal te moram zanikat. Danes sem izvedel, da imata dva moja soseda v bloku že delujočo škrjančkovo žmigarijo. In možakar v promo kamperju pravi, da lahko začne žmigat tudi pri meni v desetih dneh, kolikor traja prenos telefonske številke.

Sem pa preveril še cenik in po eni uri iskanja našel tudi škrjančkove cene, ki naj bi veljale zame, in ugotovil, da se pri škrjančkovih s poslovno/komercialnega vidika ni premaknilo nič. Cene storitev prek optike so po mojem dosti predrage, televizija je več kot dvakrat dražja od kablašev pa še drago moraš plačat Amino, telefonija dela samo za analogne telefone (zakaj za vraga sem moral pred par leti vse analogne telefone zamenjati z dragimi ISDN aparati, ki mi jih je vsilil taisti operater?), internet pa bi bil zanimiv, če le ne bi t2 pravkar občutno spustil cene. Tako da bi s prehodom iz VDSL in prenosom sedanjih storitev na oh-in-sploh škrjančkovo optiko plačal skoraj dvakrat več za natanko isto (edina izjema: upload bi mi iz 2 Mbit narasel na 12, ampak ker strežnikov nimam doma, pa tudi s p2p se ne ukvarjam, mi to niti ne predstavlja nekega velikega plusa).

Skratka, povsem neatraktivna ponudba - pa vseeno jim je uspelo dva soseda prepričati! Kapo dol!

ghdgfdhsf

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 27. Sep 2007 ob 21:40

Muki kaj naj ti rečem so pač presenetili na tebi je odločitev. :D

Muki
Faca
Prispevkov: 107
Pridružen: 21. Sep 2006 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a Muki » 27. Sep 2007 ob 23:48

Kakšna odločitev? Saj ni kaj odločat - lepo po naše se reče "miga mona". :)

Dajte tiste lucijaše hitro porihtat!

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: Optika v Izoli in Piranu

Odgovor Napisal/-a oyoy » 28. Sep 2007 ob 04:40

kaj piješ? :D
Slika

Odgovori