Optika v Ljubljani - LJ Moste

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
mikey55
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 5. Sep 2011 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a mikey55 » 10. Jun 2012 ob 23:30

@ PARTyZAN

točno vem, kako se počutiš. Mi na Cilenškovi predstavljamo nekakšen nerazvit otok, ker imajo dostop do optike na Šmartinski, Kajuhovi in Rožičevi, mi pa imamo tudi po dobrih petih letih še vedno zgolj prazne omarice na hišah. Ne vem, ali ima kdo slab smisel za humor ali je krivo nekaj drugega, samo ne gre mi v glavo, kako lahko nekdo potegne kable po vseh možnih ulicah, spusti pa samo našo. Dobil sem nekaj odgovorov s strani T-2, rekoč:

"Na vašem naslovu se naše optično omrežje še gradi. Zadevo smo posredovali v preverbo oddelku za gradnjo optike. V kolikor prejmemo kaj več informacij, vam bomo le-te posredovali," vmes pa tečejo leta. Saj vem da majo finančne težave, samo to je pa že malo smešno ...

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a madpanter » 11. Jun 2012 ob 13:27

Prejšnji teden sem neke kombije od teleg-m videl na koncu povšetove pri mercatorju kako so optiko not vlačil. Nisem pa videl ali so imeli od t-2 jaške odprte
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
magecu
Faca
Prispevkov: 130
Pridružen: 3. Sep 2009 ob 21:06
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant (VDSL)
Kraj: Ljubljana Tržaška

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a magecu » 12. Jun 2012 ob 01:36

mikey55 napisal/-a:@ PARTyZAN

točno vem, kako se počutiš. Mi na Cilenškovi predstavljamo nekakšen nerazvit otok, ker imajo dostop do optike na Šmartinski, Kajuhovi in Rožičevi, mi pa imamo tudi po dobrih petih letih še vedno zgolj prazne omarice na hišah. Ne vem, ali ima kdo slab smisel za humor ali je krivo nekaj drugega, samo ne gre mi v glavo, kako lahko nekdo potegne kable po vseh možnih ulicah, spusti pa samo našo. Dobil sem nekaj odgovorov s strani T-2, rekoč:

"Na vašem naslovu se naše optično omrežje še gradi. Zadevo smo posredovali v preverbo oddelku za gradnjo optike. V kolikor prejmemo kaj več informacij, vam bomo le-te posredovali," vmes pa tečejo leta. Saj vem da majo finančne težave, samo to je pa že malo smešno ...
Sej na tržaški ni veliko boljše. Baje ima le pekarna (tržaška 90) priklopljeno optiko.
Odzadi jamova pa vsa pokrita (res da od telekoma).

Jst začenjam verjet, da si bom prej naredil Lan na optiki kot bosta T2 ali T1 na tržaški optiko potegnila. T_T

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a madpanter » 12. Jun 2012 ob 09:18

madpanter napisal/-a:Prejšnji teden sem neke kombije od teleg-m videl na koncu povšetove pri mercatorju kako so optiko not vlačil. Nisem pa videl ali so imeli od t-2 jaške odprte
No danes sem videl, ko sem šel na šiht odprti so t-2 ješki in se kablira na polno tu: http://zemljevid.najdi.si/index_maps.js ... &zoom=1172
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
magecu
Faca
Prispevkov: 130
Pridružen: 3. Sep 2009 ob 21:06
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant (VDSL)
Kraj: Ljubljana Tržaška

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a magecu » 14. Jun 2012 ob 11:22

Ja super.Vso srečo, da vas čim prej priklopijo.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a madpanter » 15. Jun 2012 ob 08:28

Premika se upajmo da pridejo čimprej tudi do vodmat grablovičeva itd... je par blokov ki imajo kanale not po hodnikih samo še ni cevi do njih.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

SandiP
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 18. Feb 2011 ob 13:12
T-2: Že imam
Paket: T3 brezčasni VDSL

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a SandiP » 15. Mar 2013 ob 22:10

Nč se ne premakne - Pankrti...

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 16. Mar 2013 ob 09:23


Skorc
Legenda
Prispevkov: 1487
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a Skorc » 16. Mar 2013 ob 16:06

Saj so Pankrti "doma" (so zrasli) iz Most (Kodeljevo) :)
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Optika v Ljubljani - LJ Moste

Odgovor Napisal/-a madpanter » 19. Mar 2013 ob 21:58

Jbg so brez kesa kot vecina firm v sloveniji. Majo sredstva samo za nujne zadeve pa se v prisilki so. Sprijaznite se da to kar je zgrajeno je zgrajeno novih cevi se vsaj 5-10 let nebo pomoje brez izdatne financne injekcije ali investitorja. Mogoce jim uspe pokablirat do konca kar je zgrajeno. Pol pa upat na boljse case
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori