Edina prava optika?

Vse o FTTH in Gratelu
Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 28. Avg 2007 ob 14:04

Glej sem ti rekel, da smo jo probali odstavit (zadosti nas je bilo za) pa noben noče bit kontaktna oseba. Enostavno noben noče tega prevzet. Zato je ona to :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a tonimona » 28. Avg 2007 ob 14:51

Torej dragi madpanter problem je v Vas ne v njej. Naredi se junaka, pokaži, da imaš jajca in prevzami njeno vlogo. Najlažje se je pizdit naokoli a napravit nič. Če ti je v interesu napredek in naredit nekaj za skupno dobro (ne samo za svojo rit) je napočilo tvojih pet minut.
p.s. Govorim iz izkušenj in če pogledam za nazaj, ni mi žal.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 28. Avg 2007 ob 15:05

Ko prvo jaz za take stvari nimam cajta (kontaktna oseba). Sorry mam tak šiht, da nimam cajta se okoli tega jajcat (nisem neki osnovnošolček da mam ob 14:00 že frej). Sem pa bil dosti junak, da sem prepriču stanovalce za podpis optike, da sem 6 mesecev težil gratelu, da sem dubu cifro od Demiruga in da sem se zmenil z direktorjem da je poslal nekoga za soglasja, da jih pridejo pobirat, da sem naprintal 100 letakov na svoje stroške na katerih sem predstavil pozitivne lasnosti t-2 optike, z Ejsi/Disi sem se zmenil, da je še naredit in prekopat travnik, da so položil alkaten do bloka. Tako, da jaz sem veliko naredil za skupno dobro ampak zgleda zaman. Skratka jaz sem veliko naredil, da je vse pravno urejeno torej soglasja. Na Gratelu oz na T-2 je pa, da uredijo finese. Vse kar bi moral naredit je nekoga tja poslat in vprašat zakaj pogodba še ni podpisana, kaj jo moti itd...

Tudi to sem naredil da sem zvedu cifro od človeka na gratelu, ki je zadolžen za priklope in podobno tako, da takoj, ko bom mel cajt predvideno naslednji tedn bom tudi njega poklical da se pomenim z njim. Skratka jaz delam delo ki bi ga morali drugi delat in so plačani za to, jaz nisem plačan zato in noben mi nebo povrnil stroškev. Še najmanj mi bo T-2 povrnil stroške, a če bom dosegel, da bo optika pri nas bodo veselo vlekli denar iz bloka. In verjemite, da bo v bloku saj 40 naročnikov na T-2 storitve kar ni malo :roll:

L.P.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 28. Avg 2007 ob 16:16

Prosim nehaj noreti, ker se bo tudi pri vas premaknilo. ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 28. Avg 2007 ob 16:52

NN noben ne nori, samo tonimoni odgovarjam in mu podajam dejstva ;-)

P.S.

Kaj vam je sklopka šla, da se tako počas premika :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

antjest
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 14. Avg 2006 ob 21:46
T-2: Že imam
Paket: Čas je relativen
Kraj: Ljubljana - Brod

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a antjest » 29. Avg 2007 ob 13:35

@madpanter
tonimona ti je čist lepo povedal.
Tudi sam sem bil pred davnimi leti na istem. Če sem hotel Link in kabel net v bloku sem moral ugrizniti v to kislo jabolko in se postaviti na čelo in potegnit voz. Še danes (že tri leta ne živim več tam, samo lastnik stanovanja sem) moram kdaj nastopit v tej vlogi. Dobra stran je, da spoznaš dosti mojstrov, ki ti še kdaj pridejo prav. Ko se te navadijo in če si mož beseda, porabiš veliko manj časa saj se veliko lahko zmeniš po telefonu, brez papirjev.

Na žalost pa je danes večina samo nezadovoljna, piz.di na vse kar jim ni všeč, nič pa ne naredijo, ker čez komot ga ni.
Ko se tega lotiš, je v začetku težko, potem pa jim zapreš go.bce s tem ko nekaj narediš in te pustijo na miru in tudi pomagajo.
Upam, da se nisi našel med tistimi v prvem stavku :?: :twisted:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Avg 2007 ob 20:03

Nah se nisem tam najdu. Sej naslednji tedn mam malo cajta ki bi ga lahko bolj pametno izkoristu pa bom mal telefonske cifre obrnil. Bo že.

P.S.

A še komu danes res dela podn net ali samo meni. Prenosi so čist v riti, ta forum mi odpira po 15 minut, skratka hitrej mi dela preko gprs :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

antjest
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 14. Avg 2006 ob 21:46
T-2: Že imam
Paket: Čas je relativen
Kraj: Ljubljana - Brod

Re: Edina prava optika?

Odgovor Napisal/-a antjest » 1. Sep 2007 ob 18:49

Men dela VDSL čist v redu (centrala Tacen).

Drgač pa so danes med delovno soboto priklopili Milana pri moji mami na Martina Krpana. TV dela ko šus, telefonija pa še vedno ista kalvarija z bilingom. Pa tudi noter se iz T2 ne da klicat dokler ne bo to rešen.

Zgleda administracija nima delovne sobote :mad:

edit @19:26:
Sem jih prehitro obsodil. Se posipam s pepelom. Tudi biling že dela 8)

Odgovori