Preklop na optiko in servis.t-2.net

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a Anubis » 16. Avg 2007 ob 21:53

Pred dobrim tednom sem odposlal aneks za preklop na optiko. V spremnem dopisu od T2 je bilo napisano, da se lahko stanje pogodbe/priklopa spremlja preko https://servis.t-2.net/ (ob tem, da se prijavim s stevilko prikljucka in ne dosedanjim uporabniskim imenom). Kakorkoli ze, v naslednjem tednu naj bi potekel 15-dnevni obljubljeni rok za priklop optike, na servisnih straneh pa ni nikakrsne spremembe (niti prejem pogodbe ipd. - podatki so od obstojece VDSL pogodbe in zadnje spremembe).
Domnevam, da se je bodisi posta izgubila bodisi nekdo ni vnesel spremembe bodisi za prEklop pac tam spremembe ne bo in me bo v kratkem zgolj nekdo poklical... Ali se motim?

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a Fry » 19. Avg 2007 ob 20:22

Verjetno velja tudi za tebe, kar mi je NN odgovoril:
viewtopic.php?f=8&p=46134#p46134

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a Anubis » 20. Avg 2007 ob 09:07

Če misliš na tole:
Tisti podatek se na Servisnih NE bo več spreminjal, ker ne boš v poizvedbi pri telekomu, torej ni treba niti gledati več.
Po moje ne drži. Zato se za spremljanje stanja prijavim(o) s številko priključka in ne "rednim" uporabniškim imenom. Pa tudi gor so ena polja, ki so se od prvega dneva spreminjala (menjave paketov ipd.), torej se verjetno še bodo.

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a Fry » 20. Avg 2007 ob 09:52

Saj to je mišljeno, da se ne spreminja, kadar se prijaviš s številko priključka.

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a Anubis » 22. Avg 2007 ob 21:46

Ne mores verjet...

Sem sel za foro se enkrat pogledat na preveritev moznosti prikljucitve na optiko. Danes je namrec 15. dan, odkar sem podpisal in poslal aneks (torej rok, ki ga T2 obljublja za prEklop na optiko). In tam pise "priključeno" namesto "priključeno + instalacija", kar je se pisalo pred tedni (oz. "Na vaši lokaciji je že zgrajena infrastruktura potrebna za vklop na optično omrežje T-2, ni pa še urejen interni razvod, po katerem bodo speljana optična vlakna znotraj objekta...").

Torej v zacetku tega meseca je prikljucek/razvod bil, zdaj pa so ga... misi pojedle?! :shock:

random
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 9. Feb 2007 ob 18:41
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a random » 24. Avg 2007 ob 02:15

Enako je na moji lokaciji, aneks sem dobil pred 10 dnevi, katerega sem ga tudi odposlal. Danes kaze na strani za preverjanje enako kot pri tebi, torej da infrastruktura je, ni pa internega razvoda (prej je pisalo da je priklop mozen). Takrat (13.aug) sem tudi klical T-2, ker sem rabil nekaj informacij se o TV, kjer so me povprasali za ulico in mi pravtako potrdili da je priklop mozen, tako da verjetno ni slo samo za napako na web serverju.

Glede na to da pri meni se ni minilo 14 dni sem se vedno optimisticen, upam pa da mi ne bojo odklopili kabelse televizije ce ne mislijo priklopiti optike, ker sem jim dal pooblastila :shock:!
Slika

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Preklop na optiko in servis.t-2.net

Odgovor Napisal/-a Anubis » 28. Avg 2007 ob 17:56

Sem zadnjic preveril stanje s klicem na 059000000 in se je gospodu na drugi strani zdelo nenavadno, da sem dobil in podpisal aneks, ker naj pri nas se ne bi bilo mogoce dobiti optiko... Ne vem, kaj meckajo. Je rekel, da bo posredoval naprej in da me bo nekdo kontaktiral - to se seveda se ni zgodilo (in tudi dvomim, da se bo - glede na dosedanje izkusnje s proaktivnim kontaktiranjem s strani T2 :roll: ).

Odgovori