Optika v Luciji

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
RB
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 11. Jun 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: TV+Telefon+net
Kraj: Lucija

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a RB » 28. Avg 2008 ob 17:05

tesux napisal/-a:Povej podtke ulica in št. bloka drugače vsi bloki bodo deležni optike razen tistih ki se jo branijo tako da ne podpišejo dovolj soglasji.
Ukmarjeva 16
A to pomeni, da ne bom deležen optike al kaj? In koliko je to "dovolj" soglasij?
Pa ne da bom moral zaradi tega na Siol preklopit?

MarkoP
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 14. Sep 2006 ob 14:26
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 1× VoIP, 1× IPTV

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a MarkoP » 28. Avg 2008 ob 19:10

Tako je to, ko je ljudi strah novosti, lahko jim ponudiš najboljši izdelek za ceno 1€, pa bodo rajši dali 1000× več za 10000000× slabši izdelek.
Sicer pa naredi kot vsi, ki smo imeli težave s soglasji, na vhodna vrata napiši poziv naj podpiše kdor še ni podpisal, napiši, da to nič ne stane, da ne bodo nič plačali,.... mogoče se še kdo najde.
Sicer pa bi za to moral malce prej mislit IMO, jaz sem paničaril že prvi dan, praši oyoya :)


LP
Slika VDSL čakal 56 dni, ftth 11 dni.

ghdgfdhsf

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 28. Avg 2008 ob 20:40

Poslušaj MarkotaP vse je od vas odvisno če ne bo kabel čakal v jašku za boljše dni.

Uporabniški avatar
I_KP
Gratelovec
Prispevkov: 181
Pridružen: 2. Feb 2007 ob 15:45
T-2: Že imam
Paket: najhitrejši
Kraj: Koper

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a I_KP » 29. Avg 2008 ob 08:42

Ukmarjeva 16 in 18 ni zadosti soglasij.

Bodo pa vsi bloki imeli možnost takojšnjega priklopa,ko dobimo usa potrebna soglasja.
Nismo nehali vstrajat pri pobiranju soglasij,je pa nekatere lastnike težko dobiti (vikendi).
Trenutno rešujemo par ulic s hišami in ko pridejo ostali kabli se vrnemo na Liminjansko in Čokovo ulico.

RB
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 11. Jun 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: TV+Telefon+net
Kraj: Lucija

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a RB » 29. Avg 2008 ob 08:54

Še vedno mi nobeden ne pove, koliko podpisov je potrebnih, da se lotijo priklapljanja optike. Sem danes klical T-2 in so mi povedali, da je za naš blok zbranih 13 podpisov in da priklop ne bi smel biti vprašljiv. Ostali stanovalci so neopredeljeni! Seveda, saj ni bilo ne pisnega povpraševanja niti se, vsaj pri nas doma, nobeden ni oglasil. Vsaj trikrat pa so bili pri nas (pisno po pošti, in 2x fizično) telekomovci. Zato so njihove inštalacije že pol leta po celem bloku. Zgleda, da me bo T-2 sam prisilil, da zamenjam operaterja. To, da bi pa sam hodil od stanovanja do stanovanja in moledoval za podpise, se mi pa zdi res tu mač. In se bojim, da bo na tak način T-2 hitro zgubil veliko naročnikov ...

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a mahi » 29. Avg 2008 ob 10:23

I_kp, kako da ste mojo hišo preskočili in vsa soglasja sem vam dal?
Slika

MarkoP
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 14. Sep 2006 ob 14:26
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 1× VoIP, 1× IPTV

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a MarkoP » 29. Avg 2008 ob 11:37

RB, oni ne morejo prisiliti ljudi, da podpisejo, ce ne podpisov sploh ne bi potrebovali. Ti pa lahko vplivas na to, starejsim pojasnis, da se to ne placa, ostalim pokazes brosuro ali cenik od t2,... Vsaka malenkost steje, nekateri stanovalci sprasujejo druge, ce so podpisali, ce reces ne, ne bodo niti oni.

povzet tocke z gratelove in t2 strani na 1 strani ti tudi ne bo vzelo veliko casa, tako bos vsaj pripravil ostale, ko vas naslednjic obisce T2.
Slika VDSL čakal 56 dni, ftth 11 dni.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a oyoy » 29. Avg 2008 ob 12:00

RB napisal/-a:To, da bi pa sam hodil od stanovanja do stanovanja in moledoval za podpise, se mi pa zdi res tu mač.
vidiš, jaz sem pa naredil ravno to, zato tudi bo t-2 optika v našem bloku (preskočiva tisto moledovanje - ne bom javno objavil, kako sem jih prepričal :D ). tudi to, o čemer piše marko sem naredil (zelo natančno in preprosto opisal, da se nič ne plača dokler ne naročiš in uporabljaš storitev in da s podpisom na soglasju ničesar ne naročaš in se ničemur ne obvezuješ) in list nalepil na oglasno desko.
in če vsega tega nebi naredil, bi bil danes v takšni situaciji, kot si ti.
mimogrede - pri t1 sem pustil vse pri miru, in niso zbrali dovolj soglasij.

aha - soglasje mora podpisati več kot polovica lastnikov stanovanj.
Slika

RB
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 11. Jun 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: TV+Telefon+net
Kraj: Lucija

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a RB » 29. Avg 2008 ob 14:13

Kje se pa da kašen obrazec za podpisat dobi? Tudi jaz se ne spomnim, da bi me kdo za kakšen podpis spraševal (me očitno ni bilo takrat doma).

ghdgfdhsf

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 29. Avg 2008 ob 14:55

RB napisal/-a:Še vedno mi nobeden ne pove, koliko podpisov je potrebnih, da se lotijo priklapljanja optike. Sem danes klical T-2 in so mi povedali, da je za naš blok zbranih 13 podpisov in da priklop ne bi smel biti vprašljiv. Ostali stanovalci so neopredeljeni! Seveda, saj ni bilo ne pisnega povpraševanja niti se, vsaj pri nas doma, nobeden ni oglasil. Vsaj trikrat pa so bili pri nas (pisno po pošti, in 2x fizično) telekomovci. Zato so njihove inštalacije že pol leta po celem bloku. Zgleda, da me bo T-2 sam prisilil, da zamenjam operaterja. To, da bi pa sam hodil od stanovanja do stanovanja in moledoval za podpise, se mi pa zdi res tu mač. In se bojim, da bo na tak način T-2 hitro zgubil veliko naročnikov ...
Koliko vas je v bloku ??

MarkoP
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 14. Sep 2006 ob 14:26
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 1× VoIP, 1× IPTV

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a MarkoP » 29. Avg 2008 ob 19:35

Pred pol urce so klicali, da pridejo 5.9 zmontirat.

LP
Slika VDSL čakal 56 dni, ftth 11 dni.

ghdgfdhsf

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 29. Avg 2008 ob 20:50

Kaj pa????

MarkoP
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 14. Sep 2006 ob 14:26
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 1× VoIP, 1× IPTV

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a MarkoP » 29. Avg 2008 ob 20:57

To vprašanje me malce plaši zdej :)
Nisem se jaz oglasil, tako, da ne vem natančno. V igri je bilo vrtanje ter prisotnost nekoga doma, to je vse kar vem :)


LP
Slika VDSL čakal 56 dni, ftth 11 dni.

ghdgfdhsf

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 29. Avg 2008 ob 21:01

Ahahah torej se vidimo 5.9.08 ob kateri uri so te naročili ???
Pošlji mi na zs ID številko da te rezerviram :D

MarkoP
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 14. Sep 2006 ob 14:26
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 1× VoIP, 1× IPTV

Re: Optika v Luciji

Odgovor Napisal/-a MarkoP » 29. Avg 2008 ob 21:08

Nič ure, so samo rekli, če je lahko nekdo doma ta dan, da se bodo oglasili :)

Pošljem ZS :)


LP
Slika VDSL čakal 56 dni, ftth 11 dni.

Odgovori