Potrebna pomoč na temo OPTIKA!

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
yuka
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 24. Jan 2008 ob 15:59
T-2: Že imam
Paket: 1000/100

Potrebna pomoč na temo OPTIKA!

Odgovor Napisal/-a yuka » 25. Feb 2008 ob 14:04

Mogoče tale tema ne spada ravno v to sekcijo, ampak, ker sem nujno potreben pomoči bi vseen vprašal tukaj pri vas, ker verjetno več veste o tem kot jaz!
In sicer, na faksu sm fasu seminarsko na temo Varstvo pri polaganju optičnega kabla v naselju, torej neki zakoni in predpisi kako more biti zavarovano ipd. tko si jaz to predstavlam, zdej bi pa prosu vas mojstre pri gratelu sigurno mate kaj dokumentacija, pa če ni ravno poslovna skrivnost, da bi mi eden od vas prilimal malce gradiva da bom lažje začel delati seminarsko nalogo :) Hvala lepa vnaprej!

yuka.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Potrebna pomoč na temo OPTIKA!

Odgovor Napisal/-a madpanter » 26. Feb 2008 ob 07:04

Huh sam sem v projektivi sam čisto drugi konec kakor ti sprašuješ, verjetno pa kje obstaja kak pravilnik o polaganju komunalnih vodov :? pobrskaj malo po netu oziroma po uradnem listu ;-) Ponavadi imajo pa tudi občine svoje zahteve o globini ter kako se polaga komunalne vode :? skratka malo po googlaj mogoče se ti bo pa celo kak gratelovec javil mislim pa, da je Ejsi/Disi tapravo mesto za ta vprašanja, ker je mislim, da gratelov operativec (na gratelu dela ziher :) )
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori