Optika v Brežicah?

Vse o FTTH in Gratelu
jadran
Faca
Prispevkov: 103
Pridružen: 7. Apr 2006 ob 20:32
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA OPTIKA
Kraj: Brežice

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a jadran » 21. Jan 2009 ob 18:20

Pravkar sem izvedel iz zaupnih virov na Občini Brežice,da so oni vse dokumente in dovoljenja podpisali in oddali izvajalcu. :D
Občina nima nobenih obveznosti do izvajalca (Gratel),ki očitno nekaj mučka tukaj :nevem:
Vseskozi se je govorilo,da Občina bremza zaradi svojih interesov,zdaj se pa vidi,da to ni res in ima izvajalec višje interese..... :grr:

Podatek je 100% zanesljiv in prosim T-2,da malo urgira in povpraša pri izvajalcih kako in kaj,predvsem pa kdaj bodo priklopi...,ker je T-2-ju v interesu,da nas je čimveč in čimprej,ker Siol veselo priklaplja in odžira uporabnike enega po enega :jao:

Nimda in ostali T-2-jevci prosim za kakšne informacije :rtmT2:

LP vsem
Slika

mustang
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 31. Mar 2008 ob 17:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a mustang » 21. Jan 2009 ob 18:37

Mene moti samo ena stvar. Zakaj na T-2.net piše da bo optika grajena vzporedno s plinom? Kolko jes vem plin že je(tle v trnju je do kurilnice povlečen), razen če oni misiljo na plinifikacijo posameznih stanovanj?

Pa še nekaj. Obstaja kakša varijanta razen da grem od vrat do vrat, da vidim kolko nas je v bloku podpislo soglasja. A je kakšna minimalna številka kolko podpisov more bit da grejo vlečt optiko?

@jadran hvala za info

lp

mustang
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 31. Mar 2008 ob 17:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a mustang » 29. Jan 2009 ob 21:36

Pri Šolski ulici pri bloku sem opazil črne cevi, povezane s :rtmT2: trakom, morem pa priznat da nisem siguren kako dolgo so tle. Pa nekaj dni nazaj sem pri zdravstvenem domu vido belega T-2 kanguja in se mi je takoj nasmeh raztegno do ušes.

Žal pa kaj več od tega se ne dogaja, res da je bil sneg in podobno, tko da upam da bodo začeli migat čim prej, sploh glede na to kar je napisal jadran. :beri: :namrec:
Upanje umre zadnje. :D
pa lep pozdrav

jadran
Faca
Prispevkov: 103
Pridružen: 7. Apr 2006 ob 20:32
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA OPTIKA
Kraj: Brežice

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a jadran » 25. Apr 2009 ob 19:34

Izvedel sem (od zaupnih virov),da v Brežicah ne bo T-2 optika delovala vsaj še eno leto,ker niso imeli privolitev za polaganje kablov! :jao:
Jaz osebno sem obupal in sem vzel SIOL Optiko 20/20,obdržal sem pa T-2 TV in Telefon(na bakru) :namrec:
Jebi ga T-2,če boste delali tako,bote zgubili vse uporabnike potem pa :grrpc:

Sem bil prikloplen na Siol v 3 dneh in dela super!
To ni reklama za Siol,samo jebiga konkurenca je naredila svoje :plosk:
Slika

mustang
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 31. Mar 2008 ob 17:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a mustang » 2. Maj 2009 ob 12:04

Srečno, pa da ti dobro služi. :plosk: Ti maš vsaj siol, pr nam pa še tega ni, čeprav so oblublal že dolgo nazaj. Upam pa da se tudi te papirji za t-2 uredijo!!! :beri: :beri: :beri: :owned: :grrpc: :jao: :grr: , čeprav mi pa ni jasno, kako so potem po blokih, tam pri MC-ju potegnli kable?

Seznam krajev ali občin, kjer T-2 pospešeno gradi infrastruktu......

lp

Baroko
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 24. Nov 2011 ob 08:25
T-2: Še nimam

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a Baroko » 24. Nov 2011 ob 08:33

Opazil sem, da se polagajo cevi za optiko na Čatežu. A mogoče kdo ve, če je kaj novega z T-2 optiko v Brežicah? :)

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a sosed » 24. Nov 2011 ob 19:47

tudi jaz sem opazil razne cevi za optiko v Brežicah....sem bil pri naši žlahti v brežicah in imajo že 3 leta na hiši omarico in cevi speljane do hiše....a se mogoče gradi? poznam veliko ljudi v Brežicah in smo zadnč pršli na debato o optiki...vsi čakajo T-2! Bo treba očitno mal občino podrezat, saj očitno župan ni naklonjen optiki....v Novem mestu imajo očitno bolj ozaveščenega župana....
G.Vizjak je tudi omenil, da se bo v primeru mandata potrudil tudi na tem področju....me prov zanima če bo moji žlahti in znancem res kmalu svetila optika....
moja igrača je šraufenciger

endmil
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 25. Nov 2011 ob 10:42
T-2: Še nimam

Re: Optika v Brežicah?

Odgovor Napisal/-a endmil » 25. Nov 2011 ob 10:53

Ima mogoče kdo več informacij? Ker bi bilo res super, da tudi mi dočakali optiko.

Odgovori