Optika v Medvodah

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Jest » 26. Avg 2019 ob 06:39

Itak nisem nic podpisal... ene parkrat sem mu rekel, da ne bom nic podpisoval, dokler ne bo mozen dejanski priklop... Pa je rekel, da ce sedaj podpisem, dobim akcijsko ceno... (40€ namesto 69,90€ za najvisji paket) in ne bo treba placati stroskov priklopa (150€)... Sicer nisem cisto preprican, samo kolikor vem, stroskov priklopa itak ni... ali? Na vsak nacin je hotel, da podpisem pogodbo sedaj... ;)

Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Jest » 26. Avg 2019 ob 10:59

Andy napisal/-a:
25. Avg 2019 ob 16:19
Če je verjeti podatkom, ste trenutno na seznamu Rune-ta. [url]https://www.ruralnetwork.eu/si.html#gradnja/url]

(Na blef sem v iskalnik vrgel hišno št 1)

Stanje na naslovu: Načrtovan srednjeročno (3 leta)
Izgradnja priključka je predvidena v projektu RUNE. Spremembe statusa bodo prikazane na našem portalu.
TO sem ze videl pred casom... in se mi zdi, da povsod, kjer se nimajo datumov, napise, da bo predvidoma v roku treh let ... :D

Andy
Model
Prispevkov: 323
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Še nimam
Paket: FTTH GPON NEO C
Kraj: Škofja Loka

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Andy » 26. Avg 2019 ob 11:27

Kakorkoli že.. privoščim, da jo dobite čimprej. 8)

Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Jest » 26. Avg 2019 ob 13:09

Upam, da res ... Sem pa na FB strani obcine ze dobil odgovor in link z vec podatki, kjer je tudi ze nekaj pritozb cez delovanje teh akviziterjev T-2 ...

Mogoce bo se koga zanimalo >> https://www.facebook.com/ObcinaMedvode/ ... cation=ufi

Bom pocakal do januarja... da vidim, ce bo takrat kaksen napredek :D :P

Cuf
Znanec
Prispevkov: 94
Pridružen: 28. Jul 2008 ob 23:04
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: Medvode

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Cuf » 26. Avg 2019 ob 19:44

Kolikor je meni znano, so prekopali večino Preske glede optike in tam je že možno naročiti. Vem da prek Telekoma in T-2 je že možen priklop, vendar naj bi bila hitrost preko T-2 omejena na 100/20. En kolega mi je povedal, da se okoli šušlja, da nej bi začeli kmalu razkopavat proti Vašam, Goričanam in naprej proti Rakovniku. Poudarjam, to so samo govorice.

Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Jest » 27. Avg 2019 ob 10:57

Hmmm... glede hitrosti pa je cudno, da omogocajo samo 100/20 ... Isto velja za Telekom ali samo za T-2? Ker sedaj preko EVJ (kabelska) imam 125/6 ... torej ne bi pridobil nic kaj dosti :) ... OK... pri uploadu se malo pozna ...

V Vasah se ze dela kanalizacija... ampak le na nekaterih koncih, kjer je se niso naredili pred parimi leti ... Nikjer pa ne najdem informacije, ce imajo v planu kaj siriti omrezje tudi tja, kjer so pred leti ze delali kanalizacijo ...

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a g33k » 27. Avg 2019 ob 14:50

Načeloma se da doplačat za višje hitrosti od 100/20 na BRO, je pa seveda odvisno od centrale.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
Jest
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 18:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Medvode / Slovenia
Kontakt:

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Jest » 27. Avg 2019 ob 15:42

Sem videl v eni drugi temi...

Cuf
Znanec
Prispevkov: 94
Pridružen: 28. Jul 2008 ob 23:04
T-2: Že imam
Paket: 4/1
Kraj: Medvode

Re: Optika v Medvodah

Odgovor Napisal/-a Cuf » 31. Avg 2019 ob 16:54

Jest napisal/-a:
27. Avg 2019 ob 10:57
Hmmm... glede hitrosti pa je cudno, da omogocajo samo 100/20 ... Isto velja za Telekom ali samo za T-2? Ker sedaj preko EVJ (kabelska) imam 125/6 ... torej ne bi pridobil nic kaj dosti :) ... OK... pri uploadu se malo pozna ...

V Vasah se ze dela kanalizacija... ampak le na nekaterih koncih, kjer je se niso naredili pred parimi leti ... Nikjer pa ne najdem informacije, ce imajo v planu kaj siriti omrezje tudi tja, kjer so pred leti ze delali kanalizacijo ...
Kolikor je bilo meni povedano, nej bi 100/20 omejitev bila za T-2. Kako je prek Telekoma, pa ne vem.

Odgovori