Optika - Ljubljana - Pržan

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
poly_salama
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 20. Nov 2008 ob 02:00
T-2: Še nimam

Optika - Ljubljana - Pržan

Odgovor Napisal/-a poly_salama » 20. Nov 2008 ob 02:13

Upam, da bom tukaj dobil kaksne odgovore, ker od t2 in gratela nisem zvedel nic pamtnega.

Slika

Na sliki je z rdeco oznacena t2 optika. Zanima me zakaj niso mogli povlect se 20 metrov kabla do moje hise do tistih bajt (hise na desni) na vrhu k**rcevga hriba so jim pa povlekli kabel. Kar hocem ubistvu zvedet je na koga naj se obrnem, da bi se nekak zmenili se za teh 20 metrov. Nekako me skrbi, ker ni niti v nacrtu teh 20 metrov in mam obcutek, da so pac "pozabli" na nas :( . To kar pa je v nacrtu z rdeco oznaceno, je pomoje ze zgrajeno, saj sem videl t2 jaske. Upam, da mi bo znal kdo pamagati.

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Optika - Ljubljana - Pržan

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 20. Nov 2008 ob 09:33

Jaz pa bolj mislim, da niste bili zainteresirani ali pa ni bilo izvedljivo takrat. Samo, da od Gratela nisi izvedel nič pametnega, hmm... Pošlji mi tvojo telefonsko pa podatke na PM pa te bo kolega poklical.
˝Let there be light˝,
and there was light!

poly_salama
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 20. Nov 2008 ob 02:00
T-2: Še nimam

Re: Optika - Ljubljana - Pržan

Odgovor Napisal/-a poly_salama » 9. Apr 2015 ob 18:41

Vem da je tole stara tema vendar imam eno vprasanje. Kako je mozno da povlecete optiko samo do ene hise od stirih v nasi ulice? Ostale ni nihce niti vprasal ali jo zelimo. Pa se ta hisa ni prva v ulici od kjer je bila do sedaj napeljana optika.

Odgovori