Optika in problemi

Vse o FTTH in Gratelu
doban
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 09:11
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1 + TV + telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a doban » 19. Sep 2006 ob 21:50

OK, OK, saj imajo prav, saj smo s pogodbo res naročili tak paket.

Pa tudi morajo se komercialno obnašati.
Ampak ponudbo imajo pa hudo konkurenčno. Če ne bi t-2 prišel s svojo ponudbo (pa čeprav "samo" VDSL) bi imeli mi doma še vedno dostop do interneta po analogni klicni liniji BUUU (so pač otroci še majhni, za nas je pa internet tudi v službi)

Samo da odpravimo začetne težave pa bo.
:roll:
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2006 ob 22:14

Torej, če sem prav štekal, ti sedaj dela? Dej malo kable pozamenjaj - vse dol iz Vooda, pa en po en kabel na računalnik. Tako boš ugotovil, kateri je zanič (če sem prav štekal, imaš kabel zanič).
Optika 100/10

doban
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 09:11
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1 + TV + telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a doban » 20. Sep 2006 ob 08:31

Navadni Nimda:

Včeraj zvečer potem ni bilo več problemov, vendar nismo nič storili, bomo videli kako bo danes.

Če prav razumem naj odklopim vse kable z wooda (napajanje, kabel do milana in kabel za PSTN telefon ter jih poskusim prestaviti v drug port ???

Naj povem, da kabla do računalnika in kabla do telefona nismo nič menjali in prestavljali, imamo takega kot prej na VDSL. Priklopili so milana in odnesli modem. Ne razumem kateri kabel naj bi bil sedaj problematičen (od milana do ???) ??

Ko sem zvečer klical na helpdesk na T-2 mi je zvezo stalno prekinjalo, tako da sem se komaj pogovarjal.

Danes ko sem klical domov pa je meni prekinjalo in praskalo v liniji, doma so slišali OK.

Kaj misliš, da ni OK pri nas???
Slika

doban
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 09:11
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1 + TV + telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a doban » 22. Sep 2006 ob 08:04

Očitno smo bili preklopljeni na optiko ravno v času (torek), ko so se začele težave T-2 :roll:

Upam, da je res tako, saj od včeraj popoldne, ko sem prišel domov, dela vse brezhibno in tudi telefon ne prekinja... :D :D
Slika

Odgovori