[Optika] Naslednji kraji, ki pridejo na vrsto

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 19. Sep 2006 ob 15:00

hm... nimda vse je res kar si ti povedal, ampak nazalost ni tako lahko kakor ti to pravis, ker jaz nisem pristojen za pobiranje soglasij in da vse to organiziram, jaz kolikor imam v moci sem naredil in rekel vse kolegom iz bloka da prepricajo starse za soglsaje in so jih preprical. torej kakor jaz vem je ta clovek (student/ka se ne spomni oseba) bil samo pri 10 mogoce mal vec stanovalcih in kokr vem jih je takrat dalo dosti od teh pri katerih je bil je soglasje, nas takrat ni bilo doma (kakor mnogo drugih stanovalcev) in tudi toliko niso bili da bi pustili kak pildek v kastlcu, nalepili listek na oglasno desko da bi informirali zakaj pobirajo soglasje, da ne omenjam nestrokovnosti pobiralca soglasja ker kakor sem bil informiran od tistih kateri so bili doma jim je pozvonil je rekel ja mi bi pa rabili soglasje da prekopljemo neki cez vas travnik (grobo receno kaj je rekel) nic ni definiral da koplejo za najmodernejso opticno omrezje s katerim bomo stanovalci imel dostop do tega in tega, da stanovalci nerabijo nic financno bit soudelezeni, ter da niso z nicemer obvezani k uporabi storitve..., zato je pri nas vse to pogorelo z optiko ker zadeve niso znali razlozit zakaj gre, zatorej pravim da naj nekdo pride iz gratela mal razlozit kaj in kako ter da se sklice sestanek lastnikov, sam se jim zgleda jebe :roll: kdo pa je vedel pred 1 letomda pobirajo soglasje da bodo kopali za optiko, kajti takrat je bilo to samo v sanjah videno imeti doma FTTH. Nevem ali smo pac mi naleteli na takega pobiralca soglasij al so pa pri nas mal mutavi ljudje pa niso poslusal kaj sploh govori :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2006 ob 15:09

Madpanter - to moraš zorganizirat ti v bloku, poklicat Gratel in težit, težit. Sedaj so 100% zasedeni, saj bi cela Slovenija rada imeli FTTH (edino pravo optiko). Zato moraš lobirat po bloku in pri Gratelu.

Ne preostane ti drugega, kot politična kariera - smatraj to za prvi korak! :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 19. Sep 2006 ob 15:12

mnja bom uporabil taktiko vsak dan jim bom mail poslal in vprasu ce slucajno niso dobili mojga maila :lol: sam pol mi kar tu na forumu spremnte status iz medela v težak :roll: :wink:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2006 ob 15:23

Klicati na Gratel. Probaj še koga iz tvojega bloka našuntati, da kliče na Gratel. Če ni nikogar, klicati ob različnih urah. Prej ali slej, se bo kdo namalal na vaša vrata! :D
Optika 100/10

Andrew-TBW
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 17. Okt 2006 ob 15:31
T-2: Še nimam
Paket: Triera - Easysurf (sramota)
Kraj: Maribor (okolica)

Odgovor Napisal/-a Andrew-TBW » 17. Okt 2006 ob 16:14

Kot vedno je Štajerska zadnja pri izgradnji optike, sploh pa Maribor.
Ne bi rad hvalil konkurence, ampak Triera (kabelski ponudnik interneta) ima dobro omrežje in stabilne povezave, kar je edini argument da sem še sploh pri njih. :twisted:
Rad bi imel T-2 toda, ko sem nazadnje klical tja so mi rekli da sem preveč oddaljen od centrale, ker bi rad obdržal ISDN in da pač se stvari sicer urejajo ampak je pač kaj je itd. :( :(
Optika je zakon, zato tudi jaz podpiram optiko v Mariboru in naprej dol proti Ptuju.
Mogoče pa pa se mi želje vendarle uresničijo. :wink:

m4st3r
Gratelovec
Prispevkov: 451
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 19:30
T-2: Že imam
Paket: 20/4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a m4st3r » 17. Okt 2006 ob 18:12

in kaj nej bi pomagal ce bos skos na gratel klicou? :D
Slika
Slika

antjest
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 14. Avg 2006 ob 21:46
T-2: Že imam
Paket: Čas je relativen
Kraj: Ljubljana - Brod

Odgovor Napisal/-a antjest » 18. Okt 2006 ob 13:17

Moja zgodba iz Šiške (stanoval včasih, zdej moja mama):

Ko je Gratel pobiral soglasja večina proti (20 stanovanj - precej starejših), pride cev po ulici se zmenimo, da potegnejo kar v klet.

Večkrat razlagal, kako bodo lahko imeli več kanalov na TV in cenejšo TV in telefon.

Dobim podpise, v petek kličem Gratel (tajništvo), dobim mobilno številko njihovega strica na terenu. Ga kličem, v ponedeljek prišel pogledat, danes me kliče izvajalec, jutri se bodo kanalčki po bloku namontirali.

Bilo bi pa lažje, če bi Gratel ali T-2 malo več naredil na področju reklame. Mogoče v nabiralnike, ker dvomim, da Žurnal bere veliko ljudi.

Presenečen sem, da izven kroga "posvečenih", ljudje tako malo vedo o tem. Ampak z vsakim dnem nas bo več.

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 18. Okt 2006 ob 19:17

Dejte nehat jokat sej boste vsi imeli optiko.
Raje kaj pametnega povejte !!!!!!!!!!!

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 18. Okt 2006 ob 20:25

Mater vsako selo v Sloveniji bo prej melo optiko ko pa Maribor :roll:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Okt 2006 ob 20:34

To je zato, ker ste vsa ta leta volili paradajzarje s Sovičem na čelu. Letos imate priložnost, da naredite nekaj zase, za Maribor in za Slovenijo v celoti. Aja, pa še optiko FTTH si lahko pridobite.

22. oktobra - vsi na volitve! :)
Optika 100/10

m4st3r
Gratelovec
Prispevkov: 451
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 19:30
T-2: Že imam
Paket: 20/4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a m4st3r » 18. Okt 2006 ob 21:05

Kva usi jokate za tole optiko sej je komi kranj mal zalaufou :D sej pocas bo povsod :D
Slika
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 18. Okt 2006 ob 22:31

Navadni Nimda napisal/-a:To je zato, ker ste vsa ta leta volili paradajzarje s Sovičem na čelu. Letos imate priložnost, da naredite nekaj zase, za Maribor in za Slovenijo v celoti. Aja, pa še optiko FTTH si lahko pridobite.

22. oktobra - vsi na volitve! :)
Itak bo Pivec zmagal. Ve kdo kako je njegovo stališče do optike?

Uporabniški avatar
HeXeR
Faca
Prispevkov: 100
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 10:17
T-2: Še nimam
Paket: 1024/256 (AMIS)
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a HeXeR » 19. Okt 2006 ob 18:21

Ve kdo če je že optika v Radvanju ? Oz komu lahko pišem mail da bom izvedel če je že ?

Uporabniški avatar
korenje
Model
Prispevkov: 277
Pridružen: 5. Jun 2006 ob 21:44
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a korenje » 19. Okt 2006 ob 19:28

pol ka bodo pa celo ljubljano pokril, se bo pa konkurenca oglasla... in bo gratel prisiljen nudit internet preko njihove optike se drugim :D

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Okt 2006 ob 19:41

Jah zakaj pa ne za pravi denar se bo verjetno dalo vse zmenit. sej bi bilo neumnost postavlati vzporedno še eno ali morda celo dve optični omrežji. To je tko kot bi bakreno parico poleg telekomove infrastrukture vlekel zraven še nekdo.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori