kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Jabe
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 17. Avg 2006 ob 19:32
T-2: Že imam

kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Odgovor Napisal/-a Jabe » 26. Mar 2014 ob 09:16

Zadeva je sledeca... moznost do optike t-2 imam, kar mi je potrdil tudi gratel. Jasek so naredili tik ob nasi parceli, ko so vlekli optiko tam mimo, ce bi se hoteli kdaj priklopiti. Zdaj je ta zelja nastopila. Delamo novogradnjo in zelela bi t-2 optiko. Poslala sem podatke o projektu nase novogradnje, kot so prosili, so pa tudi rekli naj se zjasnim ali zelim soglasje ALI projektne pogoje. Jaz pa pojma nimam, kaj rabim... kaj torej naj se posljem, da bo cim manj birokracije in papirjev in seveda s koncnim ciljem priklopa na optiko?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 26. Mar 2014 ob 12:54

mas moznodt da se oglasis na poslovalnici ? tam bo najhitreje

Jabe
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 17. Avg 2006 ob 19:32
T-2: Že imam

Re: kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Odgovor Napisal/-a Jabe » 28. Mar 2014 ob 12:03

Ok, bila. Pravijo, da se moram z gratelom zmenit, da se vse napelje (gratel kot receno pravi, da to mogoce, ker je vse predpripravljeno, ko so vlekli optiko mimo nase hise), potem s t-2 sklenem narocnino in to je to. Se zdaj pa ne vem kaj rabim od gratela - projektne pogoje (najbrz ne, ce je ze vse narejeno) ali sluznost (?). Gratel mi tdi ni potem vec ogovoril. V ten terminih se izgubljam... kaj moram narediti?

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Odgovor Napisal/-a madpanter » 29. Mar 2014 ob 09:45

Podpisi sluznostno pogodbo pa posli na t2 in gratel ter dopis da ti potegnejo vlakna
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Jabe
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 17. Avg 2006 ob 19:32
T-2: Že imam

Re: kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Odgovor Napisal/-a Jabe » 29. Mar 2014 ob 10:56

Ok, se pravi prosim gratel, da mi poslje sluznostno pogodbo - najbrz je ne pisem sama? Podpisem in to je to... hvala, bom tako naredila.

Jabe
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 17. Avg 2006 ob 19:32
T-2: Že imam

Re: kaj potrebujem: projektne pogoje ali soglasje

Odgovor Napisal/-a Jabe » 5. Apr 2014 ob 21:12

No, se epilog ce se kdo znajde v podobni situaciji. Na t-2 brezveze hodit, ker itak noben nic ne ve, gratel pa mora dati soglasje za kar potrebuje en dopis v katerem se ga to naprosa. Po mailu ali posti, toliko da imajo en papir na podlagi katerega se to soglasje da.

Odgovori