Telekom

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 21. Jun 2017 ob 22:15

webmaher napisal/-a:oba brcata v temo.... @mikrohard zelo neposrečena prispodoba... v glavnem telefon vsi imamo in smo ga celo preplačali...problem, je da ne vleče signal v Avstralijo, Ameriko, Anglijo :mrgreen:
Sploh pa se bomo resno pogovarjali o tem, ko bomo imeli "resne" ponudbe od vseh slovenskih legalnih provajderjev...
Zaenkrat pa so lahko samo srečni, da pač moramo s plačilom interneta praktično plačevat še stacionarca in TV...da o tem kolko so že pokradli pri Telekomu in o nesrečni cerkveni T2 milijardi sploh ne govorimo....

Komentar cisto na mestu! Ko bodo in ce bodo nekoč v prihodnosti slovenski provajderji imeli vsaj priblizno kaj od tega za ponudit kar trenutno gledava z webmaherjem takrat se bomo pogovarjali naprej.

Samo preden se bo kaj takega zgodilo....hmmm bodo prej vsi ponudniki oziroma operaterji propadli kot kaj drugega...
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 21. Jun 2017 ob 22:18

atepej napisal/-a:No bom tako vprašal. Kako bi se ti počutil če bi bil lastnik tv postaje katero bi jst ne legalno stream-al na okrog?

Ti jaz povem kako.....lastniki svetovnih najboljsih tv postaj imajo ze tako ogromno dobička, da se nebi sekirali zaradi par oseb, ki radi ustrezejo ljudstvu.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3112
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 21. Jun 2017 ob 22:51

cable guy napisal/-a:tu govorimo o iptv televiziji.....oni delajo v dobro ljudi.....ni jim glavni cilj zasluzek....
Sorry... ne morem se zadržat.... ROFL LoooL... Hahahahahaahaha... izjava meseca.

PS: uživaj v svojem robin hood iptv-ju. I'm out.

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 22. Jun 2017 ob 07:47

no, saj jaz razumem @cable guy...on hoce povedat, da za ta denar, ki nas lupijo pri nas je ponudba zelo, zelo slaba....ce bi vse to kar ponujajo pri nas dobavili v HD bi bil zelo velik napredek.....ce dam samo primer sportklub kanalov 4, 5 in 6....pa clovek se mora zjokat kaj placuje...slika je slabsa kot najslabse doma posneta VHS kaseta....

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a oyoy » 22. Jun 2017 ob 08:26

@Bayern1, uporabniki T2 jočemo tudi, ko gledamo SK 1, 2 in 3!
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 22. Jun 2017 ob 10:11

kar se slike HD SKjev tiče sem Telesmehovce že parX obvestil, da jih je lahko sram, ker absolutno brez potrebe šparajo z bitno... sicer pa bi jim dal IMdb oceno 6,5, kar je še sprejemljivo :mrgreen:
Navadni SKji so pa res zmazki, da samo gledaš kako jim to rata :mrgreen:
Sicer se pa lepo vidi iz reklam in še kaj, da je TV nebodigatreba....
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Sumy
Model
Prispevkov: 313
Pridružen: 26. Sep 2007 ob 08:26
T-2: Še nimam
Paket: Int: 1000/100+TV+telefon TS
Kraj: Postojna

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Sumy » 22. Jun 2017 ob 10:15

Kaj niste vi vsi skupaj falili temo? Ker nevem kaj ma ta tema z vašim bluzenjem o nečem drugem kar se dobi na internetu?!?

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a madpanter » 22. Jun 2017 ob 12:47

cable guy napisal/-a:
webmaher napisal/-a:oba brcata v temo.... @mikrohard zelo neposrečena prispodoba... v glavnem telefon vsi imamo in smo ga celo preplačali...problem, je da ne vleče signal v Avstralijo, Ameriko, Anglijo :mrgreen:
Sploh pa se bomo resno pogovarjali o tem, ko bomo imeli "resne" ponudbe od vseh slovenskih legalnih provajderjev...
Zaenkrat pa so lahko samo srečni, da pač moramo s plačilom interneta praktično plačevat še stacionarca in TV...da o tem kolko so že pokradli pri Telekomu in o nesrečni cerkveni T2 milijardi sploh ne govorimo....

Komentar cisto na mestu! Ko bodo in ce bodo nekoč v prihodnosti slovenski provajderji imeli vsaj priblizno kaj od tega za ponudit kar trenutno gledava z webmaherjem takrat se bomo pogovarjali naprej.

Samo preden se bo kaj takega zgodilo....hmmm bodo prej vsi ponudniki oziroma operaterji propadli kot kaj drugega...
No sem se pridružil vajinemu klubu in mi res ni zal blo odcolat za to iptv. Jutri skenslam še S shemo ko baba pogleda usodno vino in to je to. Hvala za rože za te cene in sheme T-2 in seveda ostala kompanija. So pa saj na T-2 dali to možnost da skenslaš sheme.

Poslano z mojega A0001 z uporabo Tapatalk
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Mark » 22. Jun 2017 ob 12:56

Če je možnost izbire je vsekakor dobrodošlo, saj marsikdo naroči paket, ker pride ceneje, kot samostojna hitrost interneta in pri naročilu paketa ni zraven še pogoj doplačilo za TV programe. Lahko pa vzameš samo npr HBO OD.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a nemo » 22. Jun 2017 ob 13:56

mikrohard napisal/-a:
cable guy napisal/-a:tu govorimo o iptv televiziji.....oni delajo v dobro ljudi.....ni jim glavni cilj zasluzek....
Sorry... ne morem se zadržat.... ROFL LoooL... Hahahahahaahaha... izjava meseca.

PS: uživaj v svojem robin hood iptv-ju. I'm out.
+1
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 22. Jun 2017 ob 15:42

cable guy napisal/-a:
atepej napisal/-a:No bom tako vprašal. Kako bi se ti počutil če bi bil lastnik tv postaje katero bi jst ne legalno stream-al na okrog?

Ti jaz povem kako.....lastniki svetovnih najboljsih tv postaj imajo ze tako ogromno dobička, da se nebi sekirali zaradi par oseb, ki radi ustrezejo ljudstvu.
Jst lahko zrihtam T-2ju Astra HD+ kartico za 0€ (in bi bilo programi VLC only) samo ko eni pametnjakovići za znajo se drža pravila STFU :grr:
Slika

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 24. Jun 2017 ob 11:04

No sem se pridružil vajinemu klubu in mi res ni zal blo odcolat za to iptv. Jutri skenslam še S shemo ko baba pogleda usodno vino in to je to. Hvala za rože za te cene in sheme T-2 in seveda ostala kompanija. So pa saj na T-2 dali to možnost da skenslaš sheme.

Poslano z mojega A0001 z uporabo Tapatalk[/quote]

Zdravo,

ni problema kolega....sem vesel, da ti je ok in da lahko pomagam nekomu se izogibati nekvaliteti in podrazitvam neprestanim.

V roku par ur ali par dni bodo dodali skandinavski premium paket....v glavnem ni vec da ni......povzet ves svet ozkar je dobrega za gledat.

Serije in filme dodajajo v VOD redno in tudi po zeljah naročnikov.....

Uzivaj....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 24. Jun 2017 ob 11:07

Ja to se pa cist strinjam s tabo.

Res pa tudi ne vem koga kaj takega moti...saj ce je na voljo preko vlc.....to ni del ponudbe redne t2.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 24. Jun 2017 ob 11:45

cable guy na tak način se je oddajala hrvaška nova tv pa jim je en pametnjaković to nesel še toplo na njihov FB profil - za to boste pa žal ostali brez tega: http://en.kingofsat.net/pack-hdplus.php
Slika

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 1. Jul 2017 ob 10:13

Slika

Odgovori