NetTv Plus

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 21. Maj 2007 ob 08:32


fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a fiston » 29. Nov 2011 ob 10:57

No ja, če je 13 evrov mesečno, potem je dobra alternativa, če deluje kot je treba. Paket L (vedno bolj siromašen in nedelujoč + yugo paket skrpucalo pride 15 evrov). Samo zajebano je ker moraš plačati v leto vnaprej, jaz bi se prav sekiral če bi recimo T-2ju plačal za leto vnaprej, pa potem imel sranje od tega.
Ja za gledanje na TV pa pride še motorola in aktivacija in transport...., tako da prvo leto potem pride 346 evrov, to je pa že blizu 30 evrov mesečno.
Je nerodna stvar, ker teh ne poznam, tudi če testiraš malo prej, ne moreš vedeti kaj bo v enem letu, če pa plačuješ sproti po mesec pa kar nanese.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a webmaher » 29. Nov 2011 ob 11:10

Jaz sem plačal 52€ za tri mesece in lohka gledam vse Sky pakete in tudi Digi TV, kjer oddajajo tudi RTS 1 in 2, OBN, Nova TV, RTL Hrvatska...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Cristiano Ronaldo
Faca
Prispevkov: 169
Pridružen: 24. Nov 2008 ob 20:48
T-2: Že imam
Paket: optika 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a Cristiano Ronaldo » 29. Nov 2011 ob 18:48

Kdo pa ponuja tuki v Sloveniji ta NetTV plus ? Kako se naročim na to ? vidm da je to Srbsko če se ne motim... Če ima že kdo to naj bolje pove kaj o tem...

Hvala !


Lp

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 29. Nov 2011 ob 19:24

tole lavfa preko interneta ?

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a fiston » 29. Nov 2011 ob 19:42

webmaher napisal/-a:Jaz sem plačal 52€ za tri mesece in lohka gledam vse Sky pakete in tudi Digi TV, kjer oddajajo tudi RTS 1 in 2, OBN, Nova TV, RTL Hrvatska...
Ja saj približno vem kaj imajo vsaj ono glavno, ker drugače je malo morje onih kanalov.
Tudi vse 4 arene, Sportklub je slovenski, hrvaški, srbski in plus, tudi slovenski Šport TV 1 in 2 sta...., edino ono nisem gledal kaj so za eni eurosporti, sem videl da je bil srbski, s srbskim komentarjem.

Ja za tri mesece pride pa 18 evrov mesečno. Tako da si verjetno plačal 54€.

Tako da bi lahko bila alternativa za T-2 L paket + yugo paket, sploh pa še če kdo hoče še xxx kanale, jih ima nettv več kot pa T-2, tako da če bi vse to skupaj seštel se pa računica že izide.
Aha pa mislim, da Pink paket je tudi skoraj ves, še oni je PInk Movies, ko so tuji filmi, pa oni so balkan film 4 kanali, pa RAI Sport 1 in 2, pa hrvaški fight channel...

Tako da tukaj res ni debate, športnih kanalo ima dosti več, sigurno enkrat več, balkanskih kanalov ima tudi enkrat več kot bo v yugo paketu, pa še xxx je zraven (v meniju jih je 21).

Zdaj kogar zanima kateri kanali so vsi, naj sname z njihove strani player in pogleda, kateri vsi kanali so. Sicer je vmes nekaj testnih, ampak vseh je pa 549 tam naštetih, tako da vseh bi moralo ene 500 bit.

Pa preko paypala se da tudi plačati, samo je pa zanimivo da hočejo več....

Your order summary
DescriptionsAmount

Pretplata NetTV Plus (Euro)Pretplata NetTV Plus (Euro)€56.22
Item price: €56.22
Options: Duzina pretplate: 3 mes…Duzina pretplate: 3 meseca

Quantity:

Item total €56.22

Total €56.22 EUR

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a fiston » 29. Nov 2011 ob 19:48

MrTwelveTrees napisal/-a:tole lavfa preko interneta ?
Ma laufa. Jaz sem zdaj ene 14 dni na šverc malo gledal preko vlc, pa je zdaj konec veselja ko je ključ potekel.... Saj lahko player tam snameš na njihovi strani in potem klikneš gledaj besplatno, pa dobiš za testirat, samo ne vem koliko časa traja, sem slišal verzijo 2 dni in 7 dni. Samo kot pravijo je zajebano, ker ti te pokličejo po telefonu, preden ti pošljejo ključ. Pa baje da še potem kličejo, če boš vzel...
Tako da si ne bi slučajno telefonsko številko izmislil.... :)

Samo problem je ker je recimo za eno leto naročnija 13 evrov mesečno, za tri mesece 18, za en mesec pa 24. Tako da za 1 leto je cena kar v redu, samo dat tam 150 evrov, pa da oni škripnejo slučajno..., tako da mogoče je res boljša verzija za 3 mesece.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 29. Nov 2011 ob 19:51

se pravi moras imati dostop do interneta preko kateregakoli ponudnika, ...
kok pa rabijo njihovi kanali streama ? .....

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a fiston » 29. Nov 2011 ob 19:59

Ja ponudnik ni nič važen dobiš preko interneta. Ja koliko rabijo strima pa ne vem, ker nisem gledal preko playerja. Na vlc sem lahko izbral ali bom gledal na 1mb ali na 500 kb, tako da prvi je verjetno visoka kvaliteta, druga srednja, HD pa nisem probal preko VLCja, ima pa še to opcijo v njihovem playerju.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a d_g » 1. Dec 2011 ob 17:10

Jap na daljši rok je vprašljivo tole vnaprej kupovati. Je dejstvo, da to sploh ni legalni ponudnik, ki bi imel podpisan prenos oz. sistribucijo s ponudniki teh programov po celi Evropi in še dlje... pravijo, da njihov SW le išče srtreame po internetu (sam od sebe ali kako??)..... Tako da se je bolje vezati za krajše časovno obdobje...

Nellyville

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a Nellyville » 2. Dec 2011 ob 22:48

jaz sem imel lansko leto celoletno narocnino in je celo leto delalo brez problema...enkrat je malo zvok zaj...val ampak to je tud vse....

drugace pa naj povem da so se ljudje med sabo dogovarjali in zbrali denar,vsak da nekaj in potem vsak gleda tisto kar ga zanima, keč je edino v temu da z enim kljucem lahko gleda programe le ena oseba, v najboljsem primeru dve( eden na uradnem playerju in se eden ki izvlece streame z url helperjem), vse kar je vec kot to oni v srbiji to zaznajo in v trenutku blokirajo kljuc brz moznosti reklamacij....ceprav meni so lansko leto dvakrat ugodili ker sem se izgovarjal da so mi kljuc ukradli....

najbolj uredu stvar je tisto kar je omenil malo visje zgoraj uporabnik webmaher.....

on ni mislil da to gleda sky pakete in digi tv s tem programom net tv plus....

stvar je taka da si kupis en linux sprejemnik( najpogosteje gre tu za DREAMBOX), potem kupis eno satelitsko anteno premera 90 oz cim vecja bolje je.....na anteno das nosilec za 4,5 ,8,16 satelitov in gledas kar zelis po celem svetu zastonj ali pa se boljse (glede zivcev) da vpises v google cardsharing in najdes kakega "ponudnika", ki te za plačilo razveseljuje celo leto s paketi in programi kot so:

http://www.youtube.com/watch?v=cn6Urd0XMoo

+ se sky uk itd itd itd....ni kar ni.....

cene so od 80 € letno naprej.....

tolko o temu.lp

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a branco » 7. Dec 2011 ob 23:57

NetTV Plus je čisto piratstvo, ki ponujao svoje storitve preko serverja na T-2 :)

Net TV Plus je internet pretraživač, koji je i dodatno specijalizovan za emitovanje TV i radio signala preko interneta.

Net TV pretraživač automatski pretražuje, sortira i ažurira multimedijalne sadržaje koji su prethodno geotargetirani uz pomoć naših softverskih rešenja.
Kar je seveda laž :)
Slovenske tv kanale v svoje net tv plus omrezje streamajo iz T-2 IPTV , nekatere iz TotalTV, dvb-t in podobno.

V Srbiji in na Hrvaskem so jih vzeli pod drobnogled, tako da svojih storitev tam ne upajo več ponujati :D

@NellyVille:


kar se tice cardsharina je zadeva relativna, TotalTV je deloval 3 leta v njem in so aktivirali pairing sistem , ter vec zadeva v cardsharingu ne deluje, enako je tudi z hrvaskim paketom MAXTV...
Zaradi takih, ki ponujajo javno cardsharing je ta zadeva postala trn v peti veliki providerjem ki gubijo uporabnike, ter so zaceli borbo proti temu seringu, katera bo rezultirala v 2013 z CI+ moduli, kateri ne delujejo v dreamboxih :)
Zato je boljse da se niti ne spusca nekdo v nakup dreamboxa in satelitske antene, ker bo v prihodnje malo lahko gledal....
Slika

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a Abigor » 8. Dec 2011 ob 10:02

Za dreamboxe, se že x let govori, da bo z njimi konec. Je preveč prilagodljiva zadeva, da bi se kaj takega zgodilo. Pa sej na dreamboxe se da marsikaj naložit :owned:

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a branco » 8. Dec 2011 ob 10:36

Abigor,

ja, ampak pazi prvo je bil problem pri ponudnikih, da si na dreamboxu gledal njihove tv kanale preko SOFT EMU zadeve, zdaj so v par letih to toliko zajezili da lahko gledas njihove kanale preko originalnih tv kartic v cardsharingu, zdaj naslednji korak je da onemogocijo gledanje njihovih vsebin izven originalnih sprejemnikov, ce spremljas te zadeve, potem ves da je totaltv nemogoce gledat v cs -u ze 7 mesecev, maxtv pa 2 meseca, prav tako digitalb hd ne deluje 2 leti v HD obliki.
Nemski HD+ je zacel uparjevati kartice z CI+ moduli in bo v kratkem nedostopen v CS-u, prav tako bodo to naredili v Digital+, nemski SKY DE pa caka da mu potece pogodba z Nagravision in bodo imeli samo NDS na katerem aktivirajo 2nd step pairing in bo crna slika na dreamboxih.
Slika

gumbek

Re: NetTv Plus

Odgovor Napisal/-a gumbek » 9. Dec 2011 ob 13:14

branco poglej,

ne vem zakaj si toliko proti cardsharingu?

sigurno imas kako korist od tega da se to omeji.

Ce malo bolj realno pomislis na vse skupaj potem ves da noben nima kaj storiti proti temu, lahko samo zacasno onemogocijo, ker proizvajalci dreamboxom tudi ne bodo stali krizem rok in bodo tud oni posodobili svoje sprejemnike v tej meri da bodo vse iznicili kar bodo ponudniki naredili.
Hekerji bodo pa tudi dodali svoje glede total tvja oz glede kodiranja in razbili se vsako kodiranje kot so ga vedno do sedaj.

Konec koncev pa itak tisti ki vzames preko njega cs, on ima v lasti legalne, originalne kartice vseh ponudnikov,vseh paketov tako da njemu ne morejo nic blokirat, signal pa se deli od njega drugim uporabnikom.

Moje mnenje je da nikoli ne bodo mogli omejit cardsharinga.Tudi tole kar se tice total tv sedaj bodo prej ali slej pogruntali in vse bo spet po starem.Na svetu je veliko pametnih ljudi ki se vsak dan trudi da bi take stvari "uredil".:)

Odgovori