SiOL-optika

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a pack » 21. Okt 2007 ob 15:31

Lulikin, malo površno bereš. ;-)
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

hartigan
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:55
T-2: Še nimam
Paket: AmisDSL

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a hartigan » 21. Okt 2007 ob 16:09

Lulikin: Temu se reče PR, ne pa laganje :) S tem ni nič narobe, ker to tud telekomovci delajo, ampak z objektivnostjo
seveda nima nobene veze.
----------------
over and out
----------------

ghdgfdhsf

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 21. Okt 2007 ob 16:47

Lulkin mislim da malo pretiravaš .
Administratorji in moderatorji kaj ni že ura da se odstranijo komunalne smeti z foruma???

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Okt 2007 ob 18:06

Jaz ne mislim cenzurirati Foruma, razen če bo kdo napisal kaj protiustavnega ali pozival na nasilje. Vsak lahko pove kar si misli, seveda če ostane znotraj podane tematike. Če se bo govorilo o drugih zadevah, bo pa joj! :twisted:

Tko! Kje smo ostali? Aja, telekom dela optiko na veliko, s tremi topologijami mreže in enim samim dobaviteljem. Kot je rekel zadnjič un kwa je že za edn na A Kanalu, ko so ga vprašali, kam je v enem tednu izpuhtelo 60 milijonov EUR vrednosti telekoma na borzi: nula. Nič ni rekel, samo farbal je. Nemogoče, pa taki stručkoti! :o :mrgreen:
Optika 100/10

ghdgfdhsf

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 21. Okt 2007 ob 18:56

lulikin napisal/-a:Navadni Nimbda : Laganje ni lepa stvar! Pri cerkvi ni več mogoče kupiti odpustkov!

Drugače pa vsem ostalim : Napišite v google Nimbda :
"Nimbda Worm / Virus: Defending Your Site From the Nimbda Worm ..."
Če je to znotraj podane tematike sem Berlusconi. :mrgreen:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Okt 2007 ob 19:02

To pa provocira. Dobro ve, da sem po obeh vejah iz rdeče familije. Ampak mora drkat v glavo, kar je za moje pojme precej primitivno, nezrelo in zablodelo obnašanje. "Kakršna optika, tako obnašanje", kot pravijo. :roll: :razz:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a BOBI » 21. Okt 2007 ob 20:31

Vsi ki poznamo NN že leta, ne samo od tega foruma, točno vemo kaj ta nick pomeni ;-)
Nikoli ga pa nismo povezovali z virusi :lol: :lol:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a tonimona » 21. Okt 2007 ob 20:40

Kot bi naprimer lahko človek povezal tudi : od lulike dim= lulikin dim. Ampak, to je le ena od možnosti. :mrgreen:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

ghdgfdhsf

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 21. Okt 2007 ob 21:16

:lol:

lulikin
Faca
Prispevkov: 112
Pridružen: 7. Feb 2007 ob 17:48
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + TV
Kraj: Lenart

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a lulikin » 22. Okt 2007 ob 00:27

Točno tako, na žalost se ni pravi oglasil (mona). Drugače pa te moram vprašati ker si se ravno oglasil. Kako kaj italijanski programi?
Sem slišal, da bo T-2 črtal vse s programa, saj naj bi te programe zamenjali GOD TV in podobni!

Vidiš NN to je PR nabijanje. In ja poznam te in sem te do zdaj tudi cenil. Tudi sam s svojo ekipo polagam optiko. Sem jo že za T-2 in SIOL. Jutri pa bom delal za kabelsko (stari dobri KOAKS). Drugače pa kaj se robe tiče ti moram povedati, da največji klump pri optiki montira T-2. Telekomova žalost pa so pogodbe z dobavitelji!

Drugače pa te res poznam (oziroma sem te). Včasih nisi tako v brezveze nabijal in se je s tabo bilo mogoče celo normalno pogovarjati. Zdaj pa, kaj vem no...


Vseeno bi bilo bolje, da skrbnik spravi te "prispevke" s te teme in da se tu komentira konkretneje. S tem mislim tako na moje članke kot na PR Navadnega Nimbde!

Naj se začne pametna debata in naj se pohvali kar je dobrega in pograja kar je slabega. Samo tako bo podjetje T-2 lahko postalo najboljši ponudnik INTERNETA, TV in TELEFONA. Če si bodo zaposleni dovolili laži po forumih ne boste drugačni od SIOLA.

Lep pozdrav

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a Malkec » 22. Okt 2007 ob 09:06

Ok, jaz sem se izgubil. Kje je Nimda lagal? :roll:

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a borut » 22. Okt 2007 ob 11:49

Hm... Vedno se najde nekdo k mori.. ;-)

Nimda, ignoriraj take.. :D


p.s.: Nimda, jest sm tvoj nick prebral v Eboran jeziku. It makes sense.. 8)
Slika

lulikin
Faca
Prispevkov: 112
Pridružen: 7. Feb 2007 ob 17:48
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + TV
Kraj: Lenart

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a lulikin » 22. Okt 2007 ob 14:07

Malkec : NN je izjavil : "Aja? Dej ti meni povej, zakaj nacioperater ne pove strankam, da bodo morale plačevati še elektriko za opremo v stopniščih blokov."

To ni laž? Kako bi pa ti temu rekel?

maxhoop
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 8. Mar 2007 ob 15:25
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA / TS Modri Plus
Kraj: odročen

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a maxhoop » 22. Okt 2007 ob 14:27

Na Telekomovi strani je zapisano:

Copy/paste
Opis elementov
Optična doza predstavlja prehod v optično omrežje Telekoma Slovenije.
Omogoča izvedbo meritev in naročniku v prihodnosti omogoča enostavno
samostojno montažo opisane opreme. Priporočena namestitev optične
doze je v bližini vhoda v stanovanjsko enoto. Napajanje ni potrebno.

Kako pa se dejansko izvaja.....!?

ghdgfdhsf

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 22. Okt 2007 ob 21:29

lulikin napisal/-a:Točno tako, na žalost se ni pravi oglasil (mona). Drugače pa te moram vprašati ker si se ravno oglasil. Kako kaj italijanski programi?
Sem slišal, da bo T-2 črtal vse s programa, saj naj bi te programe zamenjali GOD TV in podobni!

Vidiš NN to je PR nabijanje. In ja poznam te in sem te do zdaj tudi cenil. Tudi sam s svojo ekipo polagam optiko. Sem jo že za T-2 in SIOL. Jutri pa bom delal za kabelsko (stari dobri KOAKS). Drugače pa kaj se robe tiče ti moram povedati, da največji klump pri optiki montira T-2. Telekomova žalost pa so pogodbe z dobavitelji!

Drugače pa te res poznam (oziroma sem te). Včasih nisi tako v brezveze nabijal in se je s tabo bilo mogoče celo normalno pogovarjati. Zdaj pa, kaj vem no...


Vseeno bi bilo bolje, da skrbnik spravi te "prispevke" s te teme in da se tu komentira konkretneje. S tem mislim tako na moje članke kot na PR Navadnega Nimbde!

Naj se začne pametna debata in naj se pohvali kar je dobrega in pograja kar je slabega. Samo tako bo podjetje T-2 lahko postalo najboljši ponudnik INTERNETA, TV in TELEFONA. Če si bodo zaposleni dovolili laži po forumih ne boste drugačni od SIOLA.


Lep pozdrav
Mater nabijaš na baleeeee!

Odgovori