SiOL-optika

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Softy
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 11. Nov 2007 ob 20:35
T-2: Še nimam

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a Softy » 9. Dec 2007 ob 22:37

Navadni Nimda napisal/-a:Ad hominem sranja ne bom prenašal. Slika
ja sej ga sam delaš, zdaj ga pa ne boš prenašal? čak mal to je biznis zdj al boš stavil na tisto kar ti je sveto al ja? :lol:

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a dal » 9. Dec 2007 ob 22:38

Navadni Nimda napisal/-a:
dal napisal/-a:Novinar ni kriv, da je paket 20/20 pri SiOL-u cenejši kot pri T-2. Znižajte ceno tega paketa in bo pisalo drugače. :neutral:
Novinar je kriv, da ni napisal celega cenika. S tem folk dobiva povsem lažnive vtise o stanju na trgu. Vidim, da se je to tudi tebi pripetilo. :roll:
Meni se naprimer zdi članek čista reklama za T-2. O tem, kako oziroma koliko T-2 komunicira z mediji, pa sem tudi že večkrat pisal na tem forumu. :neutral:

Primerjaj naprimer:
http://www.telekom.si/podjetje/sredisce ... &month=all
in
http://www.t-2.net/?ctxID=3

Mimogrede, ste jim poslali popravek? ;-)

Pravkar se je na Financah pojavil še en članek o T-2.
Zadnjič spremenil dal, dne 9. Dec 2007 ob 22:47, skupaj popravljeno 1 krat.

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a iaasm » 9. Dec 2007 ob 22:40

Kaj je sploh tema tega poglavja?!

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a markoggg » 10. Dec 2007 ob 00:06

Tema poglavja je, da Telekom-ovci ˝Siol-ovci˝ pospešeno napeljujejo optiko!!
Pri nas delajo od jutra do večera! Pa je šele 1mesec od podpisov soglasji!! :D
Najbolj mi je pa všeč ker ne postavljajo teh cevovodov kot Gratelovci!!
Vse je lepo kot je treba očem skrito! 8)
Slika

Uporabniški avatar
sss
Model
Prispevkov: 208
Pridružen: 1. Maj 2007 ob 23:01
T-2: Še nimam
Paket: 20/20 T1
Kraj: Lj-Fužine

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a sss » 10. Dec 2007 ob 03:59

Najbl interesantni paketi za obične userje so tisti do cca 10k bivših oz max 38€. Res je, da je marketing folk pr siolu glede paketov pri optiki zasral, ker imajo več ali manj samo 1 paket za končnega userja ampak to še ne pomeni, da imajo slabše storitve na optiki.

Storitve so tiste o katerih smo se menili. Sej veš kolk userjev je raje ostalo na SiOLu in plačevalo celo malce več ker so bili čisto prestrašeni od zgodb o t-2, ki so jih brali na forumih in o katerem so jim pripovedovali ostali userji, ki so imeli neljube izkušne s t-2
čisto prava optika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Dec 2007 ob 07:28

Hah sej ne da bi pljuval po t-2 ampak od parih ljudi pričakujem obetavanje z paradajzi ker so z popolnoma delujočega siol triota odšli na klumpast t-2 trojček :? tako da sem prisiljen okoli določenih lokacij delat malo večje kroge :!:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 10. Dec 2007 ob 09:50

sss napisal/-a:Kakšen PR pa si? Namesto, da poveš razloge, da folk ostane oz izbere T-2 prodajaš meglo :roll:
Lej, če telekomarji uporabljajo svoje PR-ovce in druge uradne organe, umetnike in plačane klepetače za kokodakanje po forumih in šimfanje drugače-mislečih, to ne pomeni, da bo tudi T-2 to počel. Slika

Tole je Neuraden forum. Jaz tu pomagam uporabnikom, ki imajo take in drugačne težave. Po poti pa občasno z veseljem še malo pošimfam prismuknjeno vlado, po mnenju mnogih fašistoidno, in njene udbomafijske pomagače pri naciparadajzarskem operaterju. To ne delam za firmo, ampak iz veselja zase. Za srček! ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a Cobane » 10. Dec 2007 ob 10:20

Da se ti da... :mrgreen:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Dec 2007 ob 11:13

Odkdaj se po klerikanski čistki sedajne vlade najdejo udbomafijozoti itd...m no fašistoidna pa je ker to kar se sedaj dogaja je pa no comment :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Softy
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 11. Nov 2007 ob 20:35
T-2: Še nimam

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a Softy » 10. Dec 2007 ob 21:42

Zdaj zdaj bo začel N.N. vpit: "ZAROTA, ZAROTA!" S čarovnicami na grmado :lol: :lol: :lol:

kastor
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 27. Nov 2007 ob 10:19
T-2: Že imam
Paket: tv+ internet 4/1

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a kastor » 11. Dec 2007 ob 09:04

Hm folk a vi imate sploh kaj socialnega življenja al sam cenike v rok držite pa tipkate?

A to je ego pumpanje s tem da se prepričuje nekoga da je tvoje najboljš oz. da se spodkopava konkurenco. Ne mi s temi direkt(mislim časopis) sranji rajš pište nekaj kar spada v to temo... adolescenca ne pozna meja :roll:

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a Abigor » 11. Dec 2007 ob 14:39

Softy napisal/-a:Zdaj zdaj bo začel N.N. vpit: "ZAROTA, ZAROTA!" S čarovnicami na grmado :lol: :lol: :lol:
Pa ga morš spomnat :mrgreen: :mrgreen:

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a joel » 11. Dec 2007 ob 15:28

Tole obmetavanje s fašisti in udbovci je že tragikomično! Se mi zdi, da je dovolj raznih "hate" forumov, da se človek izživi, če ima že kdo tako potrebo.

Mimogrede: Po mesecu in pol, odkar sem na T-2, sem zelo zadovoljen: Včeraj sem prejel prvo položnico za paket Optika 10/10, plačal bom manjb kot polovico cene, ki sem jo prej za 40x manjšo hitrost pri kabelskem operaterju +TV +T1 telefon z naročnino in porabo! Za razliko pa grem kupit LCD TV, ga bom v enem letu skoraj odplačal. Pa ne gre samo za nizko ceno, tudi na kvaliteto nimam pritožb. Vključene so tudi nove storitve, na kar prej niti pomisliti nisi mogel, npr. sprotno spremljanje porabe klicev in ostalih stroškov, web mail, videoteka....Če se samo spomnim moledovanja za izpisek klicev pri Telekomu, ki so ga še mastno zaračunali...

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a dal » 11. Dec 2007 ob 19:27

Navadni Nimda napisal/-a:Lej, če telekomarji uporabljajo svoje PR-ovce in druge uradne organe, umetnike in plačane klepetače za kokodakanje po forumih in šimfanje drugače-mislečih, to ne pomeni, da bo tudi T-2 to počel.
Vsake toliko naredijo tudi kakšno anketo in tako preverijo, kaj si želijo uporabniki:
http://svarog.up.telekom.si/raziskave/a ... .php?id=50

Danes so po pošti vsem SiOL TV naročnikom poslali priročni kartonček s seznamom programov. Od T-2 pa je prišel samo račun. :mrgreen:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: SiOL-optika

Odgovor Napisal/-a madpanter » 12. Dec 2007 ob 07:12

Bot srečen, da je račun prišel, se je že dogajalo da ga ni bilo pa so potem opomini prihajal :roll:. Jej kak bo to veselo, ko bodo umts zalaufal, ker že pri enih osnovnih stvareh niso sposobni porihtat računovodstva in kontakta z njimi :twisted:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori