Pošta Slovenije

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Re: Pošta Slovenije

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 20. Jun 2007 ob 23:12

OrionLady napisal/-a:ma tolk zadej pa tudi niso v congu :) seveda je pa govora o demokratični republiki Kongo :)

http://www.kintourism.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Democratic ... _the_Congo
a zato, ker je demokraticna republica postarja prej vprasajo, ce ga takoj al prec specejo? ;)

Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: Pošta Slovenije

Odgovor Napisal/-a Seeker » 21. Jun 2007 ob 00:26

Ma ne štekate. Pleme glasuje a bi ga al ne. Velja tudi volilni molk, pravica do zasebnosti pri glasovanju, veta pa še niso izumil ker so vedno vsi za DA, poštarja pa noben ne posluša.

In grižljaji so obdavčeni.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Pošta Slovenije

Odgovor Napisal/-a maxus » 23. Jun 2007 ob 16:54

wifi4all napisal/-a:nalepko anti-SPAM si daj na kaslc
Mene pa reklame sploh ne motijo.....že dolgo pa iščem anti-POLOŽNICE nalepko :roll: ...če kdo ve,kje se jo da dobiti ;-) ...
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Pošta Slovenije

Odgovor Napisal/-a Cobane » 5. Jul 2007 ob 02:02

Ma tudi Pošta ni več to, kar je včasih bila... ne samo da izgubljajo pošto, tudi pakete dostavljajo narobe in tudi narobe zaračunajo.

Moja je pred dopustom naročila neke omarice in svoji mami naročila naj plača in prevzame. Pa ravno včeraj prideva domov in jo čakata dva paketa na hodniku. Odpreva prvega in je to tisto, kar je naročila. Odpreva drugega, nobenemu jasno, kaj je to. Leti hitro vprašati svojo mamo, koliko je plačala. Ugotovi, da je bil plačan dvakratni znesek (2 x 135 €). No in ko tisto škatlo malo bolje pogledamo, vidimo na njej napisanega naslovnika Roberta X iz Nove Gorice z odkupnino 65 €.

Ne samo, da so dostavili na napačen naslov, tudi narobe so zaračunali zadevo. Jutri bom šel z njo na pošto skupaj z napačno pošiljko in bom po moje znorel, če bom samo začutil najmanjše ovinkarjenje (ne bo vrnjenega denarja še isto sekundo).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Pošta Slovenije

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Jul 2007 ob 07:26

Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Odgovori