A Triera tud?

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

A Triera tud?

Odgovor Napisal/-a Anubis » 29. Jun 2007 ob 10:11

Danes sem opazil en reklamni pano od UPC Telesmeh, kjer je omenjena tudi Triera. A njih so potem tudi kupili?
Me zanima, koliko casa bodo se drzali "razlicne" pakete (ko sem nazadnje gledal, sta imela Triera in L. Kabel neprimerljivo boljse od "izvornega" UPC Telemach)...

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: A Triera tud?

Odgovor Napisal/-a pack » 29. Jun 2007 ob 15:25

So ja. ;-)
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

dbabic
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 12:24
T-2: Še nimam

Re: A Triera tud?

Odgovor Napisal/-a dbabic » 15. Okt 2007 ob 11:06

Jaz bi vprašal če ve kdo, kako je če prekineš s pogodbo pri Trieri, če morem kaj plačat, ker sem predčasno prekinil itd...?! :)

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: A Triera tud?

Odgovor Napisal/-a Anubis » 15. Okt 2007 ob 12:50

Ce je tako kot je bilo pri meni pri L. kablu, potem je tvoja pogodba najboljsi vir informacij, ker se zadeve lahko razlikujejo od narocnika do narocnika. Internet sem jaz npr. imel 1-letno "zavezo", ki je do prihoda T2 ze potekla, tako da sem prekinil brez problemov (in celo obdrzal modem). Pri celotnem prikljucku (TV+RA) pa se je rahlo zapletlo, ker je bilo v splosnih pogojih "kao" napisano, da je odpovedni rok (ta-daaa) 12 mesecev. Sicer smo zadevo uredili, ceprav so najprej namesto dogovorjenega odklopa brez opozorila poslali poloznico za 30k+ SIT zaradi krsitve pogodbe (sem pac napisal, da odklopijo dne tega in tega, ne cez eno leto...) in grozili z izterjatvenim odvetnikom ipd. (Skratka eni se zivijo v tistih casih.)

Odgovori