Triera, Amis, Telemach?

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 16. Sep 2008 ob 12:36

Torej bo treba počakat do oktobra.
Sam bom vzel verjetno stb z diskom in za HD. Sam upam da bodo to imel.
Slika

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 16. Sep 2008 ob 12:44

Ja sam mi nič ni omenila da bodo kakšni HD programi,vprašanje če bo zadeva ista kot pri UPC spremenili bodo verjetno samo pakete ter dodali kak nov program ne vem bomo videli.Rekla mi je tudi da lahko že sedaj naročim in potem vzamem digitalni sprejemnik če želim,Recimo akcijski paket me sedaj pride 10/768+telefon aparat dobiš zraven +DTV sprejemnik je zastojn je 36€ samo vprašanje kaj bo potem ko bodo novi paketi.Sicer pa sem se zmenil da mi zahtevke pošljejo na dom ker baje se razlikujejo od starih ki ih je možno dobiti na ET strani.

DragoG
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Medvode

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a DragoG » 16. Sep 2008 ob 13:00

Čeprav imam 5 let star digitalni sprejemnik od Lj.kabla,ga sedaj ne uporabljam,ker ima moj Sony TV vgrajenega in mi je našel naštete programe.
Je pa res,da se je digitalna shema spreminjala vsak dan,spreminjale so se frekvence,tako,da je treba dnevno iskati programe na novo.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 16. Sep 2008 ob 13:15

V kakšnem frekvenčnem področju pa je treba iskati?
Slika

scarecrow
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 22:04
T-2: Že imam
Paket: 20/4, 2xIPTV, TEL.
Kraj: Mežica

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a scarecrow » 16. Sep 2008 ob 16:54

mali-40 napisal/-a:Ja sam mi nič ni omenila da bodo kakšni HD programi,vprašanje če bo zadeva ista kot pri UPC spremenili bodo verjetno samo pakete ter dodali kak nov program ne vem bomo videli.Rekla mi je tudi da lahko že sedaj naročim in potem vzamem digitalni sprejemnik če želim,Recimo akcijski paket me sedaj pride 10/768+telefon aparat dobiš zraven +DTV sprejemnik je zastojn je 36€ samo vprašanje kaj bo potem ko bodo novi paketi.Sicer pa sem se zmenil da mi zahtevke pošljejo na dom ker baje se razlikujejo od starih ki ih je možno dobiti na ET strani.
Pri nas imamo ET in sta v shemi ravno tako NGC HD in Astra HD+ (Sony TV :D ). Je pa res, da se shema spreminja, predvčerajšnjim je bil namesto NGC HD še Anixe HD.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 16. Sep 2008 ob 17:17

Pol pa super bo treba prešaltat nazaj na ET

DragoG
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Medvode

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a DragoG » 16. Sep 2008 ob 18:07

Vse programe mi najde v opciji Hitro oz.Quick na TV-ju.

gepardus
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 28. Mar 2007 ob 17:14
T-2: Že imam
Paket: T3 Tera (20/4 + 2xHDTV + mob.)
Kraj: Maribor

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a gepardus » 22. Sep 2008 ob 14:57

Mene pa zanima če ti novi paketi pri telemachu (digitalni trojček XL npr.) veljajo tudi za tiste, ki smo v omrežju Triera ? Prej vem, da je bilo tako, saj je Triera od telemacha. Torej se prek Triere da dobit digitalni trojček XL ( digitalna TV kjer dobiš zraven DVR in HBO + internet 24mb/2mb + tel. z brezplačnimi klici v slo. omrežja) za 60 € ?
Slika - čakal 32 dni
Slika (VDSL2) - čakal 1 dan !
Zadovoljen uporabnik T-2 storitev.

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a andrejs » 22. Sep 2008 ob 18:25

Triera = UPC ponovem so jih čisto dokončno prevzeli.
Če greš v njihovo novo info pisarno imaš vsepovsod napise UPC.

Glede digitalne ponudbe se še malo lovijo, baje bodo po 1.10. na tekočem z vsem.
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 23. Sep 2008 ob 00:39

Na Dtv so zdaj dodali še Š2 ki dela. Sam tolk za info.
Slika

scarecrow
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 22:04
T-2: Že imam
Paket: 20/4, 2xIPTV, TEL.
Kraj: Mežica

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a scarecrow » 23. Sep 2008 ob 17:58

Pri ET so danes vključili nekaj novih programov: Viasat History, Viasat Explorer, History Channel, Sportklub, Sportklub+, Boomerang, Jim Jam (otroški program), DM Sat, svoj kanal pa ima tudi že Fox Crime, ki pa trenutno še ne oddaja.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 23. Sep 2008 ob 20:14

Majka :owned: :pivo:
Slika

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a andrejs » 24. Sep 2008 ob 10:59

Preverjena informacija iz UPC
- ob naročilu DTV in da ne vzameš v najem STB-ja ni vezave, v primeru da najameš STB je vezava 12 mesecev
- če v obdobju 12 mesecev zamenjaš STB za drugi model se ti na dan menjave pripravi nov aneks za 12 mesecev (stari aneks se izniči)
- če želiš menjavo STB-ja po pretečenem roku 12 mesec ni več nobenega podpisovanja aneksov, torej po 12 mesecih lahko STB menjaš kadarkoli želiš
- v primeru da uporabljaš svoj STB (vgrajen v TV, zunanji, ali PC varijanta) potrebuješ samo kartico za odklep naročenega TV paketa
- na eno naročnino DTV paketa se lahko dobi 3 kartice za sprejem naročenega paketa
- v primeru da imaš naročen razširjen ali filmski paket je ta odklenjen na vseh treh karticah koliko jih lahko dobiš na eno naročnino.
- v primeru da želiš spreljati DTV na več kot treh TV aparatih moraš za aparate 4-6 plačati ponovno nesečno naročnino
- v primeru da STB ne podpira Conax kodirnega sistema in ima CI režo je potrebno nabaviti CI-Conax CAM modul v katerega se lahko potem vstavi UPC.jeva kartica
- prednost pri njihovi ponudbi je da lahko iz STB-ja odstraniš kartico za odklep in jo vtakneš v drugi sprejemnik. Torej ko greš od doma si zraven odneseš na obisk tudi HBO paket. Saj vse kar potrebuješ je da na drugi lokaciji vtakneš kartico v sprejemnik in zadeva deluje. V bistvu lahko kartico tudi posodiš kakšnemu kolegu če te ne bo doma.
- pa še malo balkanskega razmišljanja (3 kolegi imajo vsi doma STB, Prvi naroči paket DTV - osnovni + razširjeni + filmski, ker lahko dobi 3 kartice za odklep vzame vse tri kartice, drugo in tretjo kartico posodi kolegoma katera za sprejem potrebujeta navadno analogno tv naročnino in STB, kartico za odklep pa sta tako dobila od kolega, tudi če prva oseba najame 3 STB-je lahko posodi STB drugima dvema kolegoma in tako imajo spet vsi skupaj DTV)
Slika

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 24. Sep 2008 ob 11:17

Kako pa je z STBji? Če si naročiš HD paket dobiš Handan CV-7000 HD. Recimo da maš 3 TVje, a lahko izbiraš potem da bi recimo za 2 TVja dobil Handan CV-6000 DVR, za enega pa Handan CV-7000 HD?

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Triera, Amis, Telemach?

Odgovor Napisal/-a andrejs » 24. Sep 2008 ob 11:37

STB-je pač najemaš poljubno po želji
-3x navadni
-3x rekorder
-3x HD
- ali pa katerikoli kombinacija zgoraj omenjenih sprejemnikov.
Slika

Odgovori