Mobitel uvaja četverčka

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a Cobane » 12. Mar 2008 ob 17:30

Če že ni Siol, je pa Mobitel prehitel T-2! :mrgreen:

http://www.mobitel.si/slo/ponudba/m4/default.asp
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a andrejs » 12. Mar 2008 ob 17:47

Vse lepo in prav, ampak kako pa vidiš točno kaj je v četverčku, ker kaj več kot ugodne cene klicev in brezplačnega mobilnega interneta nisem našel o sami mobilni ponudbi. Prav tako nisem nikjer našel kakšnega cenika za posamezne komplete. Prav tako na koncu prilagajo link do tarifnega sistema, samo kaj ko tam tega ne najdeš.

Sicer pa saj ni prvi Tuš pravtako ponuja vse 4 storitve.

Pa da ne bo pomote sam še vedno uporabljam usluge mobitela, decembra ko pa se izteče vezava pa bom videl kako in kaj.
Slika

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a RobertM » 12. Mar 2008 ob 20:13

Mobitel lahko uvaja cetvercka-kdaj pa ga bo je pa vecje vprasanje :mrgreen:
Le zakaj me tako spominja na Wimax :?
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

jogy
Faca
Prispevkov: 101
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 17:26
T-2: Še nimam

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a jogy » 12. Mar 2008 ob 22:03

Cobane napisal/-a:Če že ni Siol, je pa Mobitel prehitel T-2! :mrgreen:

http://www.mobitel.si/slo/ponudba/m4/default.asp
in kaj si s tem povedal? nič konkretnega. kje so kakšni podatki?

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a andrejs » 12. Mar 2008 ob 22:24

jih ni, ker jih mobitel še ni predstavil
Slika

jogy
Faca
Prispevkov: 101
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 17:26
T-2: Še nimam

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a jogy » 13. Mar 2008 ob 09:10


andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a andrejs » 13. Mar 2008 ob 14:04

In kaj temu ti praviš predstavitev ponudbe.

Toliko kot je tu napisano vemo celo o T2 četverčku.
Pogrešam informacije o cenah, kaj v katerem sestavljenemu paketu dobim, kam mi nudijo.

Ker vse kar jaz tu vimim je pač posledica združevanja TS in Mobitela. Torej nobene novosti razen te da lahko zdaj na mobitelu sklenem pogodbo za SIOL in obratno.

Omenjajo poceni klicanje, kam je to poceni, koliko me to stane ?? Saj ne rečem da o siolovih storitvah najdeš kar nekaj informaciji, ko pa grem na mobilne storitve pa ne najdem nič kar bi lahko rekel da je drugače kot je bilo do sedaj. Recimo omenjajo neomejen prenos podatkov, koliko pa me ta neomejeni prenos stane ?? Kateri naročniški paket moobilne telefonije moram imeti ali bo za četverček mogoče novi paket. Kdo bi vedel teh informacij ne najdeš.
Slika

Uporabniški avatar
Constantine
Model
Prispevkov: 303
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 15:38
T-2: Še nimam
Paket: Trenutno brez :(
Kraj: Vrhnika

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a Constantine » 13. Mar 2008 ob 19:04

Slika
Slika<-- Optika LJ

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a andrejs » 13. Mar 2008 ob 20:10

No končno vsaj nekaj, ker ko sem včeraj gledal so sicer imeli napisano da naj preverimo brošuro tarifni sistem a je žal ni bilo možno dobiti na netu.

Neverjetna ponudba. Za cel 1€ mi znižajo naročnino za mobitel. Pa če naročin Siol Internet dobim celih 100MB prenosa podatkov na GSM/UMTS omrežju.
Torej v splošem opisu pa imajo napisano naročnikom nudimo posebne ugodnosti :
- brezplačen mobilni internet (jaki internet za brezplačno storitev sem imel včasih več prenosa podakov ko sem uporabljal še PSTN dial-up)
- ugodni klici (kaj pa je tukaj ugodnega, za klic iz GSM plačam isto kot sedaj. klic SIOL v GSM plačam 2x več kot pri T2, pravtako za klic SOIL v stacionarno omrežje plačam prav tako skoraj 2x več kot pri T2, ko bi vsaj dodali za klice iz GSM kaj brezplačne minutaže, ali pa vsaj brezplačni klic med GSM in SiolTelefonijo za številke v M4 paketu)
- popust na naročnino (ko bi vsaj dali tisti 1€ za vsako komponento in ne samo za GSM)

Nevem sicer kaj je pri njih osnovni paket za internetno hitrost (upam da ne več 1024/256) ker naročnina za osnovni paket internet + telefonija me pride za cel 1€ ceneje kot internet in telefonija pri T2 (pa da ne pozabim tukaj sedaj uporabljam za 1€ več 10/1)

Kje imam torej računico, Če bi uporabljaj internet telefonijo in GSM po M4 ponudbi plačam sicer 2€ manj (1€ cenejše internet + IP telefon, 1€ cenejša mobitel naročnina) z 2x dražjimi ninutami iz IP telefonije in 10x počasnejšem internetu).

Skratka za moje pojme čisti nateg.
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a Cobane » 14. Mar 2008 ob 13:08

Igor Marinšek, izvršni direktor Mobitela, odpoklican:
http://www.racunalniske-novice.com/main ... news=14986
Skupščina družbe Mobitel je odpoklicala člana upravnega odbora in izvršnega direktorja Mobitela Igorja Marinška. Odpoklic je posledica različnih pogledov na razvoj Skupine Telekom Slovenije in prihodnjo vlogo podjetij znotraj skupine.

Družbo bo tako vodil sedemčlanski upravni odbor: mag. Bojan Dremelj, predsednik, in člani Klavdij Godnič, dr. Filip Ogris-Martič, mag. Željko Puljič, Metod Zaplotnik in Brane Miklavčič ter Tjaša Škrilec, kot predstavnika zaposlenih. Glavni izvršni direktor Mobitela še naprej ostaja Klavdij Godnič, ki je svoj mandat nastopil 1. februarja 2007 in je prvo leto družbo uspešno vodil k zelo dobrim zaključnim rezultatom.

Bojan Dremelj, predsednik UO Mobitela je ob tem dejal: "Skupina Telekom Slovenije ima jasne strateške usmeritve, zaveze, cilje in prioritete. Da bomo pri njihovem uresničevanju uspešnejši, se moramo prilagoditi zahtevam uporabnikov. Ti pričakujejo, da si bodo pri svojem telekomunikacijskem ponudniku zagotovili celovite telekomunikacijske rešitve na enem mestu. Da bomo ta pričakovanja lahko prvi na trgu izpolnili, da bomo v konkurenčnem okolju še prodornejši in hkrati bolj prožni, je tesnejša povezanost in prepletenost znotraj skupine nujna. Le tako bomo lahko izostrili ter uskladili naš pogled na uporabnike".

Igor Marinšek se je v družbi Mobitel zaposlil marca leta 2006, kjer je nastopil funkcijo direktorja Pravno-kadrovskega področja. Enaindvajsetega junija 2006 je postal direktor pravno, kadrovsko in splošnega področja, funkcijo izvršnega direktorja družbe je opravljal od 1. februarja 2007.
Sami koritarji... ne vejo kaj bi!

Še na 24kur: http://24ur.com/naslovnica/novice/gospo ... 119805.php
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Mobitel uvaja četverčka

Odgovor Napisal/-a music95 » 18. Mar 2008 ob 17:52

Dreka sj ma pr tem siol prste umes... Mobitelu so dal pač ponudbo za tole (ali obratni)... Pa smo spet pri tej konkurenci in odlašanju t-2
Slika<-- Čakal 60 dni.

Odgovori