Družinska vez pri Mobitelu

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Avg 2008 ob 14:37

http://www.mobitel.si/slo/Press/Sporoci ... gust08.asp
Mobitel pa je zaradi T-2ja že začel malo popuščati... sicer pa, če dobro razumem tole sporočilo za javnost, lahko za družinsko vez izbereš do 4 številke in še te se morajo nahajati v samo treh paketih:
- isti paket, ko ga imaš sam
- ITAK
- prednaročniški

Bolj trapaste poteze niso mogli narediti kot to, da forsirajo pakete v katerem se družinska vez lahko nahaja!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a joel » 21. Avg 2008 ob 14:48

Očitno je mobitel že ukradel T2-jevo idejo o konvergenci fiksne in mobilne telefonije, saj dovoljuje vključitev v paket tudi ene IP številke! Še vedno veliko slabše ot T2, saj so pri T2 vsi klici v vse IP številke znotraj omrežja zastonj - vendar bo njihov propagandni stroj dosegel svoje - T2 pa, kot je znano, novosti ni kaj prida reklamiral...

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Avg 2008 ob 15:42

Opažam, da so članek v tem času obrnili skoraj na glavo - prej sploh ni bilo govora o IP telefoniji itd.

Saj očitno še sami ne vedo, kaj želijo doseči, pa se iz minute v minuto sproti izmišljujejo... pa še en kup če-jev je, tako da je zadeva še bolj neuporabna, kot sem sprva mislil.

Edit: Dva različna linka sem gledal... pa še vseeno mi ni logično, da mora biti tole napisano na dveh mestih z različnim besedilom.
http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/Druzi ... efault.asp
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a music95 » 27. Avg 2008 ob 08:31

ja jaz sem prebral na planetu, da maš brezplačno mobilno TV, Klici v IP telefonijo zastonj, 1GBbrezplačnega prenosa podatkov in brezplačno klicanje tistih, ki so v družinski vezi.

Poteza je bila kar dobra samo škoda da M4 ne sestavlja T-2 ampak SiOl... :grrpc:
Slika<-- Čakal 60 dni.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a Cobane » 27. Avg 2008 ob 11:40

Pa saj pri Siolu se zadnje čase jasnijo vremena...
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a music95 » 27. Avg 2008 ob 16:31

jap in to zelo hitro...
Slika<-- Čakal 60 dni.

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Družinska vez pri Mobitelu

Odgovor Napisal/-a emanresu » 2. Sep 2008 ob 13:44

Ko sem prvič zagledal ponudbo od M@ me je kr mal zvilo.....mislil sem si kaj zaboga so to dali ven 2 tedna po tistem ko sem šel stran od njih....kao dobra ponudba. Pol pa mal bolj pogledaš in premisliš pa vidiš da je v primerjavi s T-2 vse en pesek v oči. M@ ponudba je ugodna.....če jo primerjaš z ostalo ponudbo pri M@. Če jo primerjaš s T-2 pa vidiš da je navaden bullshit. Glih tok so ponduili oz. izboljšali, da bodo uporabnike, ki ne znajo glih razmišljat z lastno glavo, ki se iz nevem kakšnih razlogov držijo istega operaterja že 10 let ostali pri njih.....in začaran krog se nadaljuje. Sem že napisal na tem forumu....ne vem kaj so ljudje starejši od 30 (Itak paket) delali pri M@. Itak paket je bila edina svetla točka pri M@. Vse ostalo je bilo jeb#$% v glavo.

T-2 je pa pomoje kr ornk zajebal ker ponujajo nepopolno storitev. M@ je sedaj obdržal kar nekaj tisoč naročnikov s to svojo bedno ponudbo ki pa roko na srce navkljub bednosti konkurira T-2 (zaradi roaminga in vsega ostalega sranja ki ne dela oz. ni delalo.)

Pa opazil sem da ljudje, ki nimajo preveč keša sploh ne zapravijo veliko za pogovore (cca 20€). Za par € razlike, ki bi jo imeli pri T-2 pri tako majhni količini pogovorov se jim ne da menjati operaterja. Tisti, ki imajo keš in veliko govorijo jih pa itak boli če je 20 ali 50€ na mesec.

Odgovori