Telekom

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 29. Apr 2017 ob 10:36

Kaj moraš pri "modrem paketu" vsaka 2 meseca nadgrajevat shemo
080 tehnična pomoč napisal/-a:
krepki napisal/-a:Kako je zdaj pri teh paketih modri,ali ni več potrebno ročno vklapljat Hd sheme,ker gledam na moj telekom imam obkljukano standard shemo delujejo pa vsi Hd programi.
Paket Modri vključuje programsko shemo Standard, ki jo je treba na dva meseca brezplačno nadgraditi na Mega HD.
Slika

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a roCkY » 9. Maj 2017 ob 17:52

Draženje telekomunikacij zaradi poopkov in njihovega "pajdaštva" z najmočnejšimi ISP-ji le kaplja v morje?

http://www.zurnal24.si/pri-dostopu-do-o ... nek-290321

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Maj 2017 ob 18:34

Bomo videli kako bo šlo vse to skozi akos. TS itak vse računa, od najemnine za vsak m2 kolokacije, najem bakrenega in optičnega omrežja, vsak poseg na omrežju itd. Ni pa to dober signal. Videti pa je, da vsako leto TS-u padajo prihodki.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Tosho » 31. Maj 2017 ob 11:15

Slika

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 4. Jun 2017 ob 11:41

Eh....me ne gane nic vec.....

resitev v tem trenutku je ta da se vzame samo internet .

Ponudnikov iptv itz Evrope ali kakega drugega kontinenta je ogromno.....dobis pa mnogo mnogo vec kot dobis tu pri nas.

Jaz sem to storil in v teh prvih 5 mesecih mi ni zal niti malo....ni ga sportnega dogodka, da bi ga zamudil...če pa ga ze je pa takoj po koncu dogodka ze nalozen v VOD.

Filmi najnovejsi v zelo kratkem casu po kinu ze na programih,nadaljevanke pa uzivo ko startajo na ameriskih programih.

Tu pa se drazi in samo drazi......verjamem pa da se bo vse vrnilo tudi pozresnim operaterjem....na najslabsi mozen nacin.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Krypto » 5. Jun 2017 ob 19:11

Pizda si dosadan. Dej konkretni link al se pa spel s temi jajci.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 5. Jun 2017 ob 19:56

@Krypto kdo je pa tebe danes iz tira spravil :-)
Konkreten link naj ti da pol boš pa težil, da slika ni dobra :mrgreen:
jaz mam še boljše kot on ampak slika na večini kanalov je slabša od Telesmehove predvsem zaradi premajhne bitne... sicer pa jeseni 1x bom šel na Telekom da prišparam mal cekinčkov zaradi POPa in Planeta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a nemo » 6. Jun 2017 ob 09:28

Krypto napisal/-a:Pizda si dosadan. Dej konkretni link al se pa spel s temi jajci.
:plosk:
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a madpanter » 6. Jun 2017 ob 11:04

https://www.google.si/search?q=IPTV+ser ... e&ie=UTF-8

Poslano z mojega A0001 z uporabo Tapatalk
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 20. Jun 2017 ob 09:23

:aa: :aa: :aa: :aa: :aa: :aa: :aa: :aa:
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 20. Jun 2017 ob 09:29

webmaher napisal/-a:@Krypto kdo je pa tebe danes iz tira spravil :-)
Konkreten link naj ti da pol boš pa težil, da slika ni dobra :mrgreen:
jaz mam še boljše kot on ampak slika na večini kanalov je slabša od Telesmehove predvsem zaradi premajhne bitne... sicer pa jeseni 1x bom šel na Telekom da prišparam mal cekinčkov zaradi POPa in Planeta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Maher kako slika ni dobra?? Saj si tud ti probal to....slika je zelo dobra....bitrate doseze tudi 20mega.....zdaj zadnji tenis so imeli celo nad 20....

Krypto: dobis link enkrat popoldne ali proti veceru.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 20. Jun 2017 ob 10:43

ne boš rekel da na vseh reciva športnih kanalih... samo nemški Sky Sports 1 in 2... razen, če je sedaj drugače... jaz sem sedaj že nekaj časa pri drugem ponudniku, ki je OK (praktično ves svet pa še filmi in serije)... vsi športni angleški Skyi in BTji delajo OK pa tudi nemški, kjer je slika res TOP...občasno mi tudi švicarski športni kanal v 4K dela brez zatikanja samo nič pametnega tam ni.... če hočeš res TOP sliko moraš imeti satelitsko ampak če prav vem, tam ne dobiš teh športnih HD kanalov razen nemških.... druga opcija so pa satelitski feedi, ki so sicer kodirani ampak se je dalo brez problema to odkodirati in tam je slika najbolj kvalitetna.... Najbolj fajn pa je, da imam zdaj več kanalov, kjer lahko recimo gledam vse tekme LP ali EL ali kvalifikacijske tekme za SP na več kanalih (nemški in italijanski Sky ter nizozemski Ziggo)... imam pa tudi vse PPV kanale za ameriške športe NBA, NHL, NFL in MLB....
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

PatrikK
Model
Prispevkov: 295
Pridružen: 13. Nov 2016 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Tolmin

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a PatrikK » 20. Jun 2017 ob 17:00

@cable guy: Še vedno nisi dal linka.
Slika

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a Krypto » 20. Jun 2017 ob 20:50

Jaz sam ga ne rabim, hvala. Mene samo iritira hvaljenje nečesa kar je pol legalno, da ne rečem nelegalno, medtem pa pljuvanje firm ki, se strinjam drago, ampak legalno ponujajo svoje storitve. Treba je vzeti v obzir, da se nek splošni uporabnik široko gledano ne bo šel zayebavat s temi ip listami in nalaganjem podnapisov in ne vem še česa.

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 20. Jun 2017 ob 22:55

webmaher napisal/-a:ne boš rekel da na vseh reciva športnih kanalih... samo nemški Sky Sports 1 in 2... razen, če je sedaj drugače... jaz sem sedaj že nekaj časa pri drugem ponudniku, ki je OK (praktično ves svet pa še filmi in serije)... vsi športni angleški Skyi in BTji delajo OK pa tudi nemški, kjer je slika res TOP...občasno mi tudi švicarski športni kanal v 4K dela brez zatikanja samo nič pametnega tam ni.... če hočeš res TOP sliko moraš imeti satelitsko ampak če prav vem, tam ne dobiš teh športnih HD kanalov razen nemških.... druga opcija so pa satelitski feedi, ki so sicer kodirani ampak se je dalo brez problema to odkodirati in tam je slika najbolj kvalitetna.... Najbolj fajn pa je, da imam zdaj več kanalov, kjer lahko recimo gledam vse tekme LP ali EL ali kvalifikacijske tekme za SP na več kanalih (nemški in italijanski Sky ter nizozemski Ziggo)... imam pa tudi vse PPV kanale za ameriške športe NBA, NHL, NFL in MLB....
Maher ne mislim jaz samo sportne kanale ampak nasplono...vse kar imajo v ponudbi....filmske,otroške in vse ostalo....povsod imajo dve ali tri verzije programov....sd,hd in tudi fhd.

Tudi tu angleški in nemski delajo top....sky in btji kar jih je, dodali so tudi španske kar jih je kvalitetnih oz premium,italijanske vse in francoske. Vceraj so dodali svedki paket kanalov.....vse serije in filmi so v angleskem jeziku,zraven so tudi vsi viassat programi....športni,filmski,otroški.

Kar se tiče lige prvakov,kvalifikacij in ostalega je vse pokrito,ni ga programa, da nebi mogel najti kaksne tekme,prav tako je odlicno pokrit boks....vse se redno doda v pay per view sekcijo.....nazadnje je bil fight Kovalev-Ward....

Ameriski sporti pa so tudi tu razdeljeni po vrsti sporta in gledas lahko celo noc tisti sport ki ga zelis.....NBA,NHL,MLS,MLB,NFL itd....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Odgovori