Telekom

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 20. Jun 2017 ob 23:05

Krypto napisal/-a:Jaz sam ga ne rabim, hvala. Mene samo iritira hvaljenje nečesa kar je pol legalno, da ne rečem nelegalno, medtem pa pljuvanje firm ki, se strinjam drago, ampak legalno ponujajo svoje storitve. Treba je vzeti v obzir, da se nek splošni uporabnik široko gledano ne bo šel zayebavat s temi ip listami in nalaganjem podnapisov in ne vem še česa.
Krypto:

legalno,nelegalno to ni moj problem ali od koga drugega. Uporabniku je najbolj pomembno to da stvar dela,da je kvalitetno vse skupaj in da je ugodno....ne pa tu vse legalno pol pa vsak naročnik plačuje minimum 50-60 € a za njega se pa naredi en drek...sam dodatno se ga obira.

Drugace ti pa povem, da ni nobenih ip list tukaj ampak je to isto iptv televizija kot je ta tukaj na t2 ali telekomu itd...

Podnapisov pa prav nic ne pogresam....jih tudi ne rabim....vsi doma jih ne rabiimo.....otroci razumejo in znajo anglesko pa ceprav so se majhni...z zeno pa uzivava v original tonu filmov,serij,oddaj.

Mislim v tem tezkem svetu in tezkih casih je tezko verjet , da se se vedno najdejo nekateri ki iz principa zagovarjajo neko podjetje samo zato ker ono ponuja storitve legalno pa ceprav ga lupijo vsak mesec za od 50 do 100€. Kar je pa se bolj smesno je pa to, da ga take stvari celo iritirajo,vrzejo iz tira,znervirajo.....mater kot da je podjetje njegovo in ima on skodo.....svasta res....

Pa no hard feelings....mate! Torej nic...linka ne rabis....:)
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 20. Jun 2017 ob 23:31

@cable guy tisti, ki zagovarjajo so pač v glavnem tam zaposleni ... in kar se legalnosti tiče sta tudi Telekom in T 2 en velik nateg... lupijo nas kot, da bi imeli švicarske plače in Sky Europe pakete :mrgreen:
jeseni 1X, če se bo Telekomu dalo dobim priklop, kabli so že zdavnaj položeni in tudi cev imam prav posebej za Telekom, tako, da bom pol imel od jaška posebej Telesmeh in posebej Telekom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Potem pa na vsake 2 leti menjava in oooogromni prihranki :mrgreen:
Najbolj veseli bodo tehniki, ki bodo imeli dela skoraj nič :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a nemo » 21. Jun 2017 ob 08:34

cable guy napisal/-a: legalno,nelegalno to ni moj problem ali od koga drugega.
A imaš tak attitude tudi, ko greš v trgovino? Vzameš, kar rabiš, stlačiš pod majico in greš ven, ne da bi plačal. Legalno, nelegalno, koga briga, časi so težki ...

Še enkrat: če je to tvoj pogled na svet, prav, samo nehaj se tu kazat kot neki strašen pametnjakovič.
Plačaš 100, dobiš 90.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jun 2017 ob 08:50

@nemo si pa dal primerjavo....drugič raje daj Ljubljansko banko, TEŠ in nabavo zdravstvenih pripomočkov in zdravil... tu je šlo za drobiž v primerjavi stem kar se da stlačiti pod majico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 21. Jun 2017 ob 09:03

Samo da se ne bo to končalo kot LB Zagreb :mrgreen:
Slika

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 21. Jun 2017 ob 12:00

cable guy napisal/-a:legalno,nelegalno to ni moj problem ali od koga drugega.
Pa dajmo še eno drugo primerjavo (oz. prispodobo).

Predstavljaj si, da ti je nekdo ukradel telefon (ali karkoli tretjega). Ok?

Sedaj si predstavljaj, da je ta oseba telefon prodala neki tretji osebi. Ok?

Tretja oseba jasno ve, da je telefon sumljivega izvora (je precej cenejši od drugih, nima polnilca, nima škatle, itd) ampak ga vseeno kupi. Ta tretja oseba si misli "pa saj to ni moj problem".

Kaj pa bi si mislil ti kot bivši lastnik tega telefona. Bi bilo tudi tebi vseeno? Ali bi si želel, da je kaznovana oseba, ki je ukradla telefon? To verjamem, da ja. Ali bi si želel, da bi bila kaznovana oseba, ki je kupila telefon? Verjetno ne? Ali bi si želel telefon nazaj?

Pač malo v razmislek...

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a nemo » 21. Jun 2017 ob 16:42

webmaher napisal/-a:@nemo si pa dal primerjavo....drugič raje daj Ljubljansko banko, TEŠ in nabavo zdravstvenih pripomočkov in zdravil... tu je šlo za drobiž v primerjavi stem kar se da stlačiti pod majico :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Če ne razumeš ali nočeš razumet, ti ne morem pomagat.
Plačaš 100, dobiš 90.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jun 2017 ob 18:02

oba brcata v temo.... @mikrohard zelo neposrečena prispodoba... v glavnem telefon vsi imamo in smo ga celo preplačali...problem, je da ne vleče signal v Avstralijo, Ameriko, Anglijo :mrgreen:
Sploh pa se bomo resno pogovarjali o tem, ko bomo imeli "resne" ponudbe od vseh slovenskih legalnih provajderjev...
Zaenkrat pa so lahko samo srečni, da pač moramo s plačilom interneta praktično plačevat še stacionarca in TV...da o tem kolko so že pokradli pri Telekomu in o nesrečni cerkveni T2 milijardi sploh ne govorimo....
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 21. Jun 2017 ob 18:20

No bom tako vprašal. Kako bi se ti počutil če bi bil lastnik tv postaje katero bi jst ne legalno stream-al na okrog?
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jun 2017 ob 18:32

daj ti meni raje kaj lepega napiši o Telekomu no :mrgreen:
Kot lastnik Skya bi ti bil večno hvaležen, da mi delaš zastonj reklamo v državah, kjer jaz svojih programov zaenkrat niti ne nameravam legalno prodajat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
in drugič me raje vprašaj kako se počutim jaz, ki me je ponudnik prisilil, da plačujem še dodatno za POP Sranje in Planet ....
Pravzaprav ti Telesmeh sploh ne da nobene izbire... če češ imeti pač brzino 220/6 moraš plačevat najdražji paket...če bi naročil izključno samo internet bi izpadel butelj na kubik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a nemo » 21. Jun 2017 ob 19:17

@webmaher: Se boljše počutiš, ko sam sebi lažeš?
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a atepej » 21. Jun 2017 ob 20:48

nemo pust ga - naj nabija v 3 krasne
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a webmaher » 21. Jun 2017 ob 21:37

@nemo ne bit jezen ker bom šel k Telekomu :mrgreen:
lažejo Vama vsak dan bilijonX huje in Vama je vse prav :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pa še fouš sta da bl nebi mogla bit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
T-2 ju pa veliko sreče Upam, da ga kupi en Veliki igrač, ki ne sliši na ime Telekom ali Telesmeh, da bom mel še boljšo izbiro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 21. Jun 2017 ob 22:10

mikrohard napisal/-a:
cable guy napisal/-a:legalno,nelegalno to ni moj problem ali od koga drugega.
Pa dajmo še eno drugo primerjavo (oz. prispodobo).

Predstavljaj si, da ti je nekdo ukradel telefon (ali karkoli tretjega). Ok?

Sedaj si predstavljaj, da je ta oseba telefon prodala neki tretji osebi. Ok?

Tretja oseba jasno ve, da je telefon sumljivega izvora (je precej cenejši od drugih, nima polnilca, nima škatle, itd) ampak ga vseeno kupi. Ta tretja oseba si misli "pa saj to ni moj problem".

Kaj pa bi si mislil ti kot bivši lastnik tega telefona. Bi bilo tudi tebi vseeno? Ali bi si želel, da je kaznovana oseba, ki je ukradla telefon? To verjamem, da ja. Ali bi si želel, da bi bila kaznovana oseba, ki je kupila telefon? Verjetno ne? Ali bi si želel telefon nazaj?

Pač malo v razmislek...
mikrohard:

tudi ta primerjava ni sploh prava kar si jo dal....

tu govorimo o iptv televiziji.....oni delajo v dobro ljudi.....ni jim glavni cilj zasluzek.....vsi ki so tam imajo svoje redne sluzbe,dobro plačane. ne govorite nekaj v tri dni, ce ne poznate zadeve. Glede na oderuske cene ponudnikov,kot recimo pri nas in glede na kvaliteto televizije ki je zal receno nikakva,ter glede na to, da samo nategujejo narod,na nek nacin tudi ponudniki kradejo od ljudi tako da......ne vem.

ocitno je res kot webmaher pravi.....tisti ki se bunite tukaj ste ocitno vsi povezani s t2 tako da je razumljivo da godrnjate.....tu prevsem prednjačita nemo in atepej....in to zelo dolgo casa.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Telekom

Odgovor Napisal/-a cable guy » 21. Jun 2017 ob 22:12

nemo napisal/-a:
cable guy napisal/-a: legalno,nelegalno to ni moj problem ali od koga drugega.
A imaš tak attitude tudi, ko greš v trgovino? Vzameš, kar rabiš, stlačiš pod majico in greš ven, ne da bi plačal. Legalno, nelegalno, koga briga, časi so težki ...

Še enkrat: če je to tvoj pogled na svet, prav, samo nehaj se tu kazat kot neki strašen pametnjakovič.
haha pametnjakovič on pravi.....nemo nemo pravi se je oglasil....nisem jaz noben pametnjakovic...ni to v mojem interesu. Pametnjakovic si od vedno bil ti tu na forumu, ker vedno ko je kaksna debata si ti v prvi vrsti ki zacne pametarit ostalim uporabnikom tukaj....takoj za petami ti je pa drug atepej.

Hmmm svasta clovek prebere dan danes....ni kaj... :jao: :jao: :jao:
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Odgovori