AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
TgT
Nadebudnež
Prispevkov: 383
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 21:51
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Dobrava pri Slov.Konjicah
Kontakt:

Re: AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Odgovor Napisal/-a TgT » 17. Sep 2008 ob 18:46

90kb pa res ne :mrgreen:
Hit'n'Run ;-)

Layla
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 13:39
T-2: Še nimam

Re: AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Odgovor Napisal/-a Layla » 18. Sep 2008 ob 00:41

Antrax napisal/-a:Ja, razen da ne oddajate v 16:9 načinu oz. nimate urejenega samodejnega preklopa, govorim za pop tv in rts.
Kaj pa je to 16:9 & a se pozna na starih TV sprejemnikih, ali le na novih plazmah itd?
/domnevam, da lahko uporabljaš star TV sprejemnik pri T2?/

Na MOSu pa žal nism bila, itak pa je najbrž slika odvisna od oddaljenosti itd. Kaj pa je to s sinhronizacijo? A moraš kaj doma naštimavat ali kako? (pri nas še ni optike, mamo ADSL)
A pri T2 tud podpišeš v pogodbi, da ne boš zahteval nadgradnje ADSL? /just curious.../

Vem, da je trenutno slika pri T2 v redu (tako sem vsaj slišala) zanimajo pa me morebitne 'nadgradnje' v bližnji prihodnosti, ki morda lahko to spremenijo...

ŽGI
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 2. Sep 2008 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 100/100 + IPTV
Kraj: Novo mesto

Re: AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Odgovor Napisal/-a ŽGI » 18. Sep 2008 ob 07:36

VDSL je "nadgradnja" za ADSL. Če hočeš imeti še TV, moraš imeti dovolj veliko sinhronizacijo modema s centralo, se pravi da moraš bit tut dovolj blizu centrale. Če vzameš paket internet 1/1Mbit in IPTV, to pomeni da moraš imeti nekje 6Mbit sinhoronizacije, bolje kak Mbit več. Seveda deluje T-2 TV tudi na starejših televizorjih, le SCART mora imeti.
Slika

Layla
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 16. Sep 2008 ob 13:39
T-2: Še nimam

Re: AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Odgovor Napisal/-a Layla » 29. Sep 2008 ob 15:11

Aha, hvala!

A pri 1/256 internetu bo tudi delala TV? (a pri manj potem rabiš manj sinhronizacije, ali kako?)

Po telefonu so nam rekli, da naj bi drugače glede na zračno linijo nasplošno pri nas vse delovalo... tudi v ulici že imajo eni T2 TV, internet & telefon.. samo bolj na začetku ulice.. (mogoče 500m razlike ali kaj takega)

/Tisto zgoraj glede nadgradnje ADSL sem se pa zmotila, je le za lastnike tel. priključka, ki ne podpišejo pogodbe za internet itd./

Sem pa slišala reklame za Amis po radiu, res zveni kot zavajanje... :shock:

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Odgovor Napisal/-a Mark » 29. Sep 2008 ob 18:09

Glej, če se ti modem max poveže recimo 8-9 Mbit, potem lahko naročiš 1 TV in osnovni internet. Vsaka stvar se odšteva od max. sinhronizacije. Se pravi da hitrejši internet kot želiš manj po takšnem ostane za TV, ki potrebuje okoli 7 MBit (Kak program več, drug manj) in ni odvisnen od hitrosti interneta!

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: AMISOVA jesenska akcija: "PREPOLOVILI SMO CENE!"

Odgovor Napisal/-a Antrax » 30. Sep 2008 ob 16:32

Aja offtopic sta ampak nadzorniki tega verjetno niso opazli, ker pridobivajo nove stranke :razz:

Amisu že lepo laufa AIR slika je mogoče malo boljša od Siola na nekaterih kanalih pa mislim, da prekaša vse.
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Odgovori