Telemach

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a cable guy » 4. Jun 2016 ob 00:41

2 uri nazaj še vedno delalo vse, ama dobesedno vse. Vsi HD programi- moram jih pohvalit saj je slika na hd kanalih res izredno bistra oz ostra in si res zasluzi naziv HD!

Instaliral sem si d3go in poskusil tam zalaufat nekatere programe, ki jih nima naročene in tam ne delajo.Javlja obvestilo, da naj poklicemo njihovo stevilko za naročilo.

Svašta! :hmm: :hmm:
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Jun 2016 ob 09:02

Jaz ne vem a ste vi mal bolniki ali kaj je z vami narobe? Namesto, da bi bili hvaležni, da zastonj gledate se pa bunite :roll:
Slika


Lp, Kitl

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 4. Jun 2016 ob 10:45

kaj si s5 pameten @kitl...jaz sem jim dva dni nazaj dejal naj te njihove težave s kodiranjem trajajo večno saj bo zaradi te napake več ljudi srečnih kot pa nesrečnih :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

stavim pa da vkolikor bodo težave trajale tudi med EP v žogobrcu, bodo brez problema zatemnili HRT 2, ARD, ZDF, ORF 1...to pa obvladajo v nulo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 4. Jun 2016 ob 17:26

webmaher napisal/-a:kaj si s5 pameten @kitl...jaz sem jim dva dni nazaj dejal naj te njihove težave s kodiranjem trajajo večno saj bo zaradi te napake več ljudi srečnih kot pa nesrečnih :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

stavim pa da vkolikor bodo težave trajale tudi med EP v žogobrcu, bodo brez problema zatemnili HRT 2, ARD, ZDF, ORF 1...to pa obvladajo v nulo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hihihi...sej mas slo 2 z laurencicem....Slika

sent from Kodi 17 Krypton

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9104
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 4. Jun 2016 ob 17:55

na SLO 2 bodo prenosi ? kdaj se začnejo tekme ?

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 4. Jun 2016 ob 18:25

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/ep-v ... alu/394620

@Bayern1 bo palica pela če boš take streljal :mrgreen:
Raje mi eno dobro športno listo pošlji na ZS :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a Abigor » 16. Jun 2016 ob 23:07

webmaher napisal/-a:danes še vedno dela vse... le kaj se jim dogaja...verjetno štrajkajo in hočejo večje plače pa naj narod ma vse in še več :mrgreen:
@strom itak... "problem" pri meni je, da rabim večji up in ker ne omogočajo nič čaranja pač če hočeš imeti največjo hitrost moraš vzeti najhujši paket ...
Marsikdo bi rabil več uploada. Med njimi sem tudi jaz. Jaz imam drugače poslovni paket in 10 Mbitov uploada. Uploada imam 20 Mbitov ( imam dva modema). Več uploada se na docsis 3.0 tehnologiji dosega z ti. združevanjem kanalov. Zato lahko imajo v tujini 25 Mbitov uploada v omrežjih, kjer je prisoten analogni signal in mogoče še kakšna druga analogna storitev. Če pa je omrežje šalabajzersko grajeno, pa res ne moreš ponudit več uploada, razen če stranki priključiš 2 modema :D Če je omrežje "digitalizirano" ni noben problem ponuditi 50 Mbitov uploada in več na docsis 3.0 omrežju. Kaj bo šele na docsis 3.1......
Samo pa obstaja pri nas velik problem. V kabelskem omrežju je velik problem šum, ki ga nenamerno kdo proizvaja z kakšnim starejšim TVjem, tudi nekatere serije ciscotov epc3925, so prozivajale šume zaradi Wlana. Za katere verzije je to veljalo se na pamet ne spomnim. Ponekod je koaksialno omrežje res katastorfa. Zdaj pa marsikje flikajo in flikajo zadeve skup, na koncu bodo mogoče spoznali, da je bolje prvič kvalitetno omrežje graditi in malo študirati za prihodnost. Če bi danes celjani bili pod okriljem ET bi sigurno imeli več uploada.

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 21. Jun 2016 ob 12:33

Počasi (res počasi) menjajo coax z optiko. Jaz sem lahko le srečen, da imam optiko in lahko vedno dosežem naročene storitve (kljub 3 HD Tv istočasno vklopljene).

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 2. Jul 2016 ob 12:06

Nadgradnja digitalne televizije

V ponedeljek, 4. 7. 2016, ob 18.00 bomo zaradi zagotavljanja višje kakovosti delovanja digitalne televizije izvedli nadgradnjo jedrnega sistema. Nadgradnjo bomo predvidoma zaključili v torek, 5. 7. 2016, ob 6.00.


V primeru tehničnih težav z delovanjem televizijskega sprejemnika vas prosimo, da pokličete brezplačno številko 080 22 88.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 2. Jul 2016 ob 12:31

nadgradili bodo jedrni sistem po katerem bodo brez težav še naprej prenašali zmazke od slike... niti svojih SKjev nečejo uštimat kot se zagre.... še tam, kjer ne rabijo silnega denarja ne naredijo skoraj nič... Telesmeh vas nikoli ne razočara, še sreča da ga imam in da T-2 ali kdo drug ne bo vlekel optike vsaj še 50 let.... no saj potem bo že kaj drugega :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 2. Jul 2016 ob 15:24

No saj tudi Telemach ponuja svojo optiko (jo počasi povečuje), le da T-2 po priključkih še dolgo ne bo ujel (beri poročilo AKOS)

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a Abigor » 3. Jul 2016 ob 21:14

webmaher napisal/-a:nadgradili bodo jedrni sistem po katerem bodo brez težav še naprej prenašali zmazke od slike... niti svojih SKjev nečejo uštimat kot se zagre.... še tam, kjer ne rabijo silnega denarja ne naredijo skoraj nič... Telesmeh vas nikoli ne razočara, še sreča da ga imam in da T-2 ali kdo drug ne bo vlekel optike vsaj še 50 let.... no saj potem bo že kaj drugega :mrgreen:
Programska shema je pač prilagojena "Slovencem". Morš vedet, da če bi recimo ponudili viasat programe, sky, fox da to za njih ni zastonj :hudicek: . Ko bo SKY BALKAN na voljo, lahko pričakujemo SKY programe pri Teleachu :mrgreen: .
Kar se pa tiče optike; Telemach nima takega lastnika, ki bi odprl vrečo denarja brez dna, kot je bilo pri T-2 ali pa Telekomu. Drug problem je AKOS, ki dovoljuje, da lahko do določenega območja potegne več operaterjev optiko, na koncu pa tak kot potrošnik koristiš optiko enega operaterja. Zato se pa dogaja, da lahko imam jaz optiko od T-2, Telekoma, Telemacha ( potem na koncu da sploh nebi bil na optiko priključen), sosed čez cesto pa je ne more imeti in bi mogoče optiko potreboval in jo nebi mogel dobiti, tudi če je pripravljen plačati. Strmi se samo h temu pri nas, da tam ko je že optika od enega operaterja, da pač operaterji med sabo tekmujejo in še drugi potegnejo optiko, tam ko je že optika.

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 4. Jul 2016 ob 13:14

Jaz nisem govoril o raznih OŠO optičnem omrežju. Jaz imam prav Telemachovo lastno optiko (na mojem območju je tudi lastna T-2 optika). Imam dva različna optična kabla in se lahko potem sam odločam kaj bom vzel. Drugo je pa opika od Telekoma ali OŠO, ki sta zgrajeni s sofinanciranjem iz EU, tam pa se lahko vključi kateri koli operater - samo to ni isto kakor če imaš možnost priklopa na optično omrežje lastnika tvojega ponudnika. lp

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 5. Jul 2016 ob 14:32

Ponovno:

Nadgradnja digitalne televizije

V sredo, 6. 7. 2016, ob 23.00 bomo zaradi zagotavljanja višje kakovosti delovanja digitalne televizije začeli izvajati nadgradnjo jedrnega sistema. Nadgradnjo bomo predvidoma zaključili v četrtek, 7. 7. 2016, ob 6.00.

V primeru tehničnih težav z delovanjem televizijskega sprejemnika vas prosimo, da pokličete brezplačno številko 080 22 88.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 5. Jul 2016 ob 14:35

080 22 88
tale številka ne vem zakaj jo imajo saj je potrebno imeti veliko potrpljenja in prostega časa da dobiš zadnje čase nekoga :)

Odgovori