Telemach

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 29. Avg 2023 ob 12:21

Slika na boxu je lepša le na telekom omrežju,na telemachu in t-2 ni razlike med aplikacijo in boxom vem iz lastnih izkušenj uporabljal telemach od hčere in prej t-2 aplikacijo,kjer se mi je zdela slika na boxu celo slabša,sem na telekom optiki.
je pa nekaj če boš šel na telemach boš dobil le tri mesece popusta kot nov naročnik,zato ker si na telekom optiki,če bi imel njihovo kabelsko bi lahko popust koristil 2 leti.
Na t-2 pa boš imel eno leto znižano naročnino tudi na telekom optiki,pač odvisno za kateri paket se boš odločil.
Svetujem ti,če nočeš sivih las na t-2 vzami paket samo z internetom in tv mobilno vzami drugje,recimo A1 ima ugodne pakete brez vezave.

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a strom » 1. Sep 2023 ob 11:33

Še več športa pri Telemachu: vrača se ameriški univerzitetni šport

Pri Telemachu še naprej povečujemo že tako širok spekter športnih vsebin, ki jih nudimo svojim uporabnikom. Poslej boste spet lahko uživali tudi v vedno vznemirljivih tekmah univerzitetne ameriške košarkarske in nogometne lige. V Sloveniji in tudi vseh ostalih državah nekdanje Jugoslavije bo namreč tekme ekskluzivno prenašal Sportklub.

United Media, vodilno medijsko podjetje v jugovzhodni Evropi, je podpisala večletno pogodbo z največjim ameriškim športnim televizijskim programom ESPN. To pomeni, da bodo na televizijskih programih Sportkluba v celotni regiji ekskluzivno predvajane tekme univerzitetne košarkarske lige in ameriškega nogometa, ob tem pa tudi najboljše dokumentarne športne oddaje ter arhivski posnetki največjih boksarskih dvobojev.

Gledalci Sportkluba boste lahko vsak teden spremljali vsaj pet najbolj zanimivih košarkarskih tekem in tekem ameriškega nogometa, kjer se je sezona že začela 26. avgusta, kot tudi celoten t. i. »March Madness« (marčna norost), končnico prvenstva v košarki in vse »Bowle« v zaključku sezone ameriškega nogometa. Ameriški univerzitetni šport je bil sicer paradni konj Sportkluba v prvih letih obstoja.

Pri Telemachu, kjer dajemo poseben poudarek tudi mladim športnikom, saj smo z novo sezono postali generalni sponzor prve mladinske nogometne lige, EON NextGen lige, tako še naprej skrbimo, da zadostimo različnim okusom. Športni navdušenci si boste lahko ogledali najbolj nadarjene športnike in hkrati velika rivalstva med univerzami, ki so zelo blizu evropskemu načinu dojemanja športa, najboljši boksarski dvoboji bodo poskrbeli za dobršno mero nostalgije, posebno dodano vrednost pa predstavljajo tudi izvrstne športne dokumentarne oddaje.

Programe Sportkluba lahko Telemachovi uporabniki spremljate s paketi EONVEČ kjerkoli in kadarkoli.

vir: https://telemach.si/novosti/novosti-hom ... etni-sport

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a strom » 29. Sep 2023 ob 11:41

Obvestilo o spremembah starih naročniških paketov fiksnih storitev

Pozdravljeni,

pri Telemachu želimo izpolniti pričakovanja naših zvestih uporabnikov in zagotavljati najboljšo uporabniško izkušnjo, zato redno izboljšujemo in nadgrajujemo pakete.

S 1. 11. 2023 bomo tako naročnikom nekaterih starejših fiksnih paketov za še boljšo uporabniško izkušnjo brez dodatnih stroškov nadomestili obstoječi paket s primerljivim paketom EON, saj nekatere starejše pakete ukinjamo. Zamenjava velja za vse, ki nimajo pogojev paketa določenih s poslovno pogodbo ali ne doplačujejo za dodatno telefonsko številko. Novi paketi ponujajo več vsebine in občutno višje internetne hitrosti.

Mesečna naročnina na novo dodeljeni paket se pri tem ne bo spremenila, v nekaterih primerih bo celo nekoliko nižja.

Novi paketi EON v vaš dom prinašajo številne prednosti:

zanesljiv internet s hitrostmi tudi do 1 Gbps,

• najbogatejši Video klub v Sloveniji z več kot 24.500 vsebinami,

aplikacijo EON Smart TV za ogled televizije na pametnih televizorjih,

ogled vsebin za nazaj do 3 dni z obstoječim sprejemnikom in do 7 dni z aplikacijo EON Smart TV.

Spremembe paketov si oglejte na https://telemach.si/download/terms/spre ... -eon/11023



Brez doplačila za funkcijo Ogled nazaj ali višjo hitrost

Paketi EON že vključujejo funkcijo Ogled nazaj in višje hitrosti, zato bomo naročnikom po spremembi paketa le-to prenehali zaračunavati.

Vse dodatne naročene storitve se ob menjavi paketa ohranijo, prav tako morebitni popusti in vezave, ki se prenesejo na novi paket.

Z novim paketom menjava TV-opreme ne bo potrebna, vendar predlagamo, da naročniki obstoječi sprejemnik zamenjajo za novejši sprejemnik EON Smart Box z dodatnimi funkcionalnostmi. Kjer bo potrebno, bomo uredili tudi zamenjavo modema.

Pokličite za menjavo!


Za dodatne informacije smo na voljo na številki 070 700 700 ter na prodajnih mestih Telemacha.

Telemach Slovenija d. o. o.

vir: https://telemach.si/spremembe/spremembe ... tev-092023

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a strom » 2. Okt 2023 ob 20:17

Prenehanje podpore za aplikacijo Unifon

Obveščamo vas, da z 31. 10. 2023 aplikacija Unifon, ki je ki je na voljo poleg fiksnih paketov s storitvijo digitalna telefonija, ne bo več uradno podprta. Posledično aplikacija s 1. 11. 2023 ne bo več na voljo v trgovinah z aplikacijami in ne bo več na voljo v paketih za nove naročnike.

Vsem uporabnikom, registriranim v aplikacijo Unifon, bo le-ta do nadaljnjega še delovala.

Hvala za razumevanje.

vir: https://telemach.si/novosti/obvestila/p ... ijo-unifon

Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a srus » 7. Okt 2023 ob 10:29

Sem naročnik Tele-TV preko kabla v Kranju. Dejansko pa gre za Telemach ponudnika, ki verjetno zaradi pravnih akrobacij posluje “samostojno”.

Zanima me ali sem kot naročnik Tele-TV morda lahko deležen kakšnih EON bombončkov? Neuradno?

Ferič
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 2. Jul 2019 ob 16:30
T-2: Že imam
Paket: ORANŽNI DIAMANT

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a Ferič » 9. Okt 2023 ob 15:08

srus napisal/-a:
7. Okt 2023 ob 10:29
Sem naročnik Tele-TV preko kabla v Kranju. Dejansko pa gre za Telemach ponudnika, ki verjetno zaradi pravnih akrobacij posluje “samostojno”.

Zanima me ali sem kot naročnik Tele-TV morda lahko deležen kakšnih EON bombončkov? Neuradno?
Če imaš EON paket ja, drugače ne.

Mauci
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 8. Sep 2008 ob 13:07
T-2: Še nimam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a Mauci » 26. Okt 2023 ob 14:09

A so še komu zablokirali piratebay, yts,...?

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a strom » 30. Okt 2023 ob 15:53

Umik programov iz programske sheme EON in Total TV

Uporabnike obveščamo, da programi Cartoon Network (314), Cartoonito (318) in CNN (550) od 1. 12. 2023 ne bodo več del programske sheme EON in TOTAL TV.

Hvala za razumevanje.

Vaš Telemach

vir: https://telemach.si/novosti/obvestila/u ... n-total-tv

Veron
Navdušenec
Prispevkov: 642
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 13:40
T-2: Že imam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a Veron » 1. Nov 2023 ob 19:17

Zakaj zaboga Telemach ne ponudi smart TV aplikacije za več kot 1 TV (proti plačilu, magari isto kot dodaten sranjebox)?

Lentus
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 26. Avg 2023 ob 00:02
T-2: Še nimam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a Lentus » 3. Nov 2023 ob 21:55

Ali pri Telemachu obstaja brezplačni enomesečni preizkus EON smart TV aplikacije, kot ga recimo ima T-2?

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3113
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 3. Nov 2023 ob 23:13

Ne vem, če imajo brezplačno varianto. Lahko pa za 15€ dobiš 3 mesečno poskusno verzijo.

Lentus
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 26. Avg 2023 ob 00:02
T-2: Še nimam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a Lentus » 7. Nov 2023 ob 20:48

Sem na Telemachovem prodajnem mestu kupil 3-mesečno preizkusno verzijo za 14,50€ z namenom, da preizkusim EON Smart TV.
In če bi vse delalo kot treba in bi mi uporabniška izkušnja bila všeč, bi komplet vse internetne storitve plus 4 mobilne številke prenesel iz Telekoma na Telemach.
Ampak očitno je to preizkusna verzija, verzija ki to ni, oziroma je namenjena le za Telemachove uporabnike, saj se mi je pri aktivaciji EON Smart TV, zataknilo, ker je zahtevalo vpis Telemachove mobilne številke, ki pa je jaz nimam. Imam namreč vse storitve pri Telekomu, kar sem prodajalcu pri nakupu tudi pojasnil.
Malo skregano z logiko, da moraš biti najprej Telemachov naročnik, če želiš preizkusiti, kako EON Smart TV sploh dela :hmm:. Tudi ta njihova pomoč uporabnikom ni glih na nivoju kot bi človek pričakoval. Sem človeku komaj pojasnil kaj želim in kaj ne dela. O prijaznosti pa ne duhe ne sluha, prej osornost. Tako, da že v štartu grenak priokus.

T-2 ima glede preizkusne različice to super urejeno, saj omogoča en mesec brezplačne uporabe T-2 Smart TV ne glede čigav naročnik si.

Jutri pa nesem ta Telemachov prepaid nazaj in naj si ga lepo nekam vtaknejo :grr: .

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3113
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 7. Nov 2023 ob 23:45

Včasih se je zadevo dalo aktivirat s telefonsko številko drugega operaterja. A si probal s svojo in ni delovalo?

Lentus
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 26. Avg 2023 ob 00:02
T-2: Še nimam

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a Lentus » 8. Nov 2023 ob 04:58

Ja, probal s svojo 041xxxxxx. Je pa že osenčeno nastavljeno 070xxxxxx. Pa na helpdesku je tudi povedal, da se ne da.
Mogoče je to zdaj po novem.

kaspet
Znanec
Prispevkov: 75
Pridružen: 4. Jul 2006 ob 15:50
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL (VDSL2) 13-14/0.9 Mbit
Kraj: LJ-Vič

Re: Telemach

Odgovor Napisal/-a kaspet » 8. Nov 2023 ob 07:45

Na strani za aktivacijo EON Trial (https://sl.eon.tv/shop/?free_trial) ne vidim da bi bilo zaklenjeno na samo Telemach mobilne številke.
Sem opravil 3 tedne nazaj aktivacijo in je delalo brez problema.
Zadnjič spremenil kaspet, dne 8. Nov 2023 ob 10:40, skupaj popravljeno 1 krat.

Odgovori