Tuš ima trojčke...

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
jogy
Faca
Prispevkov: 101
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 17:26
T-2: Še nimam

Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a jogy » 24. Okt 2008 ob 10:43

Tuš Telekom d.d. s harmonizacijo visokokakovostnih storitev interneta, telefonije in televizije uvaja konvergenčno storitev tuštelekomtrojček, ki z xDSL priklopom združuje uporabo internetne televizije, brezplačne pogovore po telefonu in časovno neomejeno brskanje po spletu. Ponudba med drugim vključuje xDSL internetni dostop do 4Mbit/s, 500 minut brezplačnih klicev mesečno v vsa Slo fiksna omrežja in omrežje Tušmobil ter prenovljeno IP televizijo.

Slika
internet + telefonija + televizija = že za 30 €/mesec

xDSL internet - tuštelekomtrojčki vključujejo različne pasovne širine internetnega dostopa (dostop do 20 Mbit/s) preko xDSL tehnologij. Poleg tega ponudba vsebuje mnoge dodatne razloge za izbiro, kot so 6 poštnih predalov za vso družino, 24 urna brezplačna pomoč uporabnikom na brezplačni številki 080 600 600, 100 MB zakupljenega prostora na strežniku, brezplačna protivirusna zaščita, zaščita pred nezaželeno pošto, ..., vse to brez vezave stroškov priključnine ter stroškov namestitve.

IP telefonija - naročniki tuštelekomtrojčkov imajo na voljo 500 minut brezplačnih klicev mesečno v vsa Slo IP omrežja, omrežje Telekoma Slovenije in omrežje Tušmobil. Telefonskega priključka Telekoma Slovenije pri tem ne potrebujete. Poleg tega lahko ob menjavi operaterja svojo stacionarno telefonsko številko prenesete nespremenjeno v IP omrežje Tuš Telekoma. Na voljo imate tudi spletni pregled vseh opravljenih klicev ter 24-urno brezplačno usposobljeno pomoč na brezplačni telefonski številki 080 600 600.

IP televizija - po novem imamo več kot 100 najbolj gledanih domačih in tujih TV programov, znotraj storitve VIDEOTEKA pa vam vsak mesec ponujamo na ogled 2 filma brezplačno. Prenovljen uporabniški vmesnik, osebni snemalnik, zamrznitev slike v realnem času (časovni zamik), dostop so spletnih novic, poslušanje radia... so zgolj nekatere izmed novosti tuštelekom televizije.

O podrobnostih ponudbe si lahko preberete na spletni strani http://www.tustelekom.si ali na brezplačni telefonski številki 080 600 600. Uporabniki lahko vse uredite tudi osebno v Tuš Telekom multimedijskih centrih, za vse storitve pa boste prejemali enoten račun.

VIR: http://www.racunalniske-novice.com

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a Krypto » 24. Okt 2008 ob 11:28

Pa še DROBNI TISK!

V pakete vključena storitev IP TELEFONIJE vsebuje 500 brezplačnih minut pogovorov mesečno v vsa domača fiksna in IP omrežja ter javno mobilno omrežje družbe Tušmobil d.o.o. Neporabljene brezplačne minute pogovorov se ne prenašajo v naslednji mesec. Mesečna naročnina za storitev IP TELEFONIJE se v okviru tega paketa prične zaračunavati po poteku 12 mesecev od sklenitve naročniškega razmerja v skladu z veljavnim cenikom TUŠ TELEKOM-a. Na omrežju Telekom-a Slovenije d.d. stranka lahko izbira med vezavo za najmanj 24 mesecev ali plačilom priključnine v višini 92,64 eur. Cena 1 eur za Philips 32” LCD TV ali Playstation 3 80 GB velja za naročnike paketov tuštelekom40, tuštelekom50 in tuštelekom65 ob sklenitvi naročniškega razmerja za najmanj 24 mesecev. Za natančno preveritev možnosti zagotovitve storitve tuštelekom internet na vaši lokaciji je potrebna dodatna predhodna tehnična preverba. Vse cene so izražene v EUR in vključujejo DDV. TUŠ TELEKOM d.d. ne odgovarja za morebitne napake v tisku in si pridržuje pravico do spremembe cen in drugih pogojev te akcije. Podrobnejše informacije o paketih in pogojih te akcije so na voljo na spletni strani http://www.tustelekom.si ali na brezplačni telefonski številki 080 600 600. Akcija velja do preklica. Navedene blagovne znamke oz. storitvene znamke so registrirane znamke njihovih lastnikov.

Mogoče nebi bilo slabo prebrati še tegale : http://www.tustelekom.si/downloads/Ceni ... elekom.pdf. Iz tega cenika sledi:
- stavek "vse to brez vezave stroškov priključnine ter stroškov namestitve" je laž ali pa niso popravili cenika, ali pa! tam namerno ni vejice in stroški niso vezani in so vsak posebej :hudicek:
- če namestite sami je brezplačno, če ne je 36€ (ni razvidno ali za vse posebej 3x po 36€ ali enkrat 36€)
- če se ne vežete za 24 mesecev vas vse skupaj kar drago stane (slabih 400€)
- če se ne vežete za 24 mesecev ni ugodnosti :)

Aja, je mogoče komu jasno kaj naj bi pomenilo "Mesečna naročnina za storitev IP TELEFONIJE se v okviru tega paketa prične zaračunavati po poteku 12 mesecev od sklenitve naročniškega razmerja v skladu z veljavnim cenikom TUŠ TELEKOM-a." ?
Zadnjič spremenil Krypto, dne 24. Okt 2008 ob 11:41, skupaj popravljeno 2 krat.

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a dbx » 24. Okt 2008 ob 11:32

Skratka, ponudba je za qrac... sploh v primerjavi s T-2.
Slika

Uporabniški avatar
cakani
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 1. Nov 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: 10/10 ftth
Kraj: Koper

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a cakani » 24. Okt 2008 ob 17:44

mislim da po enem letu ni vec teh brezplacnih minut, ce sem pravilno razumel. sej ponudba kot taka ni slaba. amm pa 1 placilo 36€ je :)
Slika

Shapa
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 11. Okt 2008 ob 22:17
T-2: Še nimam

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a Shapa » 28. Okt 2008 ob 12:57

Hm, emni je ponudba zelo všeč - trojček za 30€...ampak kaj, ko nimajo praktično nikjer central. 36€ je seveda čisto preveč.

Zoey
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 22:28
T-2: Že imam

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a Zoey » 22. Nov 2008 ob 17:18

Živjo!

Mene pa zanima, če bi bil mogoče lahko kdo tako prijazen, in mi malo napisal izkušnje s Tuševim trojčkom. Predvsem me tukaj zanima, kako kaj dela tisti brezžični modem. Ne vem, nekako imam občutek, da zna tukaj bit kar nekaj težav. Sploh, če sta 2 televiziji. Kaj pa vem, mogoče se motim.

Trenutno sem na T2 (net, telefon, TV) in moram priznat, da mi vse dela brez težav. Verjetno je na mestu vprašanje z vaše strani, zakaj bi potem menjala na Tušovega trojčka - iz enega samega razloga ... CENE!

No, če se najde kakšen junak, ki bi mi znal malo opisati kako kaj zadeva laufa pri Tušu, bi bila zelo vesela :)

Hvala!

Pa lep dan še naprej :)

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a celloak » 22. Nov 2008 ob 18:28

Cene, Zoey? Si resna?
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a madpanter » 22. Nov 2008 ob 20:30

Brežičen modem ti lahko povem samo to da je firma draytek ki je ena najboljših v mrežnih opremah. Kako deluje pa nevem bi moraml malo povprašat pri kolegih ce ima kdo tole doma :hmm:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Zoey
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 22:28
T-2: Že imam

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a Zoey » 23. Nov 2008 ob 09:18

celloak napisal/-a:Cene, Zoey? Si resna?

Ja, cene. Pri Tušu imaš za 30 € internet s hitrostjo 4 Mbit/s, telefon in televizijo. Sem si izračunala, koliko bi me stalo pri T-2, če bi si povišala hitrost interneta na zgoraj omenjeno hitrost. Če se prav spominjam, nekaj čez 40 €. Torej dobiš pri Tušu za manj denarja več.

Pa še nekaj me pri vsem tem bega. In sicer tisti drobni tisk, o katerem je pisal Krypto. Za tuš trojček 30 nimaš vezave, če sem jaz prav razumela. Ali se motim?

Lp!

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a celloak » 23. Nov 2008 ob 10:28

Zoey: Motiš se tudi že pri hitrosti. Preberi bolj natančno kaj pomeni fraza "DO" 4 mbit/s
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Zoey
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 22:28
T-2: Že imam

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a Zoey » 23. Nov 2008 ob 11:42

No, sej mogoče imaš prav. Jaz sem si to tako razlagala, da pač imaš hitrost do 4 Mbit/s. Ne vem kako to izgleda. Kaj to potem pomeni, da si na pogodbi izbereš željeno hitrost al kako? Pa če je temu tako, potem si lahko izbereš 4 Mbit/s in plačuješ 30 € na mesec?

Moram priznat, da je ta fraza res dvoumna. Naj napišejo "hitrost 4 Mbit/s" ali pa pač manj, oziroma toliko, kolikor pač pride v poštev za to ceno. Ne vem zakaj je tam zraven besedica "do". To mi je itak čisto mimo. Ne štekam, zakaj mora biti ponudba tako dvoumna in v čem je fora, da ne morejo napisat čisto tako kot je. Se pravi konkretno hitrost neta, število programov oz. programsko shemo za TV in pa kar se tiče telefona (v tem primeru 500 minut zastonj). To mi gre pri vseh teh ponudbah tako na živce!!

Celloak: Kako pa potem ti misliš da je s to hitrostjo neta?

jurcek
Navdušenec
Prispevkov: 631
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: 20Mbps / 2Mbs
Kraj: maribor

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a jurcek » 23. Nov 2008 ob 12:10

lahko ti dela 2mb 3mb ali 4mb za to ceno, vsaj jaz to tako razumem. Pri t-2 pa če ti ne dela določena hitrost, se pač zmanjša na tisto, ki ti bo zagotovo delovala, in temu primerno tudi plačuješ.

lp
Slika

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a celloak » 23. Nov 2008 ob 13:32

@Zoey: Pri ponudnikih kot so Amis in Tuš, se hitrost interneta "korigira", ko vključiš televizijo.

Naj ti pojasnim takole: Sposobnost prenosa tvoje linije je, recimo, 5 mbit/s. TV program zasede, recimo 3 mbit/s.

Ko imaš TV ugasnjen, ti internet res dela s 4 mbit/s, ko pa TV prižgeš, ti stvar čofne na 2 mbit/s, in tukaj pač nimaš kaj narediti.

Poglej, pri ponudnikih tipa Amis in Tuš je VEDNO kaj v drobnem tisku. Vse kar ti hočem povedati je to, da si res pozorno preberi drobni tisk in ne padaj na prazne obljube.

Sicer je pa izbira tvoja :).
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a Cobane » 24. Nov 2008 ob 07:39

jurcek napisal/-a:lahko ti dela 2mb 3mb ali 4mb za to ceno, vsaj jaz to tako razumem. Pri t-2 pa če ti ne dela določena hitrost, se pač zmanjša na tisto, ki ti bo zagotovo delovala, in temu primerno tudi plačuješ.

lp
Ja, ja jurček. Si že začel pihat v T-2 rog!

Tudi T-2 zavaja na enak način pri brezčasnem paketu, tako da prosim takoj prenehajte :!:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
lazyass
Navdušenec
Prispevkov: 518
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 01:33
T-2: Že imam
Paket: T4 optika 400/100
Kraj: LJ

Re: Tuš ima trojčke...

Odgovor Napisal/-a lazyass » 24. Nov 2008 ob 08:17

No ćobane, noben ne zavaja ker imata oba napisana kako je s temi 4 mega oz. pri t 2 z 10/2 ;)
Kar se tiče T-2 in 10/2 v BČP: ko ugotoviš kaj linija premore, se sam odločiš ali boš imel BČP al se ti bolj splača posebaj uzet storitve :)
Če ti povem se ne splača samo v primerih ko imaš možnost hitrosti interneta poleg 1x TV samo pri 1/256 in 1/1.
Govorim za SRD, pri PRD se splača neglede na hitrost, ker je v vsakem primeru ceneje kot posebej ;) ;) :blbl:
T-2 #1Slika T-2 Mobile NIMAM VEČ

Odgovori