Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Jaka » 20. Nov 2008 ob 16:16

Baje, da ta paket vsebuje samo te telefone http://www.youtube.com/watch?v=2X5O9mZaOnQ

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 20. Nov 2008 ob 17:29

Moje mnenje je, da lahko mirno rečemo da je za trenutno stanje na slovenskem trgu odgovoren predvsem T-2. Vsi glavni akterji slovenskega trga tako na področju mobilnih komunikacij in internetnih ponudnikov so se cenovno in z dodatno ponudbo konkretno zbudili šele letos. Ta paket Džabe whatever je sam po sebi že fajn, samo ljudje, jest sem naročnik že 10 let, vseh teh 10 let spadam v točno to ciljno skupino. 5 let praktično drugega kot osnovni in poslovni paket na mobitelu ni obstajal. Simobil v vseh letih obstoja ni spravil mobitela tako daleč da bi se moral mobitel prilagajat. S prihodom T-2 sta tako simobil in mobitel ven vrgla cene znotraj na 0€ vsaj za mlade (sicer do 100(1)minut ampak ok). Prej ali slej bodo morali pokriti še segment nad 30 let, kateremu trenutno še nihče konkretno ne vlada. Skratka :rtmT2: , predvsem zaradi revolucije na trgu.

p.s. Naj mi tušmobil oprosti, ampak za tisto škrtanje po odklopu MVN-oja se mi zdi skoda zgubljat besede.

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a joel » 20. Nov 2008 ob 18:02

madpanter napisal/-a:@malkec: Poglej malo v temi mobilne komunikacije koliko se folk pritožuje. Toliko o mojem bluzenju :roll: sorry amaterizem prve klase se greste in ne samo pri UMTS pri vseh stvareh ste se šli. Sam hvala bogu so se drugje stvari saj delno izboljšale :razz:

Ej, mad, dva mesca smo na T2 trije družinski člani pa še enkrat nismo ostali brez komunikacije! Vmes sem bil trikrat v tujini. Da se ne bodo le tisti oglašal, ki se radi pritožujejo...

Uporabniški avatar
cakani
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 1. Nov 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: 10/10 ftth
Kraj: Koper

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a cakani » 20. Nov 2008 ob 18:22

Jaka napisal/-a:Baje, da ta paket vsebuje samo te telefone http://www.youtube.com/watch?v=2X5O9mZaOnQ
:lol:
Slika

Veron
Navdušenec
Prispevkov: 642
Pridružen: 17. Apr 2006 ob 13:40
T-2: Že imam

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Veron » 20. Nov 2008 ob 19:30

Da ne bo dvomov:
Pozdravljen,


če paket Džabest vključite še ta mesec, se na naslednji položnici obračuna:
- sorazmerni del naročnine za Itak Džabest (od datuma vklopa do konca meseca),
- naročnina za naslednji mesec za Itak Džabest (15 EUR - naročnina se vedno obračuna za mesec v naprej),
- za stari Itak pa bodo obračunane storitve, ki ste jih opravili do datuma spremembe v Džabest.

Vse vključene količine so vam do konca meseca na voljo v celoti.


Lep pozdrav,

Helena Šinkovec
Center za pomoč naročnikom
Mobitel, d. d.

Air
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 17. Nov 2008 ob 22:20
T-2: Še nimam
Paket: Pojma nimam

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Air » 20. Nov 2008 ob 21:30

torej raje zdej, na začetku meseca, ali je popolnoma vseeno? x)

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 20. Nov 2008 ob 21:43

T-2 je zame trenutno še vedno najboljši ponudnik....ampak jaz sem precej specifičen uporabnik. Meni M@ Džabest ne pomaga kaj dosti, saj kličem tudi na stacionarca in v tujino (stacionarc in mobilno). Tu M@ toooook popuši na celi črti, da je brezveze razlagat.

Naročnina 4€, sekundni interval, konvergenca, brez starostnih omejitev.....res taka lepa na meni pomembnih nivojih uravnotežena ponudba. (ni pa subvencioniranih telefonov in več možnosti prenosa podatkov, kar pa mene ne zanima)

Malo za šalo malo zares:

Jaz grem nazaj na Mobitel ko bo Mobitel spet edini ponudnik v državi. Gojim globoko osebno zamero do podjetja, ki me je tako kot Krypta (glej par postov višje) molzlo vsa ta leta dokler se niso na sceni prikazali T2- ijevci n pokazali, da se da poslovati tudi drugače. M@ najbolj zamerim, da nima sekundnega intervala za prvo minuto. Nateg stoletja. Govoriš 10s plačaš 60. Pa si zračunajte če milijon uporabnikov vsak dan opravi samo en tak klic....koliko denarja kapne džabe v njihovo mošnjo? Itak da Džabest veliko.

Pa še nekaj. Če T-2 ne bi imel servisnih strani in tam prikazanih vseh opravljenih klicev...ali pa, če bi bila ta storitev brezhibna....a bi se kdo bunil za previsok račun? Ne, ne bi se. Bunimo se ker vemo, da imajo težave......but here comes my point.....koliko časa je imel M@ težave? Ne vemo, ker niso imeli servisnih strani. Se spomnim, da so včasih zaračunali 1000 SIT, če si hotel na koncu meseca zraven računa še specifikacijo vseh klicev. Fer cena za 2 A4 lista.


Mene ne moti, če pri T-2 občasno kaj ne dela....to so pionirji....na slovenskem mobilnem trgu so zaorali ledino in močno premešali karte. Vsi, ki ste in boste prešli na Džabest paket lahko mirno pošljete zahvalno pismo kar na T-2. Oni imajo več zaslug, kot pa tisti gospodje na Vilharjevi 23.

Se opravičujem ampak mogu sem se izpovedat (T-2 forum = skoraj kot spovednica...get it?)

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 20. Nov 2008 ob 21:46

Air napisal/-a:torej raje zdej, na začetku meseca, ali je popolnoma vseeno? x)
Če sem prav raumel 1 post nad tvojim.....je v bistvu še boljše, če skleneš proti koncu meseca, saj se ti sorazmerno zmanjša naročnina
sorazmerni del naročnine za Itak Džabest (od datuma vklopa do konca meseca),
.....minute in sms pa so v celoti, kot da bi začel s 1. v mesecu.
Vse vključene količine so vam do konca meseca na voljo v celoti.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a tonimona » 20. Nov 2008 ob 21:58

Ne, da bi bil dlakocepski ampak to, da plačuješ naročnino vnaprej mi ni najbolj razumljivo. :hmm:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 20. Nov 2008 ob 23:11

@tonimona: Telekomu se tudi plačuje naročnino za tekoči mesec!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a joel » 21. Nov 2008 ob 09:13

Popolnoma se strinjam s tem, kar je emanresu napisal nekaj postov više - očitno sem podoben tip uporabnika, ki kliče tako na mobilne kot na stacionarne številke, doma in v tujini (podatkovnega prometa na mobilcu ne uporabljam, saj nimam nikjer problemov z dostopom na internet). Daleč najugodnejši ponudnik je T2! Podobno, kot mobitel tudi simobil namreč molze svoje stranke s polno obračunano prvo minuto - in to tudi v pompoznih "orto" paketih za mlade.

Ekipi T2 je potrebno samo čestitati za pogumen poseg med monopoliste! :plosk:

Enter4
Model
Prispevkov: 242
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 15:16
T-2: Že imam
Paket: 1*/1*

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Enter4 » 21. Nov 2008 ob 09:39

Hm... še vedno je nekaj takih..., ki zagovarjate T-2 do zadnje pikice... res, da so najcenejši in dokaj dobri "glede na konkurenco"... ampak določenih stvari pa še vedno nimajo razčiščenih... Kar pa me najbolj jezi... je to, da imajo določeni "delavci" ter HD... večina oprane možgane, da pri njih vse deluje in češ, da njihova konkurenca polovico te tehnologije sploh nima... Halo... porihtajte roaming kot se šika... s smsji vred... in takrat bodite glasni...

Res da sem študiral prehodu na T-2 ampak zdaj ko je ta dzabest paket veni in še moj.mobitel.si, ki za razliko od T-2 deluje... ostanem pri monopolistu!
Sicer našlo se bo kar nekaj oseb, ki mi bodo nasprotovale... tudi prav... povedal sem pač kakšno je moje mišlenje oz. mnenje...

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 21. Nov 2008 ob 12:18

Zakaj bi ti kdo nasprotoval? Ti najbolje veš sam zase kaj ti najbolj ustreza....in če je to Mobitel ail Simobil nima nobene zveze z drugimi. Ti si tisti, ki na koncu meseca dobi račun.

To da branim T-2 do zadnje pikice pa ne drži....žena je še vedno pri Mobitelu....in to na džabestu, hehe. Ona potrebuje 100% zanesljivost vseh osnovnih storitev in je za to pripravljena tudi več plačati. Ima pa tudi pomožni T-2 telefon. Tiste 4€ ekstra naročnine pa ''prinese noter'' že v slabem tednu s klici na stacionarce in v tujino. Ko (če) bo T-2 izboljšal kakovost bo uporabljala samo T-2 oz. če ne prej, ko bo dopolnila 31 let. Do takrat bo pa preteklo še veliko vode in marsikaj se bo še spremenilo.

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 21. Nov 2008 ob 12:23

Tudi sam sem lastnik trenutno še starega Itak paketa in pa seveda T-2jeve številke. Tudi vnaprej bom imel oboje, moj poudarek je bil zgolj na tem, da če se nebi "polovičarski" T-2 zgodil bi še vedno govorili po starem.

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Itak: "Totalna komunikacija po 0 EUR!" ?

Odgovor Napisal/-a joel » 21. Nov 2008 ob 13:59

Enter4 napisal/-a:Hm... še vedno je nekaj takih..., ki zagovarjate T-2 do zadnje pikice...
Je treba fante včasih tudi pohvalit! Smo pač zadovoljni s ponudbo in ceno...

Odgovori