Elektro Turnšek kabelski net

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 10. Feb 2009 ob 13:28

Delno se strinjam s kritiko na ponudbo programov na digitalni.
Ni tok slaba, vsekakor pa bodo moral kr neki programov še dodat da bo ponudba na nivoju ostalih ponudnikov TV programov.
UPC je trenutno št.1 med kablaši glede TV programov.
Slika

Sade
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 7. Avg 2008 ob 00:57
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a Sade » 12. Mar 2009 ob 16:52

O ponudbi na digitalni:

Upc je sam prevzel vse ostale , ki so bli prej v teliusu pred casom ze, edin turnsek se ni prodal, in verjem ce ne bi prevzeli LJ-kabla, bi ze zdavni mel vec programov na Digitalu.......
Sicer pa trenutno je edin vec kar majo: NG HD, ASTRA HD( ki sta nekaj casa bla tut v CE), in pa arte ter baby first!

Tak da zdej mi povej v cem je UPC prvi , placu bi vecjo narcnino za isto ponudbo......

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 13. Mar 2009 ob 01:30

Imaš možnost 3 STB vmesnikov.
Programov je kr nekaj več. Poleg tega pa še imajo HDtv.
Turnšek tega še ne pozna.

Ni ogromne prednosti, je pa tolikšna da so za moje pojme No1.
Slika

Sade
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 7. Avg 2008 ob 00:57
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a Sade » 13. Mar 2009 ob 09:42

Mah v CE ni sam 2 multipleksov, na enem sta NG HD in pa ASTRA HD (vcasih je bil , baje so jim ga v lj skenslal) in pa drugega na katerem so France 2,CCTV,Arte, Baby first, vox( France2 in Vox so dal pol pri turrnsku v svoj multipleks), ostalih programov kolker vem ni 0 vec!!!!

V Ce mas celo neki programov vec kot pri UPC-ju v digitalu....

Edin minus je, da ti ne ponujajo box-a za HD, box z diskom pa tut majo ......

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 13. Mar 2009 ob 11:46

Sicer pa odvisno kako gledaš.
Nekomu je bolj všeč eno , nekomu pa drugo.
Nikol nismo z ničemer zadovoljni :mrgreen:
Slika

kristjan977
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 27. Jun 2009 ob 16:37
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a kristjan977 » 27. Jun 2009 ob 17:07

Sam sem z digitalno programsko shemo pri Turnšku še kar zadovoljen. Res pa je, da mi dokumentarnih programov (mislim takšnih, ki so kvalitetni) ni nikoli preveč, kar pa se mene tiče, lahko mirne volje ukinejo razne italijanske in avstrijske programe (RAI in ORF), pa tudi francosko sranje, bi bila vsaj naročnina cenejša :).
Pogrešam pa vsaj kakšen program za odrasle v osnovni programski shemi, ne pa da moraš za vsako stvar doplačat. Prepričan sem, da če bi se na Elektro Turnšek malo potrudili, bi brez težav lahko v osnovno programsko shemo dodali tudi kakšen "resen" program za odrasle (s tem nikakor ne mislim na kakšen mehko erotičen program), saj imajo daljinski upravljalniki možnost zaklepa posameznega programa, če bi koga motilo.
Tudi telefonija od Detla mi solidno dela in se mi zadnje čase le še redko obesi, pa tudi cene impulzov se mi zdijo še sprejemljive, če jih primerjam z drugimi (dokler bodo imeli sekundni interval obračunavanja, bom njihova stranka, potem pa...).
Moti me pa hitrost interneta oz. razmerje cena-hitrost v trojčku T19. Paket T19 bi lahko imel hitrost vsaj 512/512, ker je hitrost 512 downloada danes minimum za spodobno gledanje vsebin na nočivarskih spletnih straneh (rtv, pop...).

Na splošno pa sem kar zadovoljen z ET. Je pa res, da bi jo takoj popihal na Siol, Amis ali pa T2, če bi cene dvignil.

Zanima me, ali ima kdo kakšne novice glede vpeljave eurodocsis 3.0 standarda pri ET v Celju in okolici (Štore, Šentjur...)?

Namig: Če smo nekateri revni, še ne pomeni, da si ne želimo optike oz. hitrejšega interneta!!!

kristjan977
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 27. Jun 2009 ob 16:37
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a kristjan977 » 15. Jul 2009 ob 21:03

Vse skeptike, ki cincajo, ali bi vzeli paket "Huda trojka" pri Turnšku, naj pomirim z naslednjo priponko oz. prikazom hitrosti (http://sharemole.com/0ikwvdzs)v paketu T19 (res samo dva dni, ampak tudi ostale dni ni bila nikoli slabša od "zajamčene" v paketu T19, torej minimalno 256/128).

Pri Turnšku dobiš kar plačaš. Pa tudi ustrežljiv kader ima.

Skratka, vsa pohvala (ampak tistih 512 downloada bi pa še kako prišlo prav pri odpiranju novičarskih strani pop in rtvslo...).

hojnikb
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 23. Mar 2009 ob 16:59
T-2: Še nimam
Paket: Elektro Turnšek 10/768kbits

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a hojnikb » 6. Avg 2009 ob 09:44

A se še kirmo dogaja da mu net od ET vsake par dni mrkne za par ur (tut po cel dan) :jao:

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a erbi » 6. Avg 2009 ob 10:53

Nam se je dogajalo pa smo bili v isti bajti kot ET. Sedaj nisem več tam

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a NoName » 6. Avg 2009 ob 11:11

kristjan977 s tvoje strani o ET same hvale :) si preprican, da nisi kje tam zaposlen?
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

kristjan977
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 27. Jun 2009 ob 16:37
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a kristjan977 » 6. Avg 2009 ob 11:32

Ne še :).

Zdaj pa resno. Res sem zadovoljen z njimi in jih res lahko pohvalim. Imam sicer tudi izkušnje s Siolom in Amisom in nazadnje sem šel na Turnška. S Turnškom je še najmanj težav. Včasih sicer telefon in net ven vrže, ampak to je mogoče enkrat na mesec. Pri Siolu in Amisu pa je internet prekinjalo dnevno, pa nekaj časa mir in potem zopet dnevno... Večina mojih sorodnikov imajo Siol, pa neprestano jamrajo, pa tudi sam vidim, če sem pri njih na obisku (dela, ne dela, dela, ne dela, kocke, ne dela, dela, kocke, ne dela...) Tako da so mi tiste zgodbe o Siol + znane iz prve roke...

Škoda je samo, da tale T19 paket nima vsaj 512 dl v smeri proti uporabniku, ker je to res minimum za gledanje video prispevkov na novičarskih spletnih straneh.

No, ima pa prijateljica T2, pa pravi, da so tudi zelo zadovoljni, da ne bom samo ene hvalil :)

Ali kdo ve, če bo mogoče Turnšek vpeljal Eurodocsis 3.0, kdaj in kje?

Pa še to. Ali kdo ve, kakšne vrste sodelovanja imata ET in Tuštelekom?
Zadnjič spremenil kristjan977, dne 7. Avg 2009 ob 11:55, skupaj popravljeno 2 krat.

kristjan977
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 27. Jun 2009 ob 16:37
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a kristjan977 » 6. Avg 2009 ob 11:38

hojnikb napisal/-a:A se še kirmo dogaja da mu net od ET vsake par dni mrkne za par ur (tut po cel dan) :jao:
Škoda, da se mučiš in tuhtaš. Kliči na ET in jih pocukaj za rokav. Če jim ne boš povedal za težavo, ti ne morejo pomagati.

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a Abigor » 6. Avg 2009 ob 12:35

Pred meseci, se je res govorilo, da bi Tuštelekom začel tržiti storitve preko Turnškove optike. Da bi prišlo do tega, smo Celjani zmagali. Potrebno je vedeti, da je Turnšek zadnja leta storil kar veliko. Rešil se je Triere, položene je kar veliko optike. In nekaj malega tudi MOC financira. Elektro Turnšek pač nima v ozadju države, cerkve, ali kakega tajkuna in ne moremo pričakovati čudežov čez noč.

kristjan977
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 27. Jun 2009 ob 16:37
T-2: Še nimam

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a kristjan977 » 6. Avg 2009 ob 13:07

Zanimivo, ker Tuš nekaj pajdaši tudi z: http://www.elektroprom.si.

Glede na to, da berem o UPC-ju, ki že uvaja eurodocsis 3.0, sem kar malo nestrpen.

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Elektro Turnšek kabelski net

Odgovor Napisal/-a Abigor » 6. Avg 2009 ob 13:12

To je že iz časa Voljatela

Odgovori