telekom in siol težave

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

telekom in siol težave

Odgovor Napisal/-a sosed » 29. Jan 2009 ob 22:10

ufff jaz imam pa cele kolobocije s tem telekomom in siolom........ iz tega bi lahko napisal knjigo, ampak bom tuki napisal samo zgodbo.... katera je objavljena tudi na siolovem forumu in tam nobena živa duša nč ne pomaga.

na stalnem naslovu (naslov1) imam siol storitve. začasno sem se preselil na začasni naslov(naslov2).
Ker nujno potrebujem internet za službene namene, sem dal takoj preverbo na telekom če so na naslovu2 možne širokopasovne storitve. Treveritev sem oddal na začetku novembra. Odgovor je bil pozitiven. Težava pa je ker na naslovu2 nimam telefonskega kabla do hiše, tako da sem takoj naročil izgradnjo telefonskega priključka, ter podpisal pogodbo za siol duo. vse to okoli 15. novembra. Gospa na mobitelovem centru se je pa zelo zmotila, saj je naročila izgradnjo telefonskega priključka na moj naslov1, kjer pa že imam siol storitve. Torej, v preveritev je bil vpisan naslov2, na pogodbi vpisan naslov2, naročilo kabla pa je šlo na naslov1......in dobim na začektu decembra domov pismo da na mojem naslovu1 ni mogoče dodati telfonskega kabla.....jebenti se mi je stemnilo pred očmi, ko sem spoznal, da malomarnost siolovih delavcev nima meja. Kličem gor in oni vsi zaprepadeni spoznajo, da se je nekdo zmotil pri naročilu..... vseskupaj storniramo in izdelamo novo naročilo z obljubo da bo vseskup rešeno že pred novim letom. temu seveda ni res, saj še danes čakam na kabel.
že na začetku decembra sem sam speljal cev katero sem sam kupil položil od omarice do moje hiše, da bi priklop čimprej izvedli. 16.decembra sem domov dobil modem in tv komunikator, katera čakata na boljše čase na omari. vrjetno telekom nima skladišča pa takoj pošlje naprej do stranke. No v ponedeljek kličem gvo v mojem kraju, kjer o moji izgradni ne vejo ničesar in do njih do sedaj ni prišlo še nobene informacije, kjub temu, da so baje na klicnem centru 3x poslali urgence.....
Včeraj pa me kličejo iz siola, če bi rad kar podpisal pogodbo za naslov2, da bo izgradnja potekala bolj gladko....ma jebenti k siol sploh ne ve, da imam že več kot en mesec doma modem in tv komunikator in da ne potrebujem še ene pogodbe, saj imam eno že doma podpisano in veljavno. Men se je skoraj strgalo ko me je ena dečva z lj klicala, da bi sklenila pogodbo. No s telekoma so me pa danes klical da je moje naročilo ostalo nekje v zraku in da bodo sedaj spet urgentno zgradil telefonski priključek.
To je moja lepa zgodba o prečudovitem sodelovanju telekoma, siola, gvo-ja in stranke......
noben mi pa ne bo plačal cevi in izkopa.
moja igrača je šraufenciger

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: telekom in siol težave

Odgovor Napisal/-a gjural » 30. Jan 2009 ob 09:58

na tvojem mestu bi si naročil telefonski kabel in pa t2. tako vsaj ne boš vezan 2 leti... in ne boš imel stroškov za odjavo.
Slika
Slika
Slika

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: telekom in siol težave

Odgovor Napisal/-a sosed » 30. Jan 2009 ob 15:52

ma ne morem met t-2, drgač bi že zdavnaj to naredil.
moja igrača je šraufenciger

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: telekom in siol težave

Odgovor Napisal/-a sosed » 12. Feb 2009 ob 19:26

no da dokončam tole zgodbo.
prejšni teden v torek sem poslal elektronsko sporočilo generalnemu direktorju telekoma, v katerem sem ga prosil za urgenco. v petek so mi napeljali kabel in poslali pisno opravičilo.
Včeraj sem ponovno poslal elektronsko pismo trem članom uprave z navedbo, da bom v primeru nepriključitve v najkrašem možnem času dam vseskup v medije....zadeva se je uredila danes ob 8 zjutraj, ko so me priključili storitve siol.
očitno je potrebno malce pocukrati mejle, da se zadeva uredi.
moja igrača je šraufenciger

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: telekom in siol težave

Odgovor Napisal/-a Mark » 12. Feb 2009 ob 19:42

Lepo, že tako ali tako si dovolj dolgo čakal. :namrec:

Odgovori