NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a kekoke » 12. Jun 2009 ob 10:37

Tako je ja
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2084
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a NoName » 12. Jun 2009 ob 10:39

Tedy, malo pazi na besede... Tole sicer je neuradni forum, ampak nestrpnosti ne bomo trpeli. Če ti tista dva tako hodita po žuljih, lahko to izraziš na manj nesramen način.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a Cobane » 15. Jun 2009 ob 09:29

Tedy napisal/-a:Važen da ima prasec od lastnika MIRKO TUŠ ene 600mio € premoženja, uradno, neuradno menim kaka miliarda €. Zakaj? Zato, ker ovce kupujejo pri njem hrano itd, GSM in take naivne pakete.
NEHAJTE!!!! Kupujte v LIDLu, HOFERju, EUROSPIN, E-LECLERC, pa še INTERSPAR/SPAR...

IZOGIBAJTE SE TUŠA IN MERCATORJA, ker to sta največja goljufa....MIRKO TUŠ in ŽIGA DEBELJAK, [CENZURIRANO :) ], prokleta mafijca. :jao: :grr:

:rtmT2:
Kakšno ima on premoženje, nas ne bi smelo zanimati, ker ga je ustvaril s svojim delom. On ni lastninil Mercatorja, PL, Uniona, it. tako kot so to naredili ostali! Tu je bistvena razlika!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a Tedy » 15. Jun 2009 ob 09:49

me ne zanima, plače daje delavcem take, da ne veš ali bi se zjokal ali smejal, 400-450€ neto.
Slika

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a borut » 15. Jun 2009 ob 15:53

jah, trgovec ne more imeti 1500€, sorry.. :nevem:
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 15. Jun 2009 ob 16:38

Lahko pa ima okoli 600€+...
Slika

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a borut » 15. Jun 2009 ob 17:53

anyhow.. direktor neposredno ne določa plač.. :nevem:
Slika

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a gjural » 15. Jun 2009 ob 21:22

rissp če bo kaj novega bi te prosil, da prilimaš ker drugače se mi zdi da čakam na razplet te zgodbe kot ženske na nadaljevanje knjige twilight :)

drugače pa o plačah v tušu bom eno rekel... verjetno tuš išče optimalno razmerje med plačo in delom ki ga delavka naredi... kadar sem v tušu (ne bom imensko v katerem) pa se mi zdi produktivnost njihovih delavk res slaba, predvsem za blagajno... ne rečem da dvig plač ne bi pomagal na njihovo produktivnost ampak če to primerjam z katero drugo trgovino, morem priznat da so te med počasnejšimi... nimam pa seveda globokih izkušenj s temi tuševimi trgovinami, ker sem tam redko kdaj in nakupujem drugje...
Slika
Slika
Slika

metamorf
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 16. Jun 2009 ob 11:41
T-2: Že imam

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a metamorf » 16. Jun 2009 ob 14:01

Po mojih izkušnjah/mnenju so Tuš trgovine najslabše v Sloveniji, zato se vsega, kar nosi to ime, izogibam na daleč - če fintiraš pri mleku verjetno fintiraš tudi pri internetu :nevem:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a kitl » 16. Jun 2009 ob 14:40

Pol imaš pa slabe izkušnje oziroma ne poznavanje. Saj kar se trgovin tiče.
Slika


Lp, Kitl

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a parallax » 16. Jun 2009 ob 14:54

Malo za šalo, malo za res:

www.zps.si čevapčiči bečmark

Išči: "Tuš" :hudicek:

:hmm:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 16. Jun 2009 ob 15:01

Haha! :owned:
Optika 100/10

metamorf
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 16. Jun 2009 ob 11:41
T-2: Že imam

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a metamorf » 16. Jun 2009 ob 15:28

kitl napisal/-a:Pol imaš pa slabe izkušnje oziroma ne poznavanje. Saj kar se trgovin tiče.
Ne bi rekel da nepoznavanje. Slabe izkušnje pa definitivno. Drugače pa vedno ocenjujem glede na segment, ki ga poznam in ta je bil pri Tušu vedno katastrofalen. In rezultate potem za svojo uporabo ekstrapoliram na vse ostalo, saj kot rečeno, če nekdo fintira pri enem segmentu (ali se pusti nategniti pri enem segmentu), ni razloga da bi mislil da bo ravnal drugje kaj drugače. ;-)

Urbi
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 13. Jul 2009 ob 12:51
T-2: Še nimam

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a Urbi » 4. Sep 2009 ob 10:09

Še moja izkušnja glede Tuš Telekoma.

Do 10. junija sem bil uporabnik T-2 VDSL, a sem v trenutku nespametnosti želel zamenjati operaterja, saj je TUŠ telekom takrat ponujal boljše hitrosti interneta za manj denarja. Velika napaka.

Preklop naj bi se zgodil 10. junija letos. Od takrat naprej sem ali brez interneta ali brez IP televizije. Fora je, da ko dela IP televizija mi crkne internet in obratno - ko dela internet, TV ne dela. Po približno 1,5 mesecih pogovarjanja s študenti, dela na telefonski centrali (kao), reklamacij na Telekom, so na TUŠu ugotovili, da je problem najbrž kar na moji napeljavi. Oni pač niso nič krivi, kriva je moja napeljava.

Kljub mojemu dopovedovanju, da je prej z isto napeljavo na VDSL tehnologiji vse delalo je bil odgovor vedno jedrnat - "naši tehniki sporočajo, da je zaradi interference na liniji najbrž kriva vaša napeljava". V redu sem rekel, pa pošljite tehnika, da izmeri kje točno se izgublja signal - na moje stroške, če se izkaže, da je res kriva moja napeljava. Odgovor TUŠa: "naši tehniki ne hodijo na teren, za to morate poskrbeti sami".

Ker se mi res ni dalo več ukvarjati z njimi, sem se vrgel (tudi s pomočjo nekaterih uporabnikov na tem forumu) iskanja kakšnega "samostojnega" tehnika, da bi mi doma izmeril zadeve, a na žalost neuspešno. (še vedno se priporočam, če kdo pozna kakšnega...).

Včeraj so mi tudi dokončno popustili živci ko sem govori s TUŠovim operaterjem, zagrozil z tržnim inšpektoratom in vsem, odgovor pa je bil standarden: "verjamem, da bomo zadevo rešili v obojestransko korist" in mi vrgel dol slušalko. :jao:

Toliko o TUŠTelekomu.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a oyoy » 4. Sep 2009 ob 11:30

mislim, da ti pri t-2 tvojega skoka čez plot niso zamerili do te mere, da te nebi vzeli nazaj ... :D
Slika

Odgovori